نامه 11 جولای: ‘موسسه خیریه قطعا در خانه آغاز خواهد شد’

خانواده اول
همه ما می دانیم که قدیمی ها می گویند “خیریه در خانه آغاز می شود.” معنی البته ما پس از ما خانواده خود و سپس نگرانی خودمان را با خارجی ها. اما نخست وزیر (جاستین) ترودو است من به جرات می گویند موفق به بافت هنرمندانه این دو هدف با هم به یک کل بدون درز با این آخرین رسوایی در اطراف لیبرال دولت $912 میلیون تعهد به پشتوانه ما خیریه دانشجویی پروژه; با وجود داستان بگویید نشانه ای از تضاد منافع بزرگ ملی ما بدهی. با ده ها و حتی صدها هزار دلار پوسته به ترودو برادر و مادر برای موافقت با شرکت در ما حمایت رویدادهای خیریه. هنوز هم. تقصیر این مرد همه شما را دوست دارم برای گفته خویش و قوم پرستی اما هیچ کس نمی تواند می گویند که او نشان داده است خود را به در یک بار اختصاص داده شده برادر و پسر.
OREST SLEPOKURA
(ما آرزو او اختصاص داده شده کانادا اولین و در واقع در خدمت مردم است.)

DEERFOOT خطر
آیا شما فقط عشق این شهرستان رفتن شمال یا جنوب در Deerfoot Tr., شما در سراسر این خوب علائم در جاده ها هشدار شما را از “سست تراشه”. آنها فقط من هزینه 400 دلار برای یک شیشه جلو اتومبیل جدید. فراموش نکنید در مورد $400, آنچه در مورد یک موتور سیکلت سوار به خصوص در شب هدف قرار دادن این سست چیپس ؟ می تواند هزینه زندگی کسی یا آسیب جدی است. به جای در نظر گرفتن زمان برای قرار دادن این نشانه ها چرا فقط رفت و برگشت آنها را به عنوان شل تراشه می تواند دوباره مورد استفاده مجدد قرار و نجات مردم را در کار رنگ و شیشه جلو اتومبیل در همان زمان. کاهش سرعت به 80 متر/ثانیه, آسمان صاف; چه چیزی به کمک. شما نمی خواهد که برای خرید نشانه یا نه.
لی RANDALL
(سست تراشه های کشتی های غرق … و دوچرخه.)

دموکراتیک رای دادن ؟
بنابراین گیل McGowan از AFL را تهدید می کند به مبارزه با لایحه 32 “در مرحله سیاسی در دادگاه و در خیابان.” از آنجا که این لایحه بر عضویت نظرات چرا باید یک راز رای گیری در مورد این مسئله (انجام شده توسط یک سازمان مستقل و نه یک اتحادیه-اجرای یک)? آن را به نام “دموکراسی” گیل.
ورا مک اینتاش
(اجازه دهید مردم صحبت می کنند.)

به طرز وحشیانه ای آفساید
مارلین اشمیت, من فقط به عنوان خوانده شده نظرات خود را نسبت به بانوی آهن هستم و بسیار ناراحت است. به فکر می کنم که شما می توانید نگه دارید این نظر از کسی که به هیچ وجه زیان تحت تاثیر قرار زندگی خود را پوچ است. اگر این است که چگونه شما خود را بیان کنید شما هیچ کسب و کار به نمایندگی از هر آلبرتا شهروند. در واقع من آن را قابل سرزنش است که شما انجام دهد. مهم نیست که چه دیدگاه های سیاسی شما را نگه دارید وجود دارد هیچ دلیلی برای صحبت های عمومی (و یا در غیر این صورت) در مورد هر فرد در این شیوه به عنوان آن نشان می دهد که مردم چگونه غیر حرفه ای شما! اگر این هنجار در آن محیط زیست محیط زیست باید تغییر کند.
JASON پتری
(با ادامه موضوع زنان چگونه درمان می شوند در سیاست او داده می شود باید بوت برای ننگین نظرات در مورد مگی تاچر.)

احمق من یک بار …
من مطمئن هستم که آنچه من می توانم بگویم به من همکار کانادایی, من حدس می زنم من آورده شده است تا مدرسه قدیمی! گفت: ما آموخته بود: “احمق من یک شرم بر شما باد ، احمق من دو بار شرم بر من”. من مطمئن هستم که آنچه می گویند نسبت به نخست وزیر ما که گرفتار سه بار در حال حاضر در نقض اخلاق. احمق من سه بار شرم بر تمام احزاب مخالف که می تواند او را از دفتر حذف?
داگلاس SKOW
(لیبرال نیست بازی با همان قوانین به عنوان بزرگ نشسته ظاهرا.)

پاداش نامه آنلاین تنها

خارج از ضربت سخت زدن
چگونه می توانید جدید پل عابر پیاده احتمالا دلار هزینه 6 میلیون ؟ این سوال واقعی در اینجا. Coun. Druh فارل و شهرستان “برنامه ریزان” فقط پرتاب این رقم را به عنوان یک داده شده است. این است که به وضوح نشان دهنده چه چیزی اشتباه است با شورای شهر و مدیریت شهر برنامه ریزان و…. و چرا ما باید خارج از کنترل هزینه ها در این شهر است. واقعا 6 میلیون دلار برای یک پل عابر پیاده? چه این ساختار ساده هزینه در دنیای واقعی اگر شهرستان بود درگیر است ؟ من هیچ نظری ندارم اما من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد بود $6 میلیون! این فقط یک مثال از این دلیل است که ما در حال مشمول مالیات به مرگ در این شهرستان و به همین دلیل ما نمی تواند نگه داشتن زیرساخت های ما نگهداری می شود. این یک مثال کامل از, چرا هزینه است بنابراین خارج از کنترل است. چه شرکت های خصوصی را قرار داده تا با این مزخرف ؟ این است که فقط مورد قبول مردم بی حد و حصر در شورای و در سمت مدیریت در تالار شهر است و به همین دلیل آنها را احمق گیری است که هزینه مالیات دهندگان میلیون ها و میلیون ها دلار در هر سال است. که مسئول خرید ؟ آنها باید اخراج می شود اگر این بهترین “برآورد” آنها می آیند تا با. این است که چرا ما نیاز به نگاه در همه چیز و هر فرآیند از بالا به پایین و رول برخی از سر که در آن لازم است. آن است که واقعا دشوار است برای دیدن چگونه ما می تواند کاهش هزینه های قابل توجهی به سادگی به دنبال در پروسه های تدارکات. ثابت است که یک فرایند به تنهایی می تواند ما را نجات میلیون ها نفر. وجود دارد بسیاری از بیشتر. ما در حال گرفته برای سوار شدن بر روی همه چیز که در شهرستان procures یا خرید و مطلقا هیچ نظارت یا حس مشترک درگیر است. هر کسی که تا به حال با آن برخورد شهرستان تهیه این را می داند. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما را بی کفایت افراد منتخب به شورای که هیچ ایده چه چیزی است کار خود را و سپس آنها را به کلید به طاق. اولین چیزی که Druh فارل باید انجام شود این است که این سوال مسخره برچسب قیمت. او با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای این مشکل را رفع چرا که او تا کنون بیش از سر خود را که او نمی تواند حتی در نور روز را ببینید. ایضا برای بسیاری از دیگر اعضای شورا و قطعا شهردار. چرا که او باهوش ترین فرد در هر اتاق نیست سوال این هزینه پیش بینی شده. رای دهندگان نیاز به فکر می کنم که هنگامی که در صندوق های رای. ما برای پرداخت این بی معنی است. Druh فارل و ناهید jasper de valk و دیگران فقط امضای چک بدون حتی نگاه کردن به آنها را! آن را به سادگی نمی تواند ادامه دهد.
راب شکارچی
(و آن را حتی ساخته شده است در اسپانیا.)

مدیریت بحران
در این زمان نامشخص, من حدس می زنم آن را خوب است که برخی از چیزهایی و مردم هنوز هم قابل پیش بینی است. ما همیشه می توانید در Lorne گونتر و نظر خود صفحات به بسیاری از خطوط چاپ در تلاش برای اخراج بحران آب و هوا. گونتر دیدم که محیط زیست مایکل Schellenberger تا به حال نوشته شده از یک قطعه در مورد آب و هوا alarmism و او به مسابقات هرگز متوجه است که Schellenberger دارای مدرک کارشناسی ارشد در, انسان شناسی, آب و هوا نه علم. گونتر احتمالا متوجه نیست که هشدار خلیج, Nunavut, مجموعه جدید ماه ژوئن ثبت دما از 18.2 C در هفته گذشته و نه Verkhoyansk رکورد جدید در سیبری از 38C. گونتر gleefully شروع به پریدن در ارابه موسیقی از مایکل مور فیلم سیاره انسان ها, تلاش برای کم ارزش کردن صنعت انرژی سبز هرگز متوجه است که این فیلم متکی بر گزارش وقایع و اطلاعات است که از یک دهه ، یک دهه است که ابدیت در جهان از انرژی های تجدید پذیر و باتری سازی که گذشت هر ماه نشان می دهد قیمت جدید قطره و بزرگتر تاسیسات به همین دلیل است که در آمریکا و دهها کشور دیگر شرکت های نرم افزار در حال ادای سوگند کردن زغال سنگ و گاز طبیعی در حمایت از انرژی های تجدید پذیر. Lorne گونتر خوبی را به در نظر گرفتن کلمات از ژنرال اریک Shinseki سابق آمریکا و رئیس ستاد ارتش: “اگر شما را دوست ندارند تغییر, شما در حال رفتن به مانند ربطی حتی کمتر است.”
ROGER L. GAGNE
(شما هنوز هم می توانید سوال هیستری در جهان آزاد است.)

ضعیف کانادا
در پاسخ به Robert J. McMechan نامه “بی پروا مفهوم” در رابطه با Wexit او اعلام کرد که کانادا خواهد اسکواش هر جنبش های جدایی طلب با نظامی است. ببخشید رابرت کانادا خواهد به ناچار به اعتصاب یک کمیته و در آن زمان آنها آمده بودند تا با نتیجه گیری های خود و جدایی و مدت طولانی است که به دست آورد! او ادعا میکند که Wexit جنبش دشوار خواهد بود فقط بررسی تاریخچه جنگ داخلی. اما در باب تفاوت بین جنگ و Wexit جنبش است که جنگ داخلی بود بسیار دشوار و خونین به این دلیل که ایالات متحده در واقع می خواستم متحده پیشنهاد برای جدا بماند. این مورد با Wexit جنبش است. او نشان می دهد به “آن بالا” تا زمانی که محافظه کاران دوباره انتخاب در اتاوا. رابرت باید از شرق به آنها شده است گفت: این برای 50 به علاوه.
برایان ویلسون
(با وجود آلبرتا مسائل به سختی و هر کسی به نظر می رسد بیش از حد کار می کرد تا در مورد Wexit به عنوان یک گزینه.)

تفنگ میراث
برای شروع من آرزو می کنم برای تشکر از شما برای انتشار این نامه فرستاده شده به شما توسط CCFR. به عنوان یک پدر از شش و یک عمر سلاح گرم صاحب موضوع است و عزیز را به قلب من. سلاح گرم مالکیت بخشی از میراث من. به عنوان یک شهروند کانادایی من انتظار دولت ما احترام به روند دموکراتیک. من نمی فهمم هدف از ایجاد سازمان همکاری های اسلامی. من احساس نمی کند که ممنوعیت سلاح گرم است که باید تحت فشار قرار دادند از طریق شیوه ای که. این تاریخی چالش دادگاه خواهد بود کیستون مورد حقوق مالکیت است. آن می تواند تاثیر مثبت در همه کانادایی های آتی. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. من به اشتراک گذاشته اند باز نامه ای با خانواده و دوستان است. من لذت بردن از طبیعت بی طرف از کاغذ خود را ادامه خواهد داد و به دریافت اخبار از طریق شما خروجی.
JASON وارن
(ما نفرت خشونت اسلحه اما ما نیز نفرت گمراه قوانین.)

پول مورد نیاز نیست
دولت لیبرال در آن عقل بی نهایت تلقی می شود که هر OAS گیرنده دریافت خواهد یک بار مالیات پرداخت $300. و همچنین سالمندان که واجد شرایط برای تضمین درآمد مکمل دریافت اضافی $200. این willy nilly بیمار فکر طرح هزینه خواهد شد کانادایی $2.5 میلیارد دلار است. من ارشد, و من می توانم در این نگاه به عنوان پول رایگان از “دولت”. اما جیب برداشت برای این مکمل هستند که از زحمتکش کانادا مالیات دهندگان. در واقع, آن است که گرفته شده از یک گلدان خالی که مالیات دهندگان در حال رفتن به تلاش برای دوباره پر کردن برای نسل های آینده. من مطمئن هستم وجود دارد بسیاری از کانادایی سالمندان که نیاز مبرم در این زمان. من نه یکی از آنها. چرا نمی خواهد دولت را محدود کرده اند پرداخت به سالمندان کم درآمد? روند شده اند که یکی از ساده: مکمل همه سالمندان که در حال حاضر دریافت تضمین درآمد مکمل. نیاز خود را در حال حاضر مشخص شده است. سپس به جای لاشی $500 شاید سالمندان که واقعا نیاز به این بودجه ممکن است دریافت مقدار است که در واقع می تواند کمک به آنها را از طریق این زمان دشوار است.
گلندا کمپ
(ما مطمئن شوید که وجود دارد هر تعداد از سالمندان خیریه که دوست دارم به استفاده از پول خود را اگر شما به آن نیاز نیست.)

از عمق
به خوبی اثبات این دولت لیبرال هیچ ایده چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر. به ما بودجه اضطراری همه عالی و خوب است. در حال حاضر آنها را تمدید اضطراری مزایای دیگر برای هشت هفته. این است که حتی اگر واقعا من فقط می خواهم به بازگشت به کار. پس از پرداخت تمام قبوض با توجه به این هفته 600 دلار+ از چه کمی پس انداز من سمت چپ من صرف 1.5 ساعت در انتظار برای پیدا کردن اخبار بد من های اعتباری در هفته گذشته, بنابراین من واجد شرایط برای هر گونه پول به مدت دو هفته در طول انتقال. بنابراین به همه این مزایا حتی اگر شما فکر می کنید شما در EI شما نیست! انتظار هیچ منافع برای دو هفته. شما فکر می کنم در مواقع اضطراری که آنها را در مقابله با بیش از-پرداخت بعد. آنها فقط خوشحالی نه تنها پرداخت شما در طول این زمان. من یک پدر در تلاش برای نگه داشتن همه صورتحساب های پرداخت شده در طول این زمان. من گرفته اند و نه استفاده از هر گونه تعویق گزینه های روی اسکناس. من اعتقاد دارم که در سفت کردن کمربند و ما از این طریق دریافت کنید. من مطمئن هستم که وجود دارد مردم در خیلی شرایط بدتر از من. چگونه آنها آن را از طریق این ؟ هر چند ما بی فایده رهبر خوشبختانه ما دلار های مالیاتی و زندگی در, خوک, در حالی که بقیه از ما در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را. هنوز مطمئن شوید که چه اما من زنده خواهد ماند به نحوی این ماه من آلبرتایی من استفاده می شود به هیچ گزینه انتخاب …
ران پیک
(موفق باشید ران.)

نام بازی
من شنیده ام به تازگی در خبری که ادمونتون اسکیمو مالکیت احتمال تسلیم شدن به فشار از لحاظ سیاسی درست (و یا به عنوان من می خواهم به فکر می کنم از آنها “شما بهتر فکر می کنم راه ما فکر می کنم و یا ما خود را از بین ببرد جنبش”) و تغییر نام مستعار خود را از تیم. من شخصا فکر می کنم این شرم آور است اما ظاهرا در گذشته نیاز به پاک شود و مقاومت بیهوده است. من می خواهم برای کمک به آنها با برخی از پیشنهادات برای جایگزینی نام مورد. حلق آویز در به alliterative خام, لوگو (بنابراین نه به بیرون انداختن تمام merch) همه چیز را دشوار است هر چند. عقاب و الک در حال حاضر در حال استفاده از فیل بیش از حد دست و پا گیر و الف ها می تواند روی حیله و تزویر. شما ممکن است یک تعداد انگشت شماری از کسانی که اسطوره ای انسان که ظاهرا خوب بکار بردن سحر و جادو بزرگ. آسان-دو-امتیاز می تواند دشوار فروش و سابق مردان یا E-مردان شاید بیش از حد جنسیتی. تماس با تیم خود را از ادمونتون حسادت و شما همیشه حسادت لیگ اما از سوی دیگر شش مرگبار گناهان ممکن است احساس چپ کردن و تبدیل به حسادت. Egads اسکیموها این یکی از دشوار است اما به راحتی در احتمال شما را تنها نخواهد بود. من شنیده ام که گرتا Thunberg است نصب یک جنگ صلیبی به زور Oilers برای تخلیه خود, حمله نفرت انگیز گه نام مستعار برای چیزی بیشتر زمین دوستانه. سر تا به شما هم Roughnecks.
GREG WILLIAMS
(تیم های ورزشی نیاز به در خط با احساسات عمومی،)

خارج از خط
در اینجا ما دوباره با Notley خدمه و مارلین اشمیت spouting ننگین نظرات در مورد مارگارت تاچر که در واقع او بیشتر مغز و یکپارچگی در انگشت کوچک خود را از شما و یا تا به حال خواهد شد را در تمام بدن خود را. من می خواهم به شما پیشنهاد به خلاص شدن از شر خود را کت و شلوار و کراوات و رفتن به کوه در می رم همبرگر, اما من نمی خواهم شما در نزدیکی مردمی خوب در رستوران یا فست فود صنعت به عنوان آنها کار سخت و ضروری و خدمات شما هستند.
برایان ادواردز
(قطعا وجود دارد هیچ جایی در خدمات عمومی برای افرادی که اینگونه فکر می کنید.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im