نامه ژوئیه 17: ‘طرفداران برنده را پشتیبانی نمی rebranded اسکیموها’

این کار را انجام نمی ESKS
من امیدوارم که ادمونتون اسکیموها عمل مانند Chicago Blackhawks و نگه داشتن نام خود را. اگر آنها خود را تغییر نام لطفا به لحاظ سیاسی درست جمعیت, من می توانید ببینید طرفداران رای گیری خود را با دلار. بلیط فصل تمدید خواهد افت. حضور رها خواهد شد. هیچ کس نمی خواهد خرید جدید کالا. مطمئن حامیان مانند بوستون پیتزا ممکن است بکشید تبلیغات خود را اما که ممکن است این انتخاب سختی است. رسانه ها در حال دادن بیش از حد پوشش به صدای بلند PC اما نه اکثریت خاموش. من شرط می بندم شما $5 است.
دیو اشمیت
(مقدار زیادی از هیجان در یک نام تجاری جدید تعریف.)

نمی تواند راضی
بدیهی است که یک چیز خوب می دانیم که یکی ثابت شده منفی بود بعد از تست اما می تواند هر گونه ‘پاک’ فرد گام از “آزمایشگاه” و پس از آن قرارداد نیست اشکال از کسی که در راه یا در گوشه خیابان? دکتر دینا Hinshaw مناسب است! نمی شوند از خود راضی! بادقت و حمل چوب بزرگ, eh!
دن DRINKALL
(سر مفصل گردنده و آگاهی شخصی در می رود راه طولانی است.)

چیزی بدبو
از ما به ما با پول از J. T. زمان به تماس RCMP … اوه خدای من چه افتضاحی. این کل چیزی که بوی زباله از یک Nova Scotia ماهی گیاه در یک روز گرم.
DUANE GURR
(Eau de لیبرال.)

سوراخ در طرح خود
درخشش جاده های شهر dept. متوقف هرگز به من ضربه دور. این هفته آنها با ارسال یک خدمه به محله ما برای رفع برخی از چاههای. ما زندگی می کنند در حدود 146 Ave. و 104 سنت s. e. بنابراین نه فقط یک هاپ از شهر متری. خدمه صرف یک ساعت و شاید کمی بیشتر در اینجا. آنها در یک حفره بزرگ و یک زن و شوهر از آنهایی که کوچک است. در حال حاضر در 50 متر وجود دارد که حداقل در صد بیشتر ، واقعا تمام راه را در اینجا برای یک زن و شوهر از چاههای. آنها انجام داده ایم که در چند سال گذشته سه یا چهار بار در سال است. خدمه حتی نمی توانید این کار را انجام حق. آنها را پر کنید آنهایی که بزرگتر و ترک آنهایی که کوچک است. زمان بعد از آن باران های کوچک آنهایی که بزرگتر و بزرگتر. شهرستان سالن در بهترین زمانی که صرف پول ما. آیا هیچ یک از این احمقها دانم چه کلمه بهره وری به معنی. ارسال fricken سنگ فرش خدمه و تعمیر جاده های ما یک بار و برای همه است.
WELDON موریسون
(ما نمی حسادت جاده ها dept.)

همان پیر آلبرتا
احساس می کند مانند زمان محلی قدیمی. داشتن هرگز در نفت و گاز قبلی NDP دولت بود و تنها زمان هر یک از نگرانی های من خطاب شد در بیش از 40 سال بیهوده رای گیری. با پروردگار کنی نصب شده بر تاج و تخت از این محافظه کار fiefdom ما دوباره خودمان را پیدا حقیری در تغییر از نفت و گاز است. او فقط استعداد میلیاردها دلار مالیات به TC انرژی برای ساخت یک خط لوله به هیچ جا. در حال حاضر او ارائه میلیاردها بیشتر به شرکت های پتروشیمی برای راه اندازی فروشگاه. او حتی ایجاد یک وزارت تبلیغات به لابی طرف خود که غنی است که او را در تهیه پیش نویس قوانین ساخت آن را غیر قانونی برای اتحادیه های کارگری به بیان نظرات خود. آشنا با انتقاد از محافظه کار handbook, اهریمن جلوه دادن پزشکان و پرستاران و معلمان و کارمندان دولت. اگر آن را برای کسانی که حریص تنبلها بودجه خواهد بود فقط خوب است. آره احساس می کند ،
لوری قهوه ای
(هنگامی که شما یک کالای با ارزش مانند نفت در زمین شما آن را تبدیل به پول نقد. شما می خواهم به احمق نخواهد بود. مفهوم بسیار ساده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de