نامه, مارس 29: ‘ساعت است و نه مستحق تمجید’

نمی جلال PM
آیا رسانه های ما متوقف دلالت و حتی برای برخی از آید تپه ستایش ما ساعت برای دولت او در پاسخ به همه گیر? او در اواخر به عنوان او همواره در تقریبا هر چیزی! او غفلت در حمل و نقل گاز به چین ترک کانادا با کمبود. به عنوان او می کند او را تشویق می کند تا عوامل خود را به دروغ و منحرف کردن سوالات برای جلوگیری از حقیقت خود را شکست. او دلسوز حرکات و صرف پول ما که در آن طول می کشد را به نفع خود رای. که همه این مرد واقعا در مورد مراقبت. لطفا از طریق این آشکار جدول کلمات متقاطع!
جورج EWERT
(کاملا مطمئن شوید که شما در حال صحبت کردن در مورد ما.)

جاده
اعتقاد من این است که زمان برای جاستین ترودو ترزا تام و Patty Hadju به بسته مسائل خود را و حرکت به چین است. آن است که این کشور که بیشترین تحسین و که در آن وفاداری خود را به دروغ. آنها دلیل اصلی این دولت خیلی به کندی واکنش نشان می دهند به کروناویروس از جمله اجازه دادن به هزاران چینی برای سفر به کانادا.
WAYNE SODERLUND
(جهان باید بررسی چگونه این اتفاق افتاده است.)

ای بابا مردم
اگر شما واقعا بر این باورند که (رئیس جمهور دونالد) تهمت به مردم گفت برای تزریق مواد ضد عفونی کننده شما هستند به همین دلیل ما باید برچسب های هشدار دهنده مانند “را اتو نکنید در حالی که با پوشیدن آنها”.
D. KEELE
(اما بعد از آن دوباره زمانی که این مرد بزرگ صحبت می کند گوش دادن به مردم.)

این فقط یک بازی
من فکر می کنم که من به عنوان یک طرفدار ورزش به عنوان دیگران, اما من تعجب می کنم که آنچه نیاز است برای قرار دادن زندگی یک فرد در معرض خطر فقط به پایان فصل هاکی و یا برای شروع هر لیگ که بسیار وجود دارد عدم اطمینان در مورد COVID-19. هیچ ورزشی وجود دارد که مهم تر از زندگی است. وجود دارد نه یک درس آموخته با Kobe Bryant تراژدی (قرار داده و رفتن به مسابقات پیش رو از زندگی خود) و نگاه به آنچه اتفاق افتاده است. هنگامی که ورزشی جهان یاد بگیرند که در زندگی مهم تر است.
جو McMULLEN
(وجود دارد نمی توان یک ورزش در هر زمان به زودی. هنوز مطمئن شوید که در مورد استفاده از کوبه مرگ به عنوان مثال. یک حادثه غم انگیز.)

عنوان ؟ ما ؟
چرا همه ساخت گلف بازان به عنوان ؟ آن را تا به چیزی برای انجام با درمان خاص. گلف و یا هر گونه فعالیت که می تواند به نفع سلامت شخصی افراد فعال و مهمتر از همه انجام می شود در حالی که پیوستن به زمان استانداردهای بهداشت عمومی باید reviewable و مجاز آن است که آیا دوچرخه سواری, پیاده روی, ماهیگیری و یا هر چیزی از مرتب کردن بر اساس. پتو اظهارات “است نه ضروری خدمات” هستند خسته کننده و غیر ضروری است. اگر ما می تواند به پیروی از قوانین آن را اجازه می دهد و اجازه دهید مردم منفجر کردن بخار در یک راه امن.
OLLY CAMPBELL
(می توانید مردم را دنبال کند؟)

پرداخت کامیونداران
این ساعت که از دادن پول به ما و به کسب و کار, آنچه در مورد کامیونداران که با قرار دادن خود در معرض خطر برای همه ما ؟ آیا ما همه آنها را فراموش کرده ام? نه بسیار گفته شده است که در مورد آنها. آنها به دور از خانواده برای حفظ محصول در حرکت است. همه این رانندگان باید کمک کند که به ما ارائه شده. نگه داشتن در حمل و نقل.
فرد WASILCIW
(ما امیدواریم که کارفرمایان خود را در حال گرفتن خوب مراقبت از کامیونداران.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>