نامه, مارس 28: ‘بله جهان هنوز هم نیاز به روغن و مقدار زیادی از آن’

مگا دیگران
فقط به عنوان خوانده شده Licia Corbella ستون و آن را بسیار جالب است. همه ضد روغن متعصب پایین شرق فقط آن را دریافت نمی در استفاده از نفت در سال آینده است. آنها می گویند ما نیازی نفت اما به عنوان Licia اشاره در مقاله خود تقاضا برای نفت خواهد شد و رشد یک میلیون بشکه در روز از یک سال تا سال 2030. که مقدار زیادی از نفت و میلیاردها دلار است. آیا شانس این (مرد) که در حال اجرا در این کشور اقدام به این کار ؟
باب مرحله تشکیل هلیوم وقتی
(باریک ؟ او گرفتار است بین یک سنگ و محل سخت است. او دوست دارم به آن را تعطیل کند اما به شدت نیاز همه است که پول است.)

بعد چه ؟
جهان در انتظار بازگشت به حالت عادی. دولت های مختلف باید ایده های مختلف در مورد آنچه در گام بعدی خود را خواهد بود. اینجا در کانادا, ما لازم نیست که مشکل است. ما فقط به نظاره نشست و صبر کنید برای چین به ما بگویید PM آنچه که او باید انجام بعدی.
D. KEELE
(که آرامش.)

تابستان بی پایان
اگر بازیگری برتر دکتر دینا Hinshaw همچنان فراخوانی عکس در اینجا در آلبرتا, آن را احتمالا امن شرط می بندم که بسیاری از شما چه کسی برنده نشد اشتغال قرعه کشی و دریافت نمی کنید به طور منظم و کامل paycheque از نوعی از دولت احتمالا بیکار برای برخی از زمان. همانطور که برای بچه های خود را و رفتن به مدرسه در ماه سپتامبر من نمی روی آن حساب مگر اینکه کمی عزیزان صادر شده خود را بسیار خود را منطبق مناسب. مستند دینا ساخته شده است آن را کاملا روشن است که برای چهار ماه آینده انزوا خواهد بود که کلمه از روز مگر اینکه البته این شامل خرید ملزومات زندگی مانند مشروب الکلی ملافه کردن گیاهان و ماری جوانا. تابستان بزرگ در کلگری همه. یاهو! من چهارتا.
کن کارتر
(Don’t shoot the messenger.)

چه دیوانه وار
به موتور سیکلت سوار در Stoney Tr. که انجام شد چه 250 متر/ثانیه, حداقل, اگر یکی از ما ماشین بود شانه-بررسی می کنیم حتی شما دیده می شود. و اگر ما کشیده به تصویب شما نمی خواهد باید در زمان حال به واکنش نشان می دهند در همه جز به شخم زدن به پشت وسیله نقلیه و یا از بین بردن تلاش برای جلوگیری از این وسیله نقلیه است. در هر صورت شما احتمالا نمی خواهید به آن را. شما ادم سفیه و احمق.
کارول پیبلس
(در کل ادم سفیه و احمق. از مردم می خواهم که باید خود را از دست دادن مجوز برای سنین و خودرو گرفته شده برای خوب است.)

سرکوب دوچرخه سواران
بیا شهردار (ناهید) jasper de valk, آیین نامه اجرایی افسران و افسران پلیس شروع به صدور بلیط برای دوچرخه سواران که 14 یا, روش سوارکاری دوچرخه خود را در شهر پیاده رو! آیا ما نیاز به کسی که صدمه دیده و یا کشته شده دوباره توسط یک دوچرخه سوار قبل از چیزی است که انجام می شود با این قانون در حال اجرا! هر روز که ما راه رفتن وجود دارد حداقل دو تماس های نزدیک در محله ما با دوچرخه سواران به سختی از دست رفته یک عابر پیاده در یک سرعت مناسب و معقول! هنگامی که شما به آنها بگویید که آنها از نظر قانونی نمی تواند سوار دوچرخه خود را در شهر پیاده روها مگر نشانه ای گفت که شما مجاز به آنها بگویید شما را به حرکت از راه! ما را به پلیس شکایت کرده اما بدون پلاک آنها نمی تواند انجام دهد بسیار در مورد آن! ما نیاز به برخی از اجرای اما ما می دانیم که این شهر نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید! وحشیانه!
ویلیام هریس
(CPS می تواند مطمئن شوید که برخی از گم خوب پول اما به نظر می رسد دوچرخه سواران لازم نیست که به پرداخت هزینه برای خود فقیر عادات.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>