نامه, مارس 30: “چگونه است که چین کمک با آسیب های آن انجام می شود؟’

که در آن چین ؟
من به تماشای موسیقی آمریکا جامعه گرد هم می آیند در هفته گذشته در تلویزیون … هستم و در حال حاضر در حال تماشای کانادایی نسخه از این coronavirus جمع آوری کمک. اگر چه من عاشق نشان می دهد در پشت ذهن من من نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد اینکه چرا ما در اینجا در این نقطه در جهان است. شما چه فکر چین هنگامی که شما ایجاد شده و در حال حاضر این است که شما کنترل را از دست داده و اجازه دهید آن را سست در جهان چه می خواهید در مورد آن انجام? شما با داشتن جمع آوری کمک پروژه ؟ چرا که تمام من است تجهیزات معیوب بودن ارسال همه جا با شما آنهایی که در گسل.
YANCY جونز
(دولت چین مدیون جهانی حسابداری صادقانه از آنچه اتفاق افتاده است. اما آیا نفس خود را نگه دارید.)

ما نیاز به یک سو و هیگگینس
آنچه که ما نیاز به کمک (ک. Jeromy) فورکوش تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر در شهرستان سالن است که کسی مانند (اواخر alderman) سو Higgins. او یک جهنم از یک کار در زمانی که او در شهر هال و او قطع شد و از همان پارچه به عنوان فورکوش. اگر ما می تواند کلون من مطمئن هستم که در دسته های بزرگ آبی جای نمی دانم چه ضربه آنها را.
موری McANDREWS
(بله, ما مطمئن هستیم که می تواند با استفاده از مستقیم صحبت سو چک کردن بیش از آن (expletive حذف) بودجه شهرستان.)

آب در بانک
من یک سوال است که باید پرسید. چه با تمام سطوح دولت توصیه همه ما شستن دست ما حداقل به مدت 20 ثانیه چند بار در روز چه مدت شما فکر می کنم آن را به شهردار (ناهید) jasper de valk و باند خود را از بورس به تصمیم می گیرید به ما آب میزان ؟
JOHN HANCOCK
(ما انتظار می رود چیزی کمتر.)

کثیف, شهرستان
من به صورت روزانه صبح خیلی زود بلند راه رفتن با خودم و تمام من است و نه مردم اما فولاد, ماسک, دستکش های پلاستیکی — غیر از آنهایی که رنگی و مانند شما می دانم آنچه در — و همچنین پلاستیک, کثیف, سگ کوچولو کیسه تن ته سیگار پراکنده در مسیرهای فروشگاه مواد غذایی پارکینگ اتوبوس متوقف می شود و پناهگاه اتوبوس پر از زباله است. و آنها نگران فروش بلیط برای اجتماعی فاصله? بنابراین ناخالص هیچ جای تعجب وجود دارد یک بیماری همه گیر! این است که نه فقط در یک محل آن را بیش از همه کلگری!
M. SMITH
(یکی از بدترین نقاط بهار همه دیدن زباله در همه جا. همه ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر از ما می?)

سرزنش نمی گیاه
آقای (لورن) گونتر من لذت بردن از ستون خود را و نظرات خود را اما لطفا توجه داشته باشید واقعی مشکل مواجه شده توسط شرکت کارگیل است نه گیاه بهسازی اما شرایط زندگی این کارگران موقت خارجی. مشکل در انجام یک کار فوق العاده از تمیز کردن پارتیشن بندی و ارائه مناسب حفاظت شخصی. آنها انجام داده اند به اندازه کافی است ؟ در واقعیت همه ما می تواند بیشتر انجام دهید. شرکت کارگیل و دیگر گیاهان پردازش فقط باید کنترل بیش از کارمند شرایط کار. متاسفانه آنها هیچ کنترل بیش از کجا و یا چه کسانی کارکنان زندگی کوتاه ارائه مسکن کارکنان و پس از آن به شدت پلیس مستاجران. لطفا منصفانه به کارفرما نادیده گرفتن عضو کمیته نیروهای مسلح سنا اتحادیه و یک نگاه سخت در زندگی شرایطی انتخاب شده توسط کارکنان. با تشکر از شما و ایمن ماندن.
LYNNE تورنتون
(ما اصلا همه باید همان ترتیبات زندگی و برخی از آنها بدون شک قادر به جداسازی و همچنین دیگران.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>