نامه, جولای 13: ‘NDP شانس بود اما راه را اشتباه رفت’

برخی از بد سیب
در پاسخ به تونی Carolan من موافقت می کنم که وجود داشته اند برخی از واقعا بد محافظه کار premiers. همین گتی اد Stelmach و آلیسون ردفورد به ذهن می آیند. اما در حالی که آن را در زمان 45 سال برای محافظه کاران به ظروف سرباز یا مسافر تا این استان در آن زمان حزب دموکراتیک ملی فقط چهار سال آن را دو بار به عنوان بد دو برابر بدهی های اجرای مالیات بر کربن است که هیچ چیز برای کاهش گازهای گلخانه ای و ما همه عذر خواهی حتی برای داشتن یک صنعت نفت. من فکر نمی کنم هر کسی انتظار می رود حزب دموکراتیک ملی برای رفع این ظروف سرباز یا مسافر در چهار سال کوتاه اما آنها حتی از راه دور حرکت در مسیر درست و در نتیجه رای بودند ، آنچه که من واقعا در مورد شکایت است که پی در پی ناله NDP می کند و چگونه آنها را تمسخر سیاست هایی که دولت فعلی در حال اجرای سعی کنید به نوبه خود این چیز در اطراف. به چیزهایی که یک فرصت است و اگر آن کار نمی کند و سپس مبارزات انتخاباتی در حال تغییر آن در طول انتخابات بعدی.
جان سرخ
(فریاد هماهنگ همان پیام و توهین که از دست شما در انتخابات است نه استراتژی صدا.)

فکر متوقف
ظاهرا شواهدی وجود دارد که در حال حاضر COVID-19 may مغز تاثیر می گذارد. این ممکن است توضیح غیر مسئولانه رفتار بسیاری از مردم که ممکن است در واقع باید این ویروس اما هنوز تشخیص داده شده است. با رفتار برخی از افراد این می تواند معنی است که بیشتر تحت تاثیر قرار از مستند شده.
جان WADDELL
(ما در حال بازگشت به حالت عادی است.)

تقلب سبز
پس خواهش میکنم به این سوال. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر که دروغ conniving محیط زیست (Lorne گونتر ستون) آورده شده است به نور ؟ که همه ما عاقل مردم می دانستند از این شروع کنم ؟ ضمنا من دوست دارم که چگونه شما قرار دادن بزرگترین بیهوده در صفحه 15. باید جلو-صفحه اخبار.
مایک EIRICH
(این یکی پسر, نظر, بنابراین اجازه دهید بروید و در نظر گرفتن آن به عنوان انجیل.)

تنظیم یک مثال
آیا من می گویم نه به عنوان … بحث در مورد پیام های مخلوط. بنابراین ما شهردار می خواهد همه ما را به پوشیدن ماسک در حالی که در فضاهای عمومی. در حالی که من با این موافقم و من پوشیدن ماسک پیدا کنم نظر خود را گیج کننده است. در طول جلسات عمومی در روز سه شنبه وجود دارد یک شات در اخبار تلویزیون از شهردار نشستن در شورای اتاق (فکر می کنم این واجد شرایط به عنوان یک فضای عمومی) تایپ کردن بر روی لپ تاپ خود و با پوشیدن یک ماسک بیشتر از یک عکس از این جلسه در خورشید نشان می دهد که چهار نفر در اتاق 50% با استفاده از ماسک شما فکر می کنم اگر او جدی در مورد پوشیدن ماسک او را به عنوان مثال منجر شود اما پس از آن که او نیاز به نشان می دهد رهبری خوب!
جیم امید
(ما تا به حال مخلوط پیام در ماسک از زمان شروع این بیماری همه گیر.)

کلمات تند و زننده
Re: NDP غرق به پایین جدید با لزج تاچر نظرات. MLA مارلین اشمیت باید یاد بگیرند این واقعیت مهم زندگی و یادگیری آن بسیار سریع مد. اساسا اشمیت باید یاد بگیرند که خود را به نگه داشتن اسهال کلامی را به حداقل و به خود. مارک تواین یک بار گفت: نقل بهتر است برای نگه داشتن دهان خود را بسته و اجازه دهید مردم فکر می کنم شما یک احمق تر از آن را باز کنید و حذف تمام شک و تردید. اما در این طرح از چیزهایی که مارلین اشمیت به هر حال در مقایسه با نخست وزیر سابق بریتانیا به نام مارگارت تاچر!
DONALD K. MUNROE
(چه کاملا نفرت انگیز چیزی برای گفتن در مورد Iron Lady.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im