نامه, مارس 26: گلف بازان وزن در دوره تعطیلی

ما می توانیم این کار را انجام
شده اند وجود دارد نظرات منفی در مورد به همین دلیل آن را امن برای باز کردن آلبرتا گلف. اکثریت قریب به اتفاق از دوره های آموزشی در کشورهای در حال باز کردن و بیشتر B. C دوره ای که بسته شد در حال حاضر دوباره باز کرد. آلبرتا است در یک وضعیت منحصر به فرد است که ما می توانیم اتخاذ بهترین شیوه در جای خود قرار داده و صدها نفر در دوره های آموزشی شده اند که عامل با خیال راحت برای ماه می باشد. برخی از آنها عبارتند از: پرچم است کشیده می شود در هر زمان. فنجان اقتباس شده بنابراین می تواند توپ را در سوراخ, بنابراین هیچ کس دست زدن به آنها را. وجود دارد هیچ چنگک جمع کردن در پناهگاه — قوانین محلی در محل هستند را ترجیح دروغ با هیچ مجازات است. وجود دارد هیچ توپ واشر در دوره. قدرت چرخ و جلو و چرخ دستی های در حال بررسی در مقابل بازیکن. یک بازیکن در هر سبد مگر اینکه شما می رسند در همان ماشین. ده دقیقه بین بار توپ را روی گوه بنابراین شما لازم نیست اجرا به هر کس دیگری. رزرو و در بررسی انجام شده روی خط و یا از طریق تلفن. بازیکنان پرداخت در این دوره باید به انجام این کار توسط کارت اعتباری. یک دستگاه قابل حمل است که به آنها و ضد عفونی پس از هر بار استفاده. بیش از twopeople مجاز در محل باشگاه وانجمن. Take-out منو تنها. دستشویی های عمومی به طور مداوم مقادیر فقط به عنوان آنها در ایستگاه های گاز و دیگر رسانه های خرده فروشی. امکانات عمل یا بسته و یا محدود تنها به بازیکنان در مورد شروع کردن. در پایان شما رها کردن سبد خرید و سپس در ادامه به طور مستقیم به پارکینگ و ترک.
G. EDWARDS
(شما تا به حال ما تا زمانی که شما ذکر ایستگاه گاز washrooms. که سخت وجود ندارد.)

آهسته آن را پایین
من وحشت زده با حرکات به اقتصاد رفتن ، ما فقط شروع به دیدن مسطح منحنی (و نه در همه جا) و ما در حال صحبت کردن در مورد باز کردن زمین های گلف در آلبرتا و سواحل در حال باز کردن در فلوریدا. واقعا مردم! مرا به یاد این پست در Facebook به موجب آن نظر است که من چتر نجات را کند کرده است من از تبار بنابراین در حال حاضر من به آن نیاز نیست و می توانید از آن خلاص شوید. آنچه در مورد درس مورد آنچه اتفاق افتاده است زمانی که مردمی آرام پروتکل در طول آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918. ما یاد گرفته هر چیزی ؟ آیا ما واقعا فکر می کنم همه گلف بازان در حال رفتن به پایبندی به پروتکل ؟ ما زندگی در یک زمین گلف و گلف بازان ادرار در پشت درختان و کسانی که نمی است که های حمام و سرویس بهداشتی مشترک. گلف است نه ضروری خدمات و کسانی که بر این باورند که چیزی جز خودخواه.
جان WADDELL
(آن را تنها طبیعی برای مردم به دنبال این رسانه ها در طول این دوره اما نه لزوما یک ایده عالی است.)

آسان PEASY
Re: صبر گلف بازان “می تواند شما را واقعا نگه داشتن شش پا از هم جدا؟” بله. بسیار به راحتی. متوسط زمین گلف 18 حفره زمانی که به ظرفیت پر شده ارائه می دهد بیش از یک هکتار زمین در هر فرد. “چه کسی را کشیدن پرچم؟” هیچ کس. دوره های گلف در حال حاضر توضیح داد که گلف بازان خواهد بود گفت: به پین و فنجان را پر شود تا توپ خود را هرگز در واقع می رود در سوراخ. همانطور که برای استفاده از توالت البته کارکنان خواهد بود مطابق با اصول بهداشتی washrooms چند بار در روز و ضد عفونی کننده دست همواره در دسترس در زمین گلف دستشویی. من شده است خواندن بسیاری از نظرات در مورد این موضوع در رسانه های اجتماعی و اکثریت قریب به اتفاق مردم در انتقاد از ایده های گلف باز هم به نظر نمی رسد به دانستن هر چیزی در مورد گلف نیست زحمت فکر کردن در مورد راه حل به نگرانی های خود را و یا به سادگی باید یک نگرش “اگر من می توانم چیزهایی که من می خواهم به انجام هیچ کس باید قادر به انجام همه چیز آنها می خواهم به انجام است.” تا آنجا که به من مربوط می شود وقتی که می آید به ایده خاموش کردن یک کسب و کار و کشتار شغل واقعا وجود دارد تنها یک چیز ما باید درخواست خود. می تواند که کسب و کار با خیال راحت ؟ وقتی که می آید به گلف, جواب بسیار واضح است, بله. پس چرا آنها را تعطیل?
جارد HEYNEN
(اما نه همه دوره ها و بازیکنان ایجاد می شوند به همان اندازه. ما باید واقعا خطر زندگی با فرض اینکه همه مردم و کسب و کار در حال رفتن به دنبال آن قوانین سختگیرانه?)

آموزش خود را
قبل از اینکه بیشتر زمین گلف naysayers ارسال نامه آنها باید صرف 10 دقیقه در اینترنت خود را به اطلاع از روش های ایمنی برای اطمینان اجتماعی فاصله و بدون لمس کردن (یا مایع) از اشیاء مشترک. این شیوه اجرا شده در صدها نفر از دوره های گلف در حال حاضر در ایالات متحده و B. C. اگر خوب وجود دلایل ایمنی به همین دلیل دوره های آموزشی باید بسته باقی می ماند خاص مسائل را می توان حل و فصل (یا نه). تصمیم به دوباره باز نمی شود باید بر اساس واکنش های کورکورانه. در نامه قبلی من اشاره کرد که جامعه و اقتصاد نیاز به شروع دوباره باز کردن در یک منطقی صورت متوالي. بنابراین هر چه فعالیت های در حال امن برای دوباره باز کردن آنها باید مجاز به انجام این کار اگر امنیت عمومی می توان نشان داد. در سمت روشن تر به نویسنده ای که در نظر washrooms در زمین گلف — من را به استفاده از برخی از هزاران نفر از درختان در اطراف ملک. خانم ها سمت چپ به دستگاه های خود را.
لایحه شیشه ای
(شما ساخت مناسبی صورت تا زمانی که خود را آخرین سخن گفتن. تضمین شده است که این آخرین چیزی است که هر کسی که زندگی در یک زمین گلف می خواستم به عنوان خوانده شده.)

ما آن را انجام می شود
ما نقل مکان کرد به ویکتوریا پنج سال پیش. من از دست کلگری در بسیاری از, اما ما تا به حال به معنی و میل به زندگی در آب و هوای گرم. من یک گلف باز است که عضو یک باشگاه محلی یک یقه آبی نیمه خصوصی یکی است. ما می توانیم تقریبا 12 ماه سال است. زمانی که COVID-19 ضربه اجرایی ما عاقلانه بسته شده البته ما, و عضویت در, از جمله بسیاری از سالمندان درک. بعد از یک ماه ما را دوباره باز کرد. آن را می تواند انجام شود. عمومی بازی متوقف شده است در حال حاضر گروه در حال ارسال در 12 دقیقه فواصل و تنها در رابطه جنسی در تروی. چرخ دستی های مشترک نیست فاصله صرفا با فشار همسالان و غربت اعضا و مدیران در دستی است که به حالت تعلیق و هر کسی که رعایت دقیق قوانین است. تغییرات دیگر ساخته شده بودند و همچنین برای جلوگیری از آلودگی متقاطع. در ابتدا شک و تردید من در حال حاضر درک کنند که این کار می کنند و ما می توانید با خیال راحت. ما در حال آسیب رساندن به هیچ کس و قادر به انجام آنچه که ما عشق است. در برخی از نامه های من متوجه یک حس تنفر از خوانندگان خود که خشمگین است که برخی از افراد به نظر می رسد به گرفتن دور با چیزی. من آن را دریافت کند این دیدگاه است که بسیار شایع است در بسیاری از راه. اما ما در حال آسیب رساندن به هیچ کس. چرا دلیلی رنج می برند? زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند. نمی توان قضاوت اگر کلگری گلف می توانید پیدا کردن یک راه برای باز کردن.
استیو KISHKAN
(ما فقط امیدوارم B. C. دوره های آماده برای آلبرتا گلف بازان نزولی کلا باید این استان در حفظ و دوره های آموزشی اینجا را بسته در حالی که برای.)

حماقت
آه از گلف بازان در حال گرفتن بی قرار است. دولت نمی تواند جدی مورد توجه اجازه می دهد گلف برای باز کردن در هر شکل و فرم. به عنوان ذکر شده در نامه به سردبیر وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در نظر گرفته شود. نه تنها پرچم و توالت و چرخ دستی گلف, اما آنها آب گرم-شستن دست ها-ایستگاه های عفونی در هر سوراخ, آنچه در مورد محل باشگاه وانجمن? لیست در می رود و در. خیلی از افرادی که درخواست برای رفتن گلف کاملا به احتمال زیاد از سالمندان هستند که بیشتر در معرض این ویروس آغاز خواهد شد. می توانید آنها را ببینید مطلق حماقت از این درخواست ؟ اگر پدر و مادر ملزم به ماندن در خانه با فرزندان خود در محل سکونت یا خانه و حیاط برای ماه می توانید گلف بازان نمی تواند معقول تر و کمتر خودخواه ؟
اد دیویس
(ما آن است که مردم cabin fever. و خود را در نگرانی های ایمنی خطاب شده است در نامه های دیگر.)

ما نیاز به زندگی
گلف است و نه ضروری و خدمات آن را کردم. خوردن است. اما این است که همه ما هستند ؟ ترس خوردن ماشین که ماندن قفل شده در داخل دیوار ما برای ماندن در “امن” مشابه ویندوز برای دیدن و گزارش هر کس دیگری که ممکن است به عنوان ترس به خودمان ؟ آه. ممکن است ما هرگز تبدیل شده است که به عنوان یک جامعه است. اجازه ماندن در خانه بیشتر از ما قبل از COVID-19. بیایید شستن دست ما است. و می تواند ما لطفا بفهمند که تا چه حد 2 متر است بنابراین ما می توانیم نگه داشتن مناسب فاصله فیزیکی (که به معنی شما پیاده روی به سمت من پایین وسط پیاده رو یا مسیر است که تنها 4 یا 5 فوت گسترده — یعنی ما به هر دو نیاز به راه رفتن به سمت هنگامی که ما منتقل می کند.) و سپس اجازه دهید بفهمند که چه می تواند انجام شود با خیال راحت به طوری که ما می تواند ادامه زندگی! درایو های جشن تولد عالی! گردان وسایل نقلیه — به طور گسترده ای برای درب عقب اتومبیل دریافت togethers عالی! البته ویدئو کنفرانس و نیم. روی خط برنامه ورزش فوق العاده است. اجازه دادن به بچه های خود را یاد بگیرند به یک دوچرخه سوار در آن خالی پارکینگ. پیاده روی و گلف است که در اصل یک تنظیم راه رفتن. گلف صنعت که شامل بسیاری از مکان و شهر متعلق به دوره های صرف مقدار زیادی از زمان استخوانی پایین این روش است که یک فرد می تواند به یک زمین گلف و نه لمس هر چیزی وجود دارد. می توان آن را امن تر از رفتن برای پیاده روی و قطعا امن تر از رفتن به فروشگاه برای “ملزومات”. پس به جای گفتن “نه” به همه چیز است که “ضروری” اجازه تنظیم مجدد به “بله” به چه امن است … ما در حال حاضر نمیفهمد بسیاری از راه های خلاق به امن و اجتماعی است. بیایید کشف بیشتر. اجازه دهید بفهمند که چه تنظیمات مورد نیاز را بیشتر از ما تجربه زندگی امن است. تجلیل به صنعت گلف برای کاری که آنها انجام داده اند را به بازی گلف یکی از امن ترین ورزش (Re: COVID-19) وجود دارد. هیچ چیز مانند یک پیاده روی خوب در آلبرتا در روز است. P. S. لطفا اجازه دهید من شوهر گلف! او مانند یک خرس در قفس!
جودی HEYNEN
(همه در زمان خوب است.)

اجازه دهید ما زندگی می کنند کمی
دکتر Hinshaw, من تشخیص می دهد که موقعیت خود را است کاملا به سادگی به حفظ و بهره امن به خصوص در طول زمان مانند این. آنچه باید شناسایی و actioned است که شکاف وجود دارد که بین آنچه در نظر گرفته شده است ضروری و غیر ضروری. وجود دارد به برخی از اختیار برای برخی امن تر فعالیت ها و صنایع به راه اندازی مجدد و کمک به بهبود اقتصاد و همچنین چشم انداز کلی برای استان است. مسلما من یک گلف باز من و به اشتراک گذاری این نگرانی شده است که ابراز شده توسط بسیاری از بازیکنان و همچنین دیگران در صنعت (صاحبان/اپراتورهای دوره های آموزشی) که این فعالیت می تواند نقش مهمی در شکل دهی مجدد هر گونه جدید در آینده اگر فرصت داده. گلف توسط خود طبیعت است که ذاتا امن حتی در حال حاضر آن را به عنوان یک فرد ورزشی و تنها نیاز به ظریف افزایش سرعت آن را حتی امن تر است. من باور دارم که همه آلبرتا دوره هر کس بهترین منافع خود در قلب های زیر به تازگی ابداع پروتکل های. کاملا رک و پوست کنده سزاوار ما در دنیایی زندگی می کنند که برخی از وسط زمین تعریف نشده توسط ضروری و غیر ضروری. پیدا کنم آن را سخت به برخی از صنایع ضروری اعلام کرد که در آن هیچ اعتبار مورد نیاز است. من ادامه خواهد داد و به نسبتا لذت بردن از الکل به عنوان من برای نزدیک به سه دهه است. احساس می کنم که مشروب (فروش) ضروری? کاملا نه اما در اینجا ما با مشروب فروش تلقی می شود شایسته چنین لقبی. به همان اندازه نگران کننده است عدم اعتبار سنجی برای آنچه که تلقی های غیر ضروری از جمله اعلامیه که عذاب یک صنعت می تواند اثبات بی ارزش گذاشت.
کیت تاتل
(ما را ببینید که در آن این می رود.)

پاداش نامه آنلاین تنها

اجازه دهید ‘EM پیاده روی بیش از حد
سردبیر اظهار داشت که اگر ما باز گلف و سپس از مردم می خواهم به استفاده از مسیرهای پیاده روی پیاده روی. پاسخ من اگر جسمی فاصله دستورالعمل نگهداری, چرا که نه? دو نفر از همان خانواده, بازی تنیس روی, هوای آزاد, دادگاه, چرا که نه ؟ در آفتاب بعد از ظهر پنجشنبه این هفته احتمالا 400 نفر راه می رفت زد biked, skateboarded گذشته حیاط خلوت من همه با بهره گیری از فضای سبز مسیر دوچرخه سواری. اساسا چگونه است که متفاوت است ؟ همه این فعالیت ها نیز “غیر ضروری” و در عین حال مجاز اگر نه تشویق. اگر هر گونه فعالیت را می توان نشان داده شده است انجام می شود با خیال راحت و در عرض تجویز دستورالعمل چرا اجازه نمی دهد آن ؟ من استدلال می کنند که از تمام فعالیت های ذکر شده در بالا گلف خواهد بود ساده ترین راه برای نظارت و اجرای دستورالعمل های ایمنی با استفاده از یک دوره مارشال با سریع و جهشی برای کسانی که نمی منطبق هستند. یا با تمام معنی به راه دیگر و تنها اجازه می دهد تا واقعی خدمات ضروری و قفل همه اما سازگار باشد در آن تصمیم گیری.
جری هیل
(تا به حال شده است برای یک زمین گلف در یک روز شلوغ? این است که یک ایده خوب است ؟ چه کسی می داند شاید آن است اما ما منتظر doc برای تعیین آن است.)

ما اجتماعی شرم ؟
Re: Nova Scotia دهیم. در حال حاضر RCMP رسانه ها و عمومی را بپرسید “چرا ؟” و استفاده از عباراتی مانند “بی معنی” است اما به وضوح وجود یک الگو و یک دلیل وجود دارد. به طور مداوم از آن است که مردان سفید پوست هستند که معمولا اما نه همیشه جوان است. برای چندین دهه این گروه زین شده با برچسب مانند “ممتاز” و تکبر زمانی که آنها موفق نیست. اما واقعیت این است که بسیاری از این جمعیتی در حال مبارزه. برخی از شکست در مدرسه و یا کار پیدا کردن و یا پیدا کردن عشق و برای فرار از درد عاطفی آنها رفت و آمد مکرر به خودکشی و مواد مخدر و الکل, بازی, خشم و حاشیه گروه. آمار این. برای مثال در کانادا متوسط سن مردان سفید پوست دارای بالاترین نرخ خودکشی در هر جمعیتی ، بنابراین ما می توانیم نگه داشتن در انجام همان چیزی که ما انجام داده ایم و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما یکی دیگر از حادثه مثل این یا Schmegelsky/McLeod حادثه است. و یا ما می تواند به توقف انتشار این افسانه ها از امتیاز و شروع به کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.
جان پیرا
(به همین دلیل است که همیشه مهم است و تنها راه ما می توانند یاد بگیرند از این فجایع.)

فقط به اندازه کافی نیست
باور نکردنی فدرال بشود در طول PM جاستین ترودو اعلام حمایت مالی برای غرب کانادا صنعت نفت و گاز با 1.7 میلیارد دلاری برای کمک به مراقبت از یتیم و معلق چاه (بد صنعت برای مراقبت از این). بودجه بیشتر برای کمک به مبارزه بخش قابل توجهی منبع درآمد به خزانه دولت برای پاسخگویی به افزایش فدرال مقررات زیست محیطی برای کاهش انتشار گاز متان (دوباره بد صنعت). ادامه این گفت و گو خنده دار است برای بسیاری اختصاصی کارگران در O&G صنعت که نگران شغل خود را پیدا کرده اند و یا خود را بیکار توسط آرمان مقررات مانند صورتحساب C-48 و C-69. هیچ اشاره ای اخیر از ما ساعت در یک به روز رسانی در مورد ترانس کوه خط لوله پروژه پیشرفت بود که خریداری شده توسط دولت لیبرال به ما محصور در خشکی منابع به بازارهای خارجی است. ما همه شاهد باور نکردنی فقدان چشم انداز و رهبری است. ما چگونه پرداخت خواهد شد به صورت روزانه صرف اطلاعیه? نخست وزیر ترودو حدس بزنید چه, بودجه نمی متعادل خود را. از کار O&G کارگر مایک.
مایک پیتمن
(حول برخی از استخوان ها برای تسکین نگرانی های زیست محیطی در حال رفتن به شروع به ضربه اقتصادی کانادا موتور. بدون آن ما محکوم است.)

با اشاره انگشتان دست
با همه این داستان اخیر و به خصوص بسیار عالی به نظر ستون توسط برایان Lilley و ریک بل چین در معرض بودن است که آنها واقعا هستند. نه این که آن را باید یک رمز و راز است. من بسیار متعجب و متحیر شده توسط ذهنیت گله است که در دفاع از این چینی دروغ و نادرست به جهان و این که تکرار طوطی وار چینی حزب خط. من وحشت زده و منزجر توسط برون سپاری اقدامات در پاسخ به COVID-19 ما به اصطلاح دولت که مسئولیت خود استعفا و عذر خود را آهسته و آهسته پاسخ در مراحل اولیه توسط دکتر ترزا Tam سابق کمیته عضو در بیش از یک کمیته سازمان ملل متحد که. همراه با رئیس او ” سیری ناپذیر تلاش برای شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی شما باید دستور غذا را برای یک ساخته شده در چین فاجعه است. من نمی فهمم چرا مردم در انکار در مورد حزب کمونیست چین تشنگی برای سلطه بر جهان را سنگدلانه بی توجهی به دیگر کشورها و مردم خود را دارند. آنها قطعا نمی پنهان آن است.
مورچه MacDONALD
(جهان حق به بانک مرکزی با چین پس از این بیماری همه گیر.)

که نمی خواهد کمک کند
Re: $2.5 میلیارد دلار به آلبرتا ساسکاچوان و B. C. به اصلاح یتیم چاه. فقط یک گروه کمک روش برای لیبرال کانادا. لیبرالها فکر این را به این غربی یتیم برخی از خرده در حال حاضر. اما آیا شما به یاد بیاورید در سال 2009 فدرال لیبرال گود $13.7 میلیارد دلار به جنرال موتورز و کرایسلر در اعتبار. این درگیر 21,800 کارگران است. خوب شات در بازو برای این مدیران اجرائی. اما $2.5 میلیارد دلار است که ترودو پیشرفته ما شامل 830,000 کانادا منابع کارگران است. ما لازم نیست جزوه ما نیاز خطوط لوله و شغل. این $2.5 میلیارد دلار است که یکی دیگر از راه گفتن شرق کانادا که ترودو لیبرال ها می خواهند برای پایان دادن به بخش انرژی با کبک و انتاریو معتاد به ترودو نفت عربستان کارتل.
ویلیامسون موری
(آن را بسیار آسان تر برای خرید رای در یک صندلی غنی استان است. غرب بسیار است.)

سعی کنید نگه دارید تا
در مورد صبر و شکیبایی برای گلف بازان نامه از H. Knoll. بسیار از نظر شما در مورد اینکه یک گلف باز مشتاق. اگر شما بودند به شما خواهد بود با آگاهی از این قانون جدید تغییرات. یکی از قوانین جدید است که شما دیگر لازم نیست به جلو و پرچم. بسیار برای نظریه خود را از یک دسته از گلف بازان دست زدن به پرچم. مقاله در آفتاب همان روز می گوید, “بله, شما می توانید به پارک بروید اما فاصله خود را حفظ کنید”. لطفا به من بگویید چه تفاوت است ؟ اجتماعی فاصله در یک زمین گلف است خیلی آسان تر از در پارک به خصوص اگر شما در حال راه رفتن. در نظر گرفتن یک سبد ؟ یک نفر در هر سبد خرید. پرداخت آنلاین بدون نیاز به رفتن به فروشگاه نرم افزار. را از کولرهای آبی و توپ واشر و هیچ چیز از چپ به لمس اما باشگاه خود و یک توپ. هی مردم روشن کردن و اجازه دهید آنها را باز کنید. یک امن “حواس پرتی” مانند گلف باید خوش آمدید در این بحران است.
شیدا TIPPE
(آن را در دست مقامات بهداشتی است که در آن باید.)

در مورد کسانی که ماسک
آلبرتا پزشکان اسلم استان برای ‘جنس بنجل’ ماسک. خط مقدم کارگران ما پزشکان و پرستاران ارائه شده با PPE ماسک از چین که مناسب نیست به درستی علت خارش پوست و گلو و ناراحتی. در عین حال در بیانیه ای Alberta وزارت بهداشت دبیر مطبوعاتی استیو بیوک گفت: تجهیزات ارائه شده توسط Alberta خدمات بهداشتی و امن است. با توجه به آقای بیوک نیست یکی از پوشیدن این بی کفایت ماسک و یا خطر زندگی خود را آنچه که او واجد شرایط به عنوان کارشناس به گمان آنها بی خطر است ؟
جان شیشه ای
(در این استان می گوید: آن PPE عرضه خوب است.)

کار سختی
وقتی که می آید به COVID-19 من به نظر می رسد در اقلیت با نظرات. اما آن را بسیار به من وقتی که من خواندن نامه به سردبیر این سوال یکپارچگی مردم در حال اجرا در این کسب و کار است. بله کسب و کار. دلیل من یک فن از خورشید است که در تعادل با توجه به نظرات مانند معدن. بیشتر از دیگر رسانه ها. این که آیا آن است که در اخبار, نظر, ستون یا نامه به سردبیر, گوناگون نظرات منتشر شده است. خورشید در خدمت جامعه و در حالی که تلاش برای ماندن در کسب و کار. در زمان عادی با توجه به تغییرات در تکنولوژی ، آن را یک چالش واقعی برای زنده ماندن. با توجه به COVID-19 ترساندن و در میان چالش های اعمال شده توسط مقامات بالاتر از آن است که جای تعجب است که این نشریه زنده می ماند و در همه. لطفا ‘نگه دارید تا کار خوب است.’
کیر VARLEY
(با تشکر ، این بار به چالش کشیدن برای اکثر مردم است. ما از شما سپاسگزارم برای حمایت خود را.)

در مورد مرز
من میخواستم بدونم که اگر کسی است که پرداختن به این بیانیه از دولت فدرال است که آنها در حال بسته شدن غیر قانونی از مرز “تا” این COVID-19 بحران است ؟ چرا باید از آنها حتی در نظر گرفتن بازگشایی این ؟ به محض باز کردن مرزهای آنها باید گفت: اساسا این خواهد شد به عنوان به خوبی. این زمان به نگه داشتن آنها را بسته به طور دائم ؟ این به نظر می رسد یک مسئله غیر در این زمان, اما آنها به شما اجازه این شروع به ادامه بدون هیاهو و آن را احتمالا از دست داده در دیگر سردرد خواهد شد که اتفاق می افتد در تلاش برای رسیدن کشور ما را در جاده به بازیابی.
دبرا TOWNROW
(این دولت نمی مراقبت در مورد چکه کن مرزها.)

به یاد داشته باشید آنها را
Re: کانادا زندانیان. آن را به خوبی از خورشید به یادآوری کانادایی است که دو کانادایی ها بیحال شدن در یک زندان و آن را خوب خواهد بود اگر دولت کانادا بپرسید چینی سفیر به آنها را آزاد. لطفا به من یک استراحت! دولت چین می تواند مراقبت کمتر چه شرمندگی دولت کانادا می خواهد و یا خواسته. به عنوان طولانی به عنوان Meng می پوشد بند مچ پا از کانادا خواهد پوسیدگی در زندان است. پس از همه آنچه مائو می گویند در مورد Bethune دیگر از او یک “مفید ادم سفیه و احمق.” یکی از شگفتی های آنها چه می گویند در مورد “کمی سیب زمینی؟”
J. D. دور
(این حداقل ما می توانید انجام دهید.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im