نامه, جولای 14: ‘ب. ظ واقعا معتقد است که در آن همه پول خود را’

آن را بر ما
نخست وزیر به تازگی ارائه شده کانادایی با برخی از بینش به او چگونه فکر می کند. هفته گذشته وقتی که او ارائه مالی “عکس فوری” که شامل مالیات دهندگان بودجه پیش بینی کسری بودجه از $343 میلیارد و او توضیح داد که دولت او “در زمان بدهی تا کانادایی ها را ندارد.” شما ببینید در نخست وزیر ذهن چه مال او است و آنچه او است … به خوبی شما می دانید.
AL WILLEY
(این یک چیز عجیب و غریب می گویند.)

نوشتن آن
همه رسانه ها انجام شده است Canadians زیانی نوشتن کلمات “میلیون ها نفر”, “میلیاردها دلار” و “تریلیون”. آنها فقط تبدیل به کلمات بدون عواقب بنابراین هیچ کس می داند مقدار است. زمان به چاپ تعداد کلمات نیست. این یک $346,000,000,000.00 کسری و $1,200,000,000,000.00 بار بدهی. متاسفانه تعداد بسیار طولانی ممکن است hyphenated در “نامه به سردبیر” و یک بار دیگر آن را از دست اثربخشی!
رابرت والش
(Lotsa اعداد برای اطمینان حاصل کنید.)

NDP شکست
مارلین اشمیت, اگر شما تا به حال معقول شما خواهد بود به دنبال یک کار جدید امروز. اگر شما UCP ما هرگز شنیدن پایان این شرایط تاسف از شما متولد می شود در حالی که مارگارت تاچر زنده بود و شما disgracing او. خنده دار, من نمی بینم شما حمل یک داس و چکش و پرچم. اما افسوس! شما در حال NDP! هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد. راشل Notley دفتر پر است از جیرجیرک. رشد یک جفت راشل یک رهبر برای یک بار.
پل مک کی
(احساساتی بیانیه و به همان اندازه احساساتی واکنش از رئیس خود را.)

تبعیض ؟
آن زمان که رسانه ها متوقف تبعیض آمیز علیه “سفیده!” اگر شما به خود زحمت خواندن های مختلف سرمقاله و نظر, ستون, شما متوجه خواهد شد که سیاه و بومی اسم با حروف بزرگ در حالی که سفید پوستان در مورد پایین تر است. Aha تبعیض علیه سفید پوستان دوباره! در واقع وجود دارد هیچ چیز مانند یک سفید و یا سیاه و سفید شخص به عنوان آنها یا نمایشگاه یا پوست تیره.
J. D. دور
(شما می دانید این به ارمغان می آورد به هیچ مشروع مکالمه?)

چه او کردم ؟
جاستین ترودو و ما در اینجا یک مرد که درگیر شده است با ما برای سال های سال به طور تصادفی می شود رهبر حزب لیبرال با توجه به گذشته خود نام و تسلیت به رهبر کانادا. چه ترودو آموزش این افراد جوان که او و خانواده اش می رود و blathers aimlessly از روی صحنه به این آینده بزرگسالان ؟ ترودو در حال نشان دادن این افراد است که آن را خوب است به دروغ تقلب, سرقت, شکستن قوانین را چیز است که شما را به عنوان به خوبی به عنوان شما لازم نیست که حقیقت را بگویید اگر شما در یک محل از قدرت است. او همچنین آموزش آنها که نادان عاشق یک چیز خوب به عنوان به خوبی به عنوان بی روح و بی فایده در دنیای واقعی به اندازه کافی برای به دست آوردن در. آنچه مردم از دست رفته در مورد جوراب ترودو? از همه سوء استفاده از پول است که لیبرال ها در حال دادن به دوستان خود به antics از یک بی سواد هشت ساله در هند سفر به نقض اخلاق قوانین — اولین ساعت تا به حال به انجام این کار — به اتوبوس های خبرنگار زن. چه مردم در این مرد که به عنوان روشن به عنوان یک سوخته لامپ?
جف SHUPENIA
(یکی از heck از یک مثال برای کانادا درخشان ترین و بهترین جوانان, eh?)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de