نامه, جولای 16: ‘پارک باید حفاظت از حیوانات نه کشتن آنها’

نجات حیوانات
اگر ما به euthanize حیوانات در پارک ملی ما نیز ممکن است فقط به من بدهید تا در حفاظت از آنها را! من در زندگی بنف برای سال های بسیاری از ما همیشه به یاد آوری نیست به ترک هر چیزی که در اطراف را جذب حیوانات! من را دیده اند آهو و گوزن رومینگ خیابان با خیال راحت هیچ کس زحمت آنها در نهایت آنها را به بازگشت به جنگل! ما آنها را تغذیه! در حال حاضر افرادی که در کمپ در پارک در حال بی دقتی. شاید ما باید ممنوعیت کمپینگ در پارک ملی و حفاظت از این حیوانات به جای تنبیه آنها را برای اشتباهات ما! من فکر می کنم گرگ موجودات زیبا و شایسته برای زندگی آزادانه در یک پارک است که باید از آنها حفاظت افرادی که بی دقتی!
الکساندرا KRAM
(این گریه شرم و تنها به عنوان پارک ها همیشه شلوغ.)

اما او گفت …
Re: NDP MLA مارلین اشمیت به تازگی گفت: “تنها چیزی که من متاسفم در مورد مارگارت تاچر مرگ است که آن اتفاق افتاد احتمالا 30 سال خیلی دیر شده”. در حالی که آن را قطعا یک چیز وحشتناک برای گفتن در مورد کسی مدت طولانی از مرحوم فقط در نظر بگیرید که اگر آن را به حال نشده است گفت: ما امروز صحبت کردن در مورد بانوی آهن از نظر او چه فکر پرسی مانند می گویند یکی جیسون کنی می خواهد به نگه دارید ؟ برای خود تاریخچه چرم گاومیش خوانندگان, او گفت:, “همه پرسی هستند یک ابزار دیکتاتورها و عوامفریبی سیاسی”. صدا مانند هر کسی که ما می دانید ؟ فقط گفت. RIP خانم تاچر.
درک قهوه ای
(بحث در مورد تغییر موضوع است.)

فقط تند و زننده
در پاسخ به مارلین اشمیت نظرات در مورد مگی تاچر. اگر چه من نمی پوشی آنها او را به نام بانوی آهن برای هیچ چیز. او به عنوان یک انسان و به عنوان یک ایرلندی می توانم بگویم هیچ دوست داشت برای او از دست داده در ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند. برای جیسون کنی به بیرون می آیند و می گویند که او یکی از بزرگترین رهبران بزرگتر ننگ به نظر من. او به وضوح درک نمی کند که او چگونه درمان می شود ایرلندی. میراث او مصمم است با او چگونه برخورد با این زندانیان و مشکلات. افتضاح افتضاح است.
TADHG (توماس) O’CONNOR
(بانوی آهنین بود به عنوان سخت به عنوان ناخن و جیسون کنی درست است در به رسمیت شناختن او به عنوان یکی از رهبران بزرگ.)

CERB شور و شوق خود را
شوخی می کنی ؟ یک بازنشسته از دوستانم مشغول به کار بود 10-12 ساعت در هر هفته برای یک شرکت به عنوان یک راننده شاتل. همه رانندگان گذاشته شد و او در حال حاضر دریافت یک CERB پرداخت از 2000 $در هر ماه است که دو بار به عنوان بسیاری به عنوان او به دست آورده در کار! هیچ پایان دادن به پرداخت در چشم. بنابراین این دولت فدرال است و فقط توزیع 2000 $در هر ماه برای هر کسی که دریافت پرداخت چک بدون در نظر گرفتن مقدار پرداخت. برخی بسیار خوشحال مردم — آرزو می کنم من یکی از آنها بود!
B. ROGERS
(شرط وجود دارد به مراتب بدتر داستان از شما. بزرگ سادگی رسیده است برای همه نوع از سوء استفاده در نظر گرفته شده و یا در غیر این صورت.)

ستون در
با COVID-19, bubonic سنجاب, سیاه, زندگی, ماده, یک نخست وزیر به 900 میلیون دلار برای دوستان افسردگی-سطح بیکاری و بدهی های عظیم هستند “نژادپرستانه نام تیم” و کسانی که تحت تاثیر آنها واقعا بزرگترین چیزی که برای ما نگران باشد در حال حاضر ؟
SCOTT LEWIS
(نام تیم موضوع شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im