نامه, آوریل 27: ‘چه کسی است که این همه دوغ است؟’

ADSCAM دوم ؟
در این زمان وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به نگرانی در مورد از این ویروس تمام راه را به اقتصاد است. من که دولت باید این “محرک” بسته به این کشور می رویم. من در مورد دقیقا همان جایی که همه این میلیاردها واقعا در حال رفتن برای پایان دادن به لیبرال ها مسئول است. آیا کسی به یاد داشته باشید AdScam? صدها میلیون دلار فقط رفته (به لیبرال قرارداد و جیب). در حال حاضر ما در حال صحبت کردن میلیاردها. که نگه داشتن چشم در دقیقا همان جایی که این همه پول در جریان است و به چه کسی ؟ من احساس برخی از مردم با روابط سیاسی در حال رفتن برای پایان دادن به غنی پس از این همه … 50 میلیارد دلار در اینجا … 20 میلیارد دلار وجود دارد … که میخوام از دست برخی از میلیون ها?
کوین KARBONIK
(با تشکر از کوین همانطور که اگر ما به اندازه کافی افسرده. اما شما حق این باند نمی توان اعتماد کرد.)

خوب است رهایی?
Calgary Stampede لغو شده است. خب. حداقل یک اسب است که نجات از مرگ حتمی از یک بی رحمانه و مسخره رویداد.
براد TROFIN
(شاید اما بعد از آن دوباره چگونه بسیاری از شما ذخیره شده است و با توجه به اجاره نامه های جدید در زندگی به دلیل حوادث مانند رم?)

هیچ کمک برای ما
سلام کلگری از خواب بیدار. است شهردار ناهید jasper de valk توجه مالی به Calgarians در طول این بیماری همه گیر. هیچ. نیمی از کلگری بیکار است و حق امتیاز نفت خواهد بود و راه را برای سال. او می تواند قطع یا کم کردن ساختمان های تجاری و ساختمان های مسکونی و در عین حال او همچنان به ساخت و صرف باعث صاحبخانه به پرداخت مالیات در ساختمان خالی و مالکان به پرداخت 5 درصد افزایش در سال گذشته 5 درصد مالیات بر اموال پیاده روی. سه چهار سال شرایط برای هر سیاستمدار چشم انداز به اندازه کافی است. آن را قطعا بیش از حد برای کسی که احمق ها شما طول می کشد و پول خود را.
جی NOEL
(کلگری در برخی از نقطه خواهد بود reborn در طرف دیگر از این بیماری همه گیر و ما متعدد و قابل توجهی در مورد مسائل اقتصادی است. قوی, هوشمند, تیم مورد نیاز خواهد بود برای رهبری این شهر را به این آینده است. آیا ما باید مانند یک تیم؟)

چین پرداخت
من احساس می کنم دنیا یک مسئولیت برای نگهداری چین پاسخگو برای این بیماری همه گیر. من اهمیتی نمی دهند اگر شما درخواست انگلستان, استرالیا, کانادا, ایالات متحده است. من اهمیتی نمی دهند اگر شما بخواهید روسیه و ایران و عراق, سوئد. بپرسید هر کس هر کشور است. این چیزی که این بیماری در چین نشات گرفته. آن را کشته است هر گروه قومی در هر بخشی از جهان است. این باعث شده است که اقتصاد جهانی فاجعه است. و آن پنهان شده بود توسط چین تا زمانی که خیلی دیر شده بود. من مطمئن هستم که نمی خواهید برای دیدن یک جنگ جهانی, اما من نیاز به دیدن تحریم ها بسیار شبیه به آنهایی که اعمال شده بر کره شمالی برای جلوگیری از این نوع بی پروا رفتار.
YANCY جونز
(لعنت راست چین باید پاسخگو باشند با بقیه جهان است. و ما لازم نیست برای شروع جنگ جهانی سوم.)

خوب کار امنیت
بیایید نکنید که مردم فوق العاده کار به عنوان حرفه ای امنیت در طول بیماری همه گیر. امنیت ضروری است و خدمات این بزرگ مردمی در حال انجام یک کار فوق العاده — اغلب نوبت کاری با هیچ کس دیگری را قبول کند — همه گیر است یا نه. با تشکر از شما و امنیت حرفه ای!
شلی DYSON
(برخی از بسیاری از Calgarians رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان بهترین آنها می توانند. با تشکر از شما.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>