نامه, جولای 10: ‘بسیاری از کانادایی ها نیاز به کمک در حال حاضر’

کمک به ما مردم
من باید شده اند و زندگی زیر یک سنگ قبل و در طول coronavirus انزوا. من یک بازنشسته ارشد بدیهی است که نمی توانید از بسیار. من متوقف شد در نور امروز پس از خروج از انبار خانه در Beaconhill و متوجه یک جوان, زن حامله, برگزاری یک نشانه است که گفت: “1 کودک, حامله, هیچ کار. هر گونه کمک قدردانی است. نعمت”. او ایستاده در کنار جاده تعریق و خسته در آفتاب داغ. من نورد پایین پنجره من و تضعیف او برخی از پول است. من نمی تشویق کسانی که شبیه گدایی خود را حرفه ای و یا وجوه خود را به افراط. این متفاوت بود. این دردناک بود برای دیدن. پسر ارشد من به من می گوید او می بیند بسیاری از افراد جوان نگه داشتن نشانه های خود را در خارج از فروشگاه مواد غذایی محلی است که خواندن “کند”. ما دولت فدرال می فرستد میلیون دلار در خارج از کشور به صورت خیریه و با این حال ما نمی تواند کمک کند خود ما مردم ؟ سالمندان هستند که با توجه $300 در این هفته برای جبران COVID هزینه و دولت ما معتقد است که “سخاوتمندانه”. اگر ما یک چیز در این جهان جدا شده بیایید نه تنها هوشیار در حفاظت از هر یک از دیگر از coronavirus اما همچنین اجازه دهید فراموش نکنید مالی مبارزات این بیماری همه گیر آورده برای ما ارزشمند شهروندان جوان و پیر. من فقط یک صدا اما من نوشتن my MP.
لین GORDON
(این واقعیت تلخ است که وجود دارد مقدار زیادی از مردم در حال حاضر در حال صدمه زدن و قبل از همه گیر.)

در عوض
جالب بود به خواندن در نور خورشید است که شهردار (ناهید) jasper de valk است و با توجه به ساخت ماسک الزامی است. کلگری مالیات دهندگان باید نیاز به آن را اجباری برای شهردار و شورا برای جلوگیری از هدر رفتن پول مالیات دهندگان را در پروژه هایی که مهم نیست در این زمان غیر قابل پیش بینی, نمونه هایی بودن هنر, کار, مسیرهای دوچرخه ، او باید کاهش به شهرستان های کارگری یا برش دستمزد در برخی از بخش ها و یا برش کارکنان. کلگری صاحبان کسب و کار آن را انجام می دهند بنابراین باید این شهر است.
برایان E. SMITH
(چرا قطع زمانی که شما می توانید جمع آوری مالیات؟)

نخبگان فوتبال
لطفا فقط تماس بگیرید ادمونتون اسکیموها در ادمونتون نخبگان به عنوان این افراد کنترل جهان در حال حاضر. تمبر خواهد پا زدن ته خود را به هر حال.
توبین McCARTNEY
(هنگامی که ما فکر می کنم از ادمونتون, ما به طور کلی فکر نمی کنم از نخبگان است.)

این پول ما
بنابراین J. T. می گوید: دولت در زمان بدهی تا کانادایی ها نمی خواهد که به. سلام J. T. فقط کسانی که در جهنم دولت است ؟ این مالیات دهندگان کانادایی. بنابراین ما می تواند جلوگیری از تماس آن را “اوراق بدهی” که در واقع آن را “مالیات دهندگان بدهی”? همان می رود برای استانی بدهی و بدهی های شهرداری.
کن میلر
(بله ما پول در آمریکا و سپس تظاهر آن یک عمل گسترده ای از لیبرال دادم ، که ضعیف است.)

انتخاب ما
اگر شهردار ناهید jasper de valk می خواهد به مردم با پوشیدن ماسک اجباری در فروشگاه های مواد غذایی, Calgary, حمل و نقل و در اماکن عمومی ما را ببینید که چگونه بسیاری از مردم آن را انجام دهند. Jasper de valk و شورای شهر باید با پوشیدن یک ماسک زیرا آنها در یک محل عمومی. اگر افراد مسن مجبور به پوشیدن ماسک, آنها فقط نمی خواهد برود خرید. بنابراین نمی توان آن الزامی است.
اینگرید BAUMANN
(ما انتظار داریم آن را به زودی خواهد شد الزامی است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im