نامه, جولای 15: ‘از آن زمان به زور فدرال انتخابات’

نیروی او را!
من گفته اند که من گفته اند که در مورد منافع متضاد و عدم قابلیت برای ما لیبرال دولت تحت auspice ما ، در واقع به رهبری کشور ما است. من واقعا بر این باورند که در بهترین منافع ملت ما برای سرنگونی دولت فعلی در حال حاضر. بله ما در آشفتگی به دلیل یک ویروس اما ما در بیشتر آشفتگی خاطر ما ناتوانی دولت در حکومت قبلی به این ویروس و در حال حاضر در خود را از واکنش یا وانمود پاسخ به این ویروس است. ما نیاز به یک کمی بیشتر آشفتگی به دریافت این حق است. ببخشید که به معنی عدم رای اعتماد داد. Jagmeet سینگ نمی توانید برنده شوید چرا که او را صرف بیشتر از لیبرالها و او نیز دیوانه وار بدون واقع به استناد نژادی اتهام در Rideau سالن رویارویی است. برخی از وکیل ؟ در اینجا است که تغییر برای تغییر به تنهایی یک زمان خوبی برای تغییر است. این بخش نیاز به ثابت در حال حاضر استراحت می تواند ثابت به زودی پس از.
جورج EWERT
(این زمان وحشتناک برای یک انتخابات.)

مرد خود را!
آیا شما فکر می کنم که اکنون نخست وزیر است (علامت) خاموش RCMP با ساده لوحانه زانو در یک ضد پلیس تجمع و وادار کردن رهبری آن را اعلام سیستمیک نژادپرستی در میان صفوف که آنها را به عنوان مایل به چشم پوشی از رفتار غیر قانونی (گفته) مرتکب شده ما “رهبر عزیز” را به عنوان آنها قبلا. بیایید امیدواریم که نیست.
AL WILLEY
(که خواهد بود بسیار جالب است.)

باز کردن جاده ها!
من فقط به عنوان خوانده شده که کلگری جشن داشتن از 1000 متر از قابل پیاده و دوچرخه سواری در مسیر. تقریبا طولانی ترین در شمال امریکا است. چرا یادبود دکتر هنوز به یک خط? باز کردن جاده ها به وسیله نقلیه ترافیک. این چیزی است که آنها ساخته شده بودند ،
جف PRIMMETT
(بله, بیش از حزب و مسافران نیاز به جاده برگشت.)

این لطمه می زند
بحث در مورد بد شنبه! در نهایت من درد لگن رو خیلی بد استفاده کردم فوق العاده کارکنان در الماس سیاه اضطراری برای کمک به. اگر من تا به حال کردم انتصاب دکتر من می خواهم به یک هفته صبر کنید و سپس صبر کنید یک هفته برای یک X-ray و سپس یک هفته برای نتایج. این راه من همه چیز را در یک روز است. پس از ضرب و شتم ما بسیار بسیار ضعیف سیستم متوجه شدم من نیاز به تعویض مفصل ران. حدس بزنید چه مدت شش ماه برای دیدن جراح از یک سال به این روش. در آن زمان من کبدی با شکست مواجه خواهد شد از قدرتمند meds درد من نیاز به درد لگن! کسی به من ارسال یک صندلی چرخدار.
YANCY جونز
(با عرض پوزش به شنیدن این که Yancy. قطع دشوار است.)

بنابراین قابل پیش بینی
شده است وجود دارد برخی از سر و صدای اضافی از بیرون آمدن از اتاوا در هفته های گذشته است. این یک نتیجه از ساعت جاستین ترودو و بقیه از حزب لیبرال (بسته شدن صفوف) یک بار دیگر و آماده سازی بار دیگر از bafflegab و مزخرف به توضیح تاریخ آخرین نقض اخلاق در مورد ما شکست. به من اجازه می دهد برای پیش بینی محتوای خود را در کنار رقص و آواز است. “من مسئولیت کامل برای داشتن مطلقا هیچ چیز اشتباه است و من هرگز عذرخواهی تلاش برای کمک به دانش آموزان و جوانان از کانادا بی سابقه ای در طول این زمان. در حال حاضر اگر شما ببخشید من باید برم شمارش آرا در کبک و انتاریو”. سه نقض اخلاق — بی سابقه است. واقعیت این است که هر کسی را برای رای دادن به کسی که چنین مشکل تشخیص درست از نادرست و غیر قابل تصور.
GREG WILLIAMS
(یکی دیگر از تجربه یادگیری برای همه است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>