نامه, جولای 12: ‘یادبود برای پلیس و آتش نشانان در آمد از قلب’

کار عشق
من یک مشکل اساسی با این گزارش در هتک حرمت پلیس و آتش نشانان در یادبود. هیچ کس پرسید که چگونه آن را به دست می آمد وجود دارد در وهله اول. شهر درخواست نیست و یا سرمایه گذاری یادبود. تعدادی از افسران پلیس و آتش نشانان که تمام شد مشغول به کار در خیابان بدونم اگر آنها می تواند یک بنای یادبود به رفقای کاهش یافته است. آنها با نزدیک شدن ex-رئیس پلیس Ernie ریمر و ex-رییس آتش نشانی تام Minhinnett برای دیدن اگر آنها می تواند آنها را به برخی از کمک در ایجاد یک بنای یادبود. این بود که در حدود سال 2002 یا 2003. جدیدترین و تام تا بشقاب و داوطلب را در این پروژه. آنها رفت و به کار در تماس با کسانی که از ثروت و قدرت بودند که در حلقه های اجتماعی خود به دلیل موقعیت های قبلی در جامعه است. آنها صرف صدها ساعت کار مخاطبین خود را و سپس به طور ناگهانی تام گذشت روم موبایل برای حمل حجم کار. اما بخش خصوصی شد پله تا بشقاب با تعهد به تامین مالی یادبود. و موبایل تا به حال یک متحد در شورای شهر به نام سو و هیگگینس حمایت از این پروژه است. با تامین منابع مالی در جای او به کار با آتش و پلیس برای تعیین چه تصاویری باید مانند نگاه کنند و سپس پیدا کردن هنرمندان برای انجام رندر و او نیز نیاز به یک محل برای یادبود. Coun. Druh فارل شدت و امن محل در مقابل شهرستان سالن و در سال 2006 یادبود در محل و موبایل به سخنرانی ضمن تشکر از همه کسانی که کمک کرده بودند به آنچه در ابتدا بوده است یک درخواست ساده توسط افسران پلیس و آتش نشانان. آنها می آیند برای کار هر روز و می تواند با قرار دادن زندگی خود را در خط. آنها سزاوار حمایت از ما و در یک زمان داشتن این فرصت را به کار با خدمات پلیس در منطقه 1-4 آنها سزاوار نیست براش آنها نقاشی با امروز. آنها کمک کردن بی خانمان و بومی جمعیت در منطقه خود را به بهترین توانایی خود را.
موری McANDREWS
(کسانی که مسئول آسیب رساندن به یادبود تبعید می شود باید از کلگری. خاموش شما بروید!)

کمدی بزن و بکوب شهر
پس از خواندن راب McNeil نامه “زمان بندی همه چیز است” و Christa Schaper نامه “که در ابتدا” آن را به ارمغان می آورد به ذهن یک زن و شوهر از شهر محافظت می کند. برای اولین بار در Cornwallis, دکتر خدمه وارد و گران تا پیاده رو/سطح شیب دار به کوچه ریخته و جدید بتن است. بعدی تابستان, یک خدمه حرکت می کند و رکود در پیاده رو/سطح شیب دار به کوچه و حفاری تا کوچه به جای برخی از آب است. سپس بهار زیر یک سنگ فرش خدمه حرکت می کند و دوباره همان و repaves درایو. یک زوج سال بعد پیاده رو گران می شود تا دوباره به جای کابل کشی زیرزمینی برای حمایت از چراغ چشمک زن در جدید عبور در 14 سنت در حال حاضر در 24 Ave. و Crowchild Tr., بخشی از جدید پیاده رو ریخت در تابستان گذشته شده است گران و بدون شک جدید پیاده رو ریخته خواهد شد. وجود دارد بسیاری از برنامه ریزان شهرستان اجازه می دهد تا همه آنها را به دانستن آنچه که دیگر در حال برنامه ریزی برای انجام.
داگلاس CASSELL
(برای تلفن های موبایل مانند یک اتلاف وقت و پول است.)

گیج کننده بار
نژادپرستی نظاممند. چه می کند این واژه چیست ؟ من به بسیاری از مشتریان در طول سال در بسیاری از مشاغل است. ملاقات بسیاری از مردم فوق العاده از سراسر جهان است. همه بسیار حرفه ای بود و می خواست بهترین نتایج برای هر پروژه. مهم نیست که برای هر سازمان کلیسا, موسسه خیریه, کسب و کار دولتی و…. اگر از بالا به درستی عمل نمی, سپس آن را از فیلتر کردن را از طریق تمام صفوف. همیشه وجود دارد دستاوردهای بالا که می خواهید در بالای صفحه. همه در حال لذت بخش برای کار با و یا صالح در موقعیت خود را. هر سازمان نیاز به دیگران برای حفظ و ایجاد تعادل و صحبت می کنند تا زمانی که آنها را ببینید چیزهایی که رفتن اشتباه است. داشتن سهمیه است بهترین برای هر سازمان است. انتخاب بهترین نامزد شما می توانید برخی از کار کردن دیگران نیست. آنهایی که فاسد نیاز به رفتن اما تقریبا غیر ممکن است در یک اتحادیه محیط زیست است. هیچ کس این حق برخوردار است که شما نیاز به قرار دادن در تلاش و عزم و اراده.
R. آسیاب
(اجازه دهید نگه دارید گوش دادن.)

فقط صحبت کردن را متوقف
شهردار (ناهید) jasper de valk را دوست دارد به بحث در مورد علم که گفتن او به استوک بزرگ چرخ نفس و پرش در هیئت مدیره با تورنتو و مونترال و اتاوا و ماسک الزامی است. چه علم است که او در مورد صحبت کردن ؟ من شنیده ام یک دانشمند در واقع یک بیماری عفونی متخصص در یکی از رادیو های محلی نشان می دهد بحث به تازگی بحث در مورد ماسک صورت. او گفت که علم نشان می دهد که غیر پزشکی درجه ماسک اساسا بی فایده با توجه به ویروس مهار و در بهترین مردم احساس خوب است. او در برابر غیر پزشکی ماسک صورت با استفاده از یک زنجیره لینک حصار شامل مگس. در واقع بی اثر است. که واقعیت است. حتی پزشکی-درجه ماسک انجام در کمتر از 50 درصد مهار. پس گفت که با پوشیدن یک ماسک صورت کمک به ما برای به یاد داشته باشید به لمس چهره ما و تلاش و حفظ اجتماعی فاصله اقدامات آنها در خدمت یک هدف در آن راه است. شهردار jasper de valk باید تمرکز بر روی چیزهایی که او مسئول مانند رفع گلدان سوراخ و برش چمن در فضاهای عمومی و ترک مسائل پزشکی به دولت استانی. بهداشت و درمان-مراقبت از مسائل استانی مسئولیت یک شهر یکی است. آقای jasper de valk باید از آن باقی بماند. ماسک او می پوشد شبیه مادر خود را ساخته و آنها را از یک بالش یا پارچه میز یا چیزی هستند و قطعا درجه پزشکی. بنفش خود یکی از مضحک است آن را به عنوان بیش از حد بزرگ برای او و یا هر کسی که برای ماده, باز در دو طرف و به نظر می رسد مانند آن است که از ابریشم ساخته شده و یا چیزی. کاملا بی اثر است. فضیلت زنگ در بهترین حالت. اگر ماسک به فرمان آنها باید درجه پزشکی موثر باشد. همه در همه ، شاید این موضوع باید از چپ به دانشمندان مانند دکتر دینا Hinshaw و آقای jasper de valk باید از آن باقی بماند. او به نظر می رسد فکر می کنم که ماسک بیانیه مد و طبق معمول او نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.
راب شکارچی
(ما را ببینید که در آن این می رود اما ما ترجیح می دهم به آن را بشنوند از کارشناسان پزشکی به جای شهردار.)

حلقه-جاده قربانیان
جاده حلقه ریاضی: ما به سادگی مهم نیست به اندازه کافی. برنامه 18 قرارداد به طراحی, ساخت, سرمایه گذاری و راه اندازی S.W. کلگری حلقه جاده بین پیمانکار و استان آلبرتا نیاز به مشاوره با نهفته ذینفعان منجر به تایید و پذیرش در صورت وجود یک انحراف بزرگ از عملکرد برنامه است. جوامع نهفته و مالکان مجاور در حال ذینفعان به طور خاص فکر در قرارداد. جاده های حلقه ای است که ساخته شده است در ارتفاع است که پنج تا 10 متر بالاتر از کاربردی برنامه ریزی برای تمدید طول آزادراه اجرا می شود که بین Tsuut’ina ملت در غرب و Woodbine و Braeside جوامع در شرق است. اما شده است وجود ندارد و موثر مشاوره عمومی در مورد این تغییر در ارتفاع با جوامع نهفته یا صاحبخانه. پس ریاضی سوال این است که آیا این تغییر در ارتفاع یک انحراف بزرگ. پاسخ از وزارت حمل و نقل است که آن را یک انحراف بزرگ. چرا ؟ از مهندسی چشم انداز آن است که یک انحراف بزرگ. از هزینه دیدگاه آن است که یک انحراف بزرگ. از سلامت جامعه و رفاه دیدگاه آن است که یک انحراف بزرگ. آن است که تنها از یک دیدگاه سیاسی است که نه یک انحراف بزرگ. به عبارت دیگر, آن است که یک انحراف بزرگ از آنجا که زندگی مردم در کنار جاده مهم نیست به اندازه کافی.
مارک اندرسون
(به نظر می رسد که راه. چه خود را MLA می گویند؟)

چشم پوشی از سر و صدا
من را از شنیدن یک آواز گروه لابی به پلیس defunded و برخی از حوزه های قضایی در حال بدست گرفتن این لابی جدی است. بسیاری استدلال می کنند که defunding پلیس تنها کاهش زمان پاسخ و اثر امنیت همه شهروندان است. چرا این گروه آوازی از لابی قادر به تصمیم گیری در سطح سیاست گذاری و در نهایت امنیت همه شهروندان ؟ چالش این است که چگونه برای دیدار با پلیس انتظار عموم مردم در حالی که همچنین مماشات پلیس defunding لابی. شاید عادلانه سازش خواهد بود به defunding لابی ثبت نام شماره تلفن خود را با خدمات اورژانس و اگر آنها به جای تماس تماس خود را بلافاصله قرار داده و در اولویت پایین تر. این امر ارائه لابی با کاهش policing مورد نظر آنها در حالی که پلیس انتظارات از کسانی که پشتیبانی نمی کند defunding. اما من گمان سازش نیست چیزی پلیس defunding لابی علاقه مند است. تعداد افرادی که ثبت نام برای کاهش پلیس می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سنج برای تعیین چگونه بسیاری از مالیات دهندگان حمایت defunding و کمک به دولت در تعیین سطح defunding پشتیبانی شده توسط مالیات دهندگان به جای که yells بلندترین. ایمنی شخصی در جامعه بسیار مهم برای یک آوازی لابی گروه به دیکته برای همه.
ری مالون
(پلیس نمی خواهید در هر نقطه.)

NDP نادیده گرفته شده است
چه یک شوخی است. یک کمیته دو حزبی با یک UCP اکثریت هرگز قبول یک حرکت توسط یک NDP MLA. کریستینا خاکستری می خواستم یک بحث در این مجلس در مورد UCP تصاحب اتحادیه حقوق بازنشستگی به خصوص $18 میلیارد طرح بازنشستگی برای معلمان و همچنین برچیدن CPP با یک آلبرتا-تنها برنامه ریزی بازنشستگی. علاوه بر این کمیته همچنین مشخص شد که 3,400 نظرات در مورد اینکه چرا این لایحه باید پذیرفته شود لغو شد, توسط این کمیته با استناد به “نگرانی های حریم خصوصی”. چه یک دسته از زباله و یک دروغ است. آیا ما باید دموکراسی در آلبرتا? نه بهره حق را بشنوند چرا اکثر بهره را پشتیبانی نمی کند UPC به دست گرفتن کنترل اتحادیه حقوق بازنشستگی و CPP? چه UCP ترس از اجازه صدای نگران بهره شنیده می شود ؟ بدیهی است که نویسنده این نامه “همیشه اشتباه” در مورد راشل Notley را به چالش UCP تاکتیک ندارد ترس از دست دادن حقوق بازنشستگی که بازنشسته بهره ممکن است از دست دادن بالقوه UPC سوء مدیریت. یا کودکانی که از دست ابزار آموزشی و حمایت روانی از کودکان در نیاز به دلیل $28 میلیون گرفته و دور از آلبرتا مدرسه تخته برای حمایت از مبارزه با COVID. اما بسیار مایل به 1.7 میلیارد دلاری به پروژه خط لوله. همه بهره نیاز به شنیده می شود.
رابرت کیم GREYSON
(هنگامی که شما از دست دادن انتخابات شما از دست دادن صدای خود را در جدول.)

پاداش نامه آنلاین تنها

اجازه دهید آزادی سلطنت
چرا شهردار (ناهید) jasper de valk همچنان به فکر می کنم او می داند که بهتر از اکثر شهروندان ما در کلگری? او همچنان در طرف اشتباه از تصمیم پس از تصمیم گیری و در حال حاضر یک بار دیگر به خاطر او است شهردار صندلی او می خواهد به اعمال شخصی خود را در Calgarians در همه جا. اجبار همه را به پوشیدن ماسک در داخل خانه است یک تناقض مستقیم با یک فرد حقوق بشر و دیگر فقط powerplay که jasper de valk و برخی از مشاوران خود راضی که می ترسند, به مخالفت با او می خواهید برای تحمیل بقیه از ما. من claustrophobic مانند بسیاری از مردم و پیدا کردن یک ماسک بسیار ناراحت کننده و در عین حال مانند بسیاری از Calgarians من مسئول و همیشه سعی کنید و فاصله اجتماعی. اگر jasper de valk می خواهد برای پوشیدن یک ماسک برو جلو آن را می پوشند اما خود را تحمیل کنیم و به این روح ترس در بقیه ما فقط به خاطر اینکه شما فکر می کنم شما می دانید بهترین … اجازه آزادی سلطنت در کلگری.
دیو HARTY
(آیا کسی در واقع لذت بردن از پوشیدن یک ماسک?)

هیچ چیز برای دیدن اینجا
آن را هیچ جای تعجب است که با وجود اعلام پیش بینی شده $343 میلیارد کسری لیبرال ها را انتخاب کرده اند به خفه کردن کمک های مالی به حسابرس به طور کلی. در چند روز AG منتشر داغدار گزارش فدرال از جمله ادامه به اجازه فروش وسایل نقلیه زره پوش به عربستان سعودی با وجود آن فاحش نقض حقوق بشر است که CBSA دهکدهای از دست پیگیری 34,000 اتباع خارجی شده اند که دستور اخراج و در حال حاضر آغاز شده و رسیدگی به PPE کمبود. فقط تصور کنید که چگونه مشغول آنها خواهد بود اگر آنها بودجه کافی است.
AL WILLEY
(اوه کسانی که مسخره لیبرال. آنها چه هستند میخوام ظروف سرباز یا مسافر تا بعدی؟)

تغییر کند
Re: ریک بل: jasper de valk و شهرستان در سالن نژاد پرستی چه او را گرفته ، “چگونه است که ما در یک شهرستان که در آن یکی از سه نفر در حال حاضر غیر سفید اما تصمیم گیری این نوع از مناطق که در آن شما آرزوی هستند تا حد زیادی فضای سفید.” کلگری تاسیس شد و ساخته شده توسط مهاجران اروپایی و اکثریت سفید شهرستان سالن. بقیه آمریکای شمالی است که ظاهرا تبدیل به ‘خواب’ به نژاد سیاست اما در دنج کلگری ساکنان آن را تنها به نظر می رسد به مراقبت در مورد نژاد و جنسیت و مذهب وقتی که می آید به جستجو در دسته مورد علاقه خود را بالغ وب سایت. علاوه بر این, چرا رنگ پوست مهم نیست وقتی که می آید برای تصمیم گیری با خودم فکر کردم ما همه یکسان است ؟
تامی HODGKINSON
(تغییر یک شبه اتفاق نمی افتد اما 10 سال است که یک مدت زمان طولانی برای شروع روند.)

ساختگی مشاوره
خوب به نظر می رسد ما مغرور شهردار (ناهید) jasper de valk است تا دوباره آن را — آماده برای وادار هیچ منظور Calgarians به پوشیدن ماسک صورت آیا آنها را می خواهید به یا نه و اینکه آیا یا نه او حتی یک سرنخ اگر آنها موثر است. او باید برای رسیدن به پایین از بالا, اسب و در نظر گرفتن مشاوره از اتاوا دکتر دنیس Rancourt که مطالعات گسترده (و تحقیقات منتشر شده) در بهره وری از ماسک صورت و مشخص شد که قطرات آئروسل که بر اساس آن این ویروس در سفر هستند به اندازه کافی کوچک به سوت راست را از طریق پارچه از این ماسک است. Rancourt باعث می شود یک مورد خوب که این ماسک نه تنها بی اثر است اما در واقع ممکن است بدتر از بی فایده است. Google: “ضد maskers راست یا خودخواه” سازمان دیده بان ویدیو و برای خودتان تصمیم می گیرید. کسی لطفا بپرسید (وادار?) پرشکوه آقای jasper de valk برای تماشای آن بیش از حد.
داروین RISDON
(اگر آن را در آینده از اعتماد حرفه ای پزشکی, لوازم یدکی به ما سرزنش.)

مرد نقاب دار
فدرال وزیر دارایی لایحه Morneau فرمان اعلام کرد در مجلس عوام کانادا است که کسری بودجه دلار است 343.2 میلیارد اما باعث می شود هیچ اشاره ای به بهبود اقتصادی طرح جز به سخن گفتن است که این بیماری همه گیر دادن دولت خود را “یک فرصت برای تنظیم مجدد”. خدا رو شکر برای رحمت! عکس از او با پوشیدن یک ماسک قرمز با برگ افرا و کلمه امید مزین در آن به ارمغان می آورد به ذهن ساموئل جانسون معروف به خط “میهن پرستی است آخرین پناهگاه یک رذل.” هی بیل چقدر شما و خود را لیبرال cronies لایحه ما را محاصره مالیات دهندگان برای خود cringeworthy فریب از ماسک?
جوآن و وین MORCOM
(سخت به تماشا سوگند ملایمی?)

همان داستان قدیمی
چرا هر کسی فکر می کنم که یک تحقیق (نخست وزیر جاستین) ترودو آخرین اشتباه است که منجر به چیزی بیش از یک کف دست زدن بر روی مچ دست? همانطور که با همه چیز او انجام داده از تعطیلات به یک جزیره خصوصی به تلاش برای نفوذ در دادگاه در SNC-Lavalin به این آخرین قسمت آن است که هرگز تقصیر خود را به عنوان او تنها پس از مشاوره و آن همه مشاوران او که به او گفت که او انجام شده بود هیچ اشتباه است. به علاوه اگر آن اشتباه بود, او اهمیتی نمی داد چرا که او تنها به حال بهترین نیت برای کانادا در قلب (که به معنی برای دوستان خود و حزب اهدا کنندگان/حامیان). اخلاق برای بازنده و افراد کمی برای این بود پادشاه از کانادا. که دارای یک حلقه خوب است ، پس از همه او را تحسین دولت چین به خاطر آنها انجام کارها بدون مزاحمت از قوانین و دیگر بی فایده و بی اهمیت نقاط است که یک جامعه دموکراتیک است. غم انگیزترین بخش این است که هیچ یک از حزب لیبرال سوال که خود را رهبر ندارد و اخلاقی استخوان در بدن خود است. آن را فقط نشان می دهد که زمانی که شما در قدرت هستند هیچ چیز دیگری مهم است. همچنین قبل از هر کسی می گوید محافظه کاران بودند همان شما باید اعتراف که لیبرالها گرفته اند cronyism به سطح شدید. به یاد داشته باشید با توجه به آنها, آنها تنها حزب حاکم و آنها را به عقب. فقیر کانادا.
دبرا TOWNROW
(بله بسیار ضعیف کانادا.)

محل می شود
Re: تونی Carolan نامه 8 ژوئیه سال 2020 است. ممکن است من به یاد آقای Carolan که در طول 45 سال است که محافظه کاران صرف مخرب آلبرتا, این استان تبدیل به یک جهان رقیب در صنعت نفت و گاز. در همان دوره از زمان هزاران نفر از سراسر جهان flocked به آلبرتا برای کمک به ساخت این استان از یک داشته و نه به بسیار غنی و پربار بازیکن بزرگ در بازار نفت و گاز جهان است. این خیلی بد است که, آلبرتا, جنوبی رفت, زمانی که حزب دموکراتیک ملی برنده انتخابات استانی به لطف یک اتفاق آرای در مارس 5, 2015. اگر آقای Carolan می خواهد به سرزنش یک حزب سیاسی سرزنش راشل Notley و NDP استانی دولت است. برای چهار سال های طولانی NDP فقط نشسته بر روی پشت خود را و به تماشای آلبرتا غنی نفت و گاز صنعت فقط لغزش دور به ناشناخته بزرگ در حالی که ياوه استان به بیشتر بدهی های غیر ضروری.
DONALD K. MUNROE
(روز بودند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de