نامه, مارس 25: ‘عادی کانادایی فقط نمی تواند مبارزه با دشمن’

درمانده احساس
پدر و مادر ما رفت از طریق جنگ جهانی دوم است. آنها می دانستند که دشمن بود و جایی که آنها بودند. جنگ در اروپا به پایان رسید و در سال 1945. در حال حاضر 75 سال بعد از آن نوبت ما. این تفاوت ها همه یک کار را به انجام در طول جنگ و در دولت به مواد غذایی و گاز سهمیه بلیط. در حال حاضر بسیاری از کار دولت است به طور آهسته از پول, اما امروز ما دشمن نامرئی است.
دن OLENICK
(هیچ چیز نامرئی در مورد آسیب آن را انجام می دهند. همه ما می تواند کمک به جلوگیری از آن.)

وحشیانه, جمله
پانزده ماه … برای عکسبرداری یک توریست. در اینجا یک مرد و خانواده اش که آمد به این کشور کانادا در تمام شکوه آن است. او به پایان می رسد تا نیمه فلج به زندگی با اختلالات و هزینه های پزشکی و…. در حالی که مجرم با استفاده از یک ثبت نشده اسلحه به او شلیک می شود 15 ماه ؟ وجود دارد بسیار اشتباه بیمار و سیستم قضایی در اینجا در کانادا. من نمی مراقبت از مجرم سن این اشتباه است در هر سطح. بازدید کننده را به زندگی می کنند تعادل خود را از زندگی نیمی از کار با هزینه های درمانی و جوانان این است که در حال حاضر رایگان. من ممکن است اضافه کردن به عنوان یک بزرگسال سابقه کیفری خود را منعکس نمی کند این بی رحمی او به عنوان یک جوانی که آن اتفاق افتاد. کاملا نامتعادل سیستم.
کن الیوت
(نمونه بارز از کانادا نرم-در-جنایت دولت است.)

اجازه بدهید به ما مراجعه کنید
Re: دلخراش نامه از L. هانس منتشر شده در مارس 22, شاش کردن بالای من. که خانواده از دست عزیزان آنها مجاز به مراجعه به این دلیل (ویروس). کسی پرسید: این افراد در مراقبت از امکانات اگر آنها می خواهم به بازدید کنندگان ؟ آنها به معنای واقعی کلمه ساخته شده است این کشور با عرق و جرات و برف هستند و انکار آنها راست می گویند آخرین خداحافظی به خانواده خود را. بیایید گرفتن مردمی.
پری کیلر
(برف? به وضوح مراقبت مراکز مطلق بدترین مکان ها برای شیوع است. بله, آن را بسیار غم انگیز اما آن دسته از ساکنان و افراد متهم به مراقبت از خود را باید در همه هزینه ها.)

فقط آن را ترک بود
به خوبی بهره آن را واقعا زمان به فکر می کنم سخت در مورد اجازه دادن Jason Kenney و گروه های دسترسی به صندوق های بازنشستگی. برخی از 4 میلیارد دلار از دست داد به برنامه ریزی ضعیف سرمایه گذاری است. فقط نگاه UCP سوابق. نمی تواند آنها را اجرا کنید 2 $در قرعه کشی. من بیش از خوشحال به نظر بازنشستگی امنیت فدرال دست. UCP است ثابت کرده است که آنها قابل اعتماد نیست. لطفا اجازه دهید خود را MLA می دانیم که ما می خواهم هیچ بخشی از خراب کنی با ما آینده مالی. ما مشغول به کار بیش از حد سخت در طول زندگی کاری ما را به خطر چه کمی پول که ما با اجازه دادن به آنها را غارت ما CPP بودجه.
تونی CAROLAN
(نگرانی در مورد سرمایه گذاری است آخرین چیزی که مردم نیاز دارند در حال حاضر, اما ما همه آن را انجام می دهند.)

چرا در حال حاضر ؟
چگونه ریاکارانه است که تمام این اتحادیه سران در حال حاضر فقط در پریدن در مقابل دوربین در اعتراض به شرایط کار در مکان هایی مانند شرکت کارگیل. این همان شرایط کار در محل شش ماه پیش و در سال گذشته بیش از حد. جایی که آنها پس از آن ؟ فقط در حال انتظار برای راشل Notley برای اجرا به رودخانه بالا و برگزاری یک کنفرانس خبری.
برایان SALTMAN
(فرصت طلبی سیاسی در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی یک تراژدی است. به طور معمول وحشتناک. لحن آن. بهترین شانس و تشکر از شما به تمام همسایگان ما که در پردازش مواد غذایی کسب و کار است.)

پاداش نامه آنلاین تنها

آنها هیچ قهرمانان
من فقط خواندن یک مقاله در خورشید است که گفت: اگر انتخابات امروز برگزار شد; لیبرالها را 34 درصد از آرا. در حال حاضر لیبرالها و جاستین ترودو شبیه saviours در کانادا. ما باید به یاد داشته باشید که تمام است که در حال انجام می شده اند انجام می شود هر یک از طرفین است. هیچ چاره ای وجود دارد که بسیاری از در خانه و خارج از محل کار! وجود دارد نیاز به یک خط زندگی. در پایان که در آن خواهد کانادا بود. محیط زیست در حال نشئه است که بخش نفت و گاز است که خشک با کمی کمک از دولت است. پول داده به تمیز کردن رها چاه است فقط یکی از مراحل را تعطیل نفت و گاز است. ترودو داده است هیچ چیز به تلاش و انرژی بخش. بنابراین اجازه دهید نگه داشتن لگد زدن نفت و گاز در زانو هنگامی که این بخش می تواند نقش مهمی در آوردن کانادا برای خروج از این وضعیت بد. که در آن ما برای گرفتن پول برای طرح های جدید اگر همه ما یک بدهی بزرگ به پرداخت. و همه که پول داده امروز باید پرداخت توسط ما مالیات دهندگان. لیبرالها با یک دولت اقلیت در قدرت کامل است. دولت برگزار شد توسط یکی روزانه تلویزیون op توسط آقای ترودو. یک روز در هر هفته. افراد دیگر می تواند به کار برود اما دولت ما (که ضروری است خدمات) را نمی توان در مجلس شورای اسلامی با یک گروه کوچکتر شش فوت از هم جدا به بحث و اختلاف انتخاب به نمایندگی از همه کانادایی ها! جایی که آنها باقی می ماند ؟ جایی که آنها باقی بماند زمانی که مجلس در جلسه در هر روز است. اقامت در اتاوا به مدت دو هفته حداقل عمل اجتماعی فاصله و کار خود را. هیچ یک درخواست برای یک خانه کامل. فقط نمایندگی از همه احزاب است. احزاب دیگر کمک کرده انتقادات و پیشنهادات برای بهبود برنامه کمک کانادایی. به عنوان کانادایی اگر ما نمی خواهیم یک دولت سوسیالیستی; ما بهتر از ما انتظار می رود مجلس برای آمدن به میز. آقای ترودو و لیبرالها باید برگزار شود و به حساب و انتخاب و تصمیم گیری مورد بحث در مجلس! آنها لازم نیست که تمام پاسخ. به یاد داشته باشید لیبرال ها وعده داده شده یک بودجه متعادل. که هرگز اتفاق افتاده است. ما رفت و به این بیماری همه گیر کاملا آمادگی مالی. این است برای رفتن به جدید ما دموکراسی اگر این وضعیت همچنان برای هفته ها و ماه!
دایان BEILNER
(Emperor جاستین کردم این. و یا آنچه که او می خواهم که ما را باور دارند.)

متعجب و متحیر شده توسط بل
پس از خواندن ریک بل ستون در انفرادی خود را بازحمت حرکت کردن در روز جمعه که من که قرار بود برای پاسخ به, و پس از خواندن G. Plecash یکشنبه, نامه, ترمیم آن ایمان من وجود دارد که به خوبی جزئیات را درک کرده و خدا را شکر مردم که خواندن این مقاله را به عنوان مخالف به ثابت ترودو یا Notley هجوم و مقدس جناح راست آجیل که فکر می کنم که همه آنها می تواند بهتر انجام دهید. فقط تعجب که چرا این افراد در حال اجرا برای دفتر. بازگشت به ریک بل ستون من کمی اشتباه به عنوان به آنچه که او در تلاش بود به می گویند که این صدا تو خالی و خالی. بود ریک یک تمرین کاتولیک گهواره کاتولیک و یا فقط یک پسر که دوست دارد برای دیدار با مردم و گزارش شرایط خود را چرا که او واقعا به ذکر است هر یک از ایستگاه از صلیب و سختی که عیسی تا به حال به از طریق رفتن. شاید من فکر می کردم که او نمی تواند می گویند عیسی در هر نقطه در کلگری آفتاب ؟ من دوست داشتم به شنیدن چیزی مثل این سال زندگی در مسیح اختصاص داده شده است در ایستگاه از صلیب به آینده از آمازون. در ایستگاه 7 که در آن عیسی می افتد برای بار دوم نماز “قدرت ساخته شده است و در ضعف” (2 قرنتیان 12.9) به seringueiros که درآمد زندگی می کنند با بهره برداری از درختان لاستیک در آمازون ربوده و به قتل رساندند. Arsonists در حال از بین بردن خانه های خود. چنین افرادی حمل سنگین عبور. هنگامی که عیسی کاهش یافت, او در بر داشت از این قدرت برای انجام به عنوان انجام seringueiros امروز. ریک من فقط آرزو می کنم برای خوانندگان و مردم کلگری شما ارائه گوشت بیشتر حقایق و تعادل برای بسیاری از خوانندگان در کلگری که تشنه خوب اخبار گزارش. شما یکی از آخرین امید!
ALAN J. HAMALIUK
(‘توخالی و خالی؟’ کاملا مطمئن سوال کسی ایمان فراتر از بی ادب. و به پیشنهاد خوانندگان ما این است که یک دسته از جناح راست آجیل ؟ Yeesh. آنها به نام بهره.)

جاستین گسل?
هر کس نگران است چرا کلگری بیشتر ویروس موارد از ادمونتون. شاید به این خاطر که جاستین ترودو نگه داشته پروازهای بین المللی از آمدن به کلگری و ادمونتون. است اتاوا فرودگاه بین المللی باز ؟ احتمالا نه. چگونه ویروس تعداد در تورنتو نسبت به اتاوا? ایالات متحده قطع پروازهای بین المللی پس چرا کانادا ؟ بعلاوه ترودو اجازه خواهد داد که کارگران خارجی در حال پرداخت $25-$30/ساعت با ما صدمه زدن به کشاورزان و دامداران. من شک دارم که آنها در حال پرداخت است که دستمزد خود را زمانی که ترودو تنها کارگران می پردازد که درآمد کمتر برای EI. خارجی دستمزد, کنار, که پوشش خود را قرنطینه به مدت دو هفته مواد غذایی و تجهیزات ؟ این بهانه که بیکار کانادایی نمی خواهد این کار پوچ است در $25-$30/ساعت. تنها دلیل کارگران خارجی استخدام شده توسط کانادا (نه در کشاورزی) است که مزارع دریافت نوعی از یارانه توسط استان/دولت های فدرال و یا هر دو. تمام پول مالیات دهندگان. اگر کشاورزان نیاز به کمک استخدام کانادایی و یا پرداخت برای کارگران خارجی خودتان. به عنوان پیشاهنگان می گویند آماده شود بىنياز بود کانادا.
WILLIAM M. BLAYNEY
(حتی ویروس نمی خواهید برای رفتن به ادمونتون. و ما مطمئن هستیم که کشاورزان خواهد خوش آمدید به کمک آنها می توانید دریافت کنید.)

بازگشت به ‘معمولی’
روزی و بهتر بود جهنم خیلی زودتر از بعد دکتر دینا Hinshaw خواهد شد که به برکت او به لیگ برتر جیسون کنی که او می تواند اعلام کند که هر گونه بازمانده از کسب و کار است که نمی تسلیم به اقتصاد توفنده coronavirus می توانید شروع به فکر کردن در مورد باز کردن دوباره. بازی گلف است که بسیاری از پناه در انزوا باور است که تنها با بیکار غنی است که هنوز هم تابو محسوب می شود و نمی توان اجازه داد که بازیکنان راه رفتن 30 ft. از هم جدا در یک میدان باز در نظر گرفته شده است به مراتب خطرناک تر از حلق آویز کردن در فروشگاه های مواد غذایی, Costco, سگ, پارک ها و مراکز باغ. برتر نیز باید اجازه داده می شود با Hinshaw که او می تواند اعلام کند که هر کس می تواند با خیال راحت خود را ترک فضاهای امن برای جشن و شادی و بدون ترس از snitching همسایگان و RCMP کوبیدن کردن درهای خود را. وجود دارد, اما یکی از بزرگ دردناک سوال است که وجود خواهد داشت هر چیزی در سمت چپ به شادی مورد ؟
کن کارتر
(آن روز خواهد آمد اما آن را نمی ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ما دوست داریم.)

پاسخ مستقیم
هر روز من با خواندن نظر توسط سونیا, وحشی و ما برتر است که آنها در حال گفتگو با دولت لیبرال و صنعت نفت و گاز به کمک نیاز دارد. این نظر توسط خانم وحشی “هر روز من در گفتگو با دولت لیبرال در یک برنامه برای کمک به صنعت نفت و گاز. ما باید چیزی در روز است که باید به این آدرس. تنها مشکل خانم وحشی است و در حال حاضر دو هفته پس گفت: شما هر روز در حال حاضر. می تواند شما را نه فقط درخواست نخست وزیر جاستین ترودو “آیا شما و یا شما باید یک طرح برای کمک به صنعت نفت و گاز از کانادا ؟ آری یا نه و من می خواهم پاسخ شما در حال حاضر.” بسیار مستقیم به جلو خانم Savage لطفا بیشتر هر روز در حال حاضر. بیایید یک جواب است.
جان ROWE
(و پروردگار رقص, خواهد, پاسخ, به جای انجام یک smouldering کمی نرم-کفش انحراف? نه شانس.)

نه فقط زمان
آقای نخست وزیر وعده داده شده به کاهش برخی از برنامه های realigning از حمایت پولی به تردید (سرمایه گذاری) و به طور کامل انتظار ناراحتی با توجه به این اقدامات چیزی بود که من به عنوان یک مقام ارشد در یک شهر کوچک روستایی صمیم قلب, پشتیبانی, ارائه صلاحدید و نظر و حس مشترک پایه ای برای تصمیم گیری های خود را. متاسفانه به نظر می رسد آنها می خواستم به استفاده از بالا اختصاص داده شده خود را عرضه قلم قرمز هنگامی که یک ظاهر مناسب و مطلوب فلات رسیده بود آنها شروع به بیشتر بریده بریده یکسره در آن دسته از ما که در حال آسیب پذیر و کسانی که رنج می برند بیشتر از فرد به طور متوسط از آنها چه بدانند به عنوان “اندکی ناراحتی”. ما سالمندان و کسانی که ذهنی و جسمی نمی تواند وجود داشته باشد خود به خود در حال حاضر در معرض بازگشت به مخرب و بی ملاحظه “کلاین عصر” برش بریده بریده و نادیده گرفتن درخواست برای دخالت پزشکان روانی و اجتماعی کارگران و دارویی و نیازهای وابسته به افراد در این استان و دوباره استفاده می شود به عنوان آلت به نام بودجه ثبات است. پزشکان عادلانه پرداخت ساختارهای اساسی برای کوچک روستایی و بیمارستان ها به خدمات خود را حفظ. ما داروسازان مجبور به ارزان داروها که ممکن است به عنوان موثر در بسیاری از بیماران و overworked اجتماعی کارگران که ما حیاتی هستند با دخالت به افراطی که خدمات تبدیل به انتخابی و یا تا حدی خارج است و سزاوار سرزنش است. ما نهان و همیشه نادیده گرفته سیاسی آلت رنج می برند تا حد زیادی به عنوان نتیجه.
لورنس جانسون
(تاسف از برخورد یک بیماری همه گیر و بی ثباتی اقتصادی در آلبرتا ایجاد کرده اند طوفان کامل برای ترس و هرج و مرج و سردرگمی است.)

ایجاد یک ظرف غذا
پس روز دیگر من برای دوچرخه سواری رفت. این یک روز زیبا. خورشید از جوانه درختان شروع شد به نظر می رسد چمن عطف به سبز. این robins بودند را به زور و خوب عامیانه بودند لذت بردن از روز خود را. همانطور که ما سوار کردن در خیابان, من اتفاق می افتد به اطلاع در پیاده رو و در خیابان ناودان برخی از زباله, هر چند آن را یک تراشه کیسه و یا دور انداخته Slurpee جام. این یک ماسک و دور انداخته لاستیکی, دستکش, و آن را فقط یک ماسک. چهار وجود دارد و در مجموع. در حال حاضر من نمی تواند کمک کند فکر می کنم اگر کمی بچه میدارد این زبالههای پزشکی و شروع به بازی با آن و یا آن را بر روی صورت خود و یا در دهان و یا وجود دارد یک حیوان خانگی جویدن کسی جوانه پر از پوشش. در عین حال این چیزی است که مغز در حال هل دادن ما. من راستش هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است به حس مشترک. ماسک نیست از لحاظ فنی متوقف کردن گسترش ویروس اما آنها در حال ایجاد یک ظرف غذا و یک biohazard.
دیو اسمیت
(اثربخشی ماسک و مردم litterbugs دو مسائل مختلف. و ما در حال حاضر گفته شده است با پوشیدن یک ماسک ممکن است کمک به جلوگیری مردم از گسترش ویروس.)

شهر آرام
یک خبر خوب وجود دارد به گزارش COVID-19 ویروس. ما نمایندگان شهرستان, برنده’ بود نشست. بنابراین ما مالیات را دریافت مهلت از اشتباهات احمقانه آنها را با اتلاف وقت خود و ما با ارزش دلار در چنین چیزهایی به عنوان بحث کاهش سرعت مجاز در شهرستان محلات به 30 متر/ثانیه, بیشتر دوچرخه خطوط سوپ باله کوسه و چگونه به سانسور یکی به خصوص تحریک آمیز عضو شورا. نه به ذکر است این حیف و میل میلیون ها نفر در تلاش برای بازی های المپیک است. بیا به فکر می کنم در مورد آن, آیا رهبران شهرستان را 20% کاهش پرداخت از قبیل انجام شده است توسط رهبران دیگر در صنعت ؟ برش خواهد ارسال یک پیام برای همه ما در اینجا در شهر ما عشق است که آنها بیش از حد احساس تنگنا در این دوران سخت اقتصادی.
گرگ PARCHELLO
(با تشکر از آسمان به رحمت.)

آهسته مردم
چه اتفاقی افتاد به سرعت محدودیت است ؟ من رانده از طریق مدرسه و زمین بازی مناطق انجام از حد مجاز سرعت. من تعجب کردم چرا ؟ مدارس و زمین های بازی بسته هستند اما چه خبره … این فاصله کوتاه. من فراموش حد مجاز سرعت. می افزاید: حدود کمتر از یک دقیقه به سفر من. من زندگی می کنند در یک مسیر اتوبوس. ترافیک بیشتر از خیابان های آرام. مردم به نظر می رسد فکر می کنم سرعت محدود اختیاری است. در آن زمان من نوشته ام این حداقل 14 اتومبیل لعنتی با انجام حداقل 70 متر/ثانیه, آسمان صاف; در 50 منطقه. و وجود زمین بازی منطقه پایین خیابان. بسیار مطمئن شوید که آنها در حال کاهش است. این COVID-19 مستند ساخته شده است من متوجه وجود دارد بسیاری از مردم احمق. در سمت روشن … وجود دارد بسیاری از واقعا بزرگ مردم است.
B. JEFFERIES
(مردم به مراتب بیشتر از احمقها در شهر فوق العاده. کم کردن مردم است. وجود دارد هیچ جایی برای رفتن است که ارزش به خطر انداختن کسی را.)

قطع رابطه جنسی خشن
آن تبدیل شده است بسیار واضح است, بیش از سال است که کپی آگهی در روزنامه ها بود و در یک روند رو به پایین و من میخواستم بدونم که چه مدت نسخه چاپ می تواند زنده ماندن. اولین کار من زمانی که من هشت ساله بود که به عنوان یک هرالد حامل در یک شهر کوچک در مرکز آلبرتا. کاغذ به فروش می رسد برای پنج سنت, از دوشنبه تا جمعه و 10 سنت در روزهای شنبه. اگر شما تا به حال یک اشتراک آن 25 سنت در هفته است. این است چگونه یاد گرفتم که عشق کلمه چاپ شده و اخبار از سراسر جهان است. ما باید یک اشتراک به خورشید و قبل از coronavirus آن دو ساعت قهوه بخوانید. در حال حاضر حدود یک ساعت. برایان Lilley به شناسایی این مشکل, اما من تعجب می کنم اگر رسانه ها دارای یک طرح اقدام برای دریافت, دولت در هیئت مدیره برای حل این مشکل است. خوب شانس خود را در رسانه های چاپی باید برای زنده ماندن و یا جهان خواهد بود فقیر برای آن است.
موری McANDREWS
(با تشکر از ما فکر موری. شرکت ما بود و تقریبا هر کس دیگری در حال انجام است آنچه در آن می تواند به دوام بیاورد و ما با تشکر از همه کسانی که حمایت از روزنامه نگاری است.)

در سمت راست, JASON
آلبرتا برتر جیسون کنی بود حق اعتراض به غلط دستگیری خود را دوست و طرفدار دموکراسی فعال مارتین لی توسط مقامات چینی. ریشو یکی باید پیروی خود را از رهبری و محکوم کردن آنها در بسیاری از مسائل از جمله پوشش از COVID-19 و گروگان گرفتن دو کانادایی. اما در ابتدا او می خواهم که برای جلوگیری از سرزمین اصلی چین بزرگترین تملق گوی مدافع. که به احتمال زیاد یک سناریو به عنوان او را درمان آلبرتا نسبتا. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد!
جوآن و وین MORCOM
(ما نمی فکر می کنم کانادایی ها در همه خوشحال از دیدن جاستین cozying به چین کمونیست و تمام است که به ارمغان می آورد.)

عشق نامه
آقایان در آینه نگاه کنید و شما خواهید دید که چرا آلبرتا است, در توالت. Bonnoski و Lilleh گفت: هرگز حقیقت را بدون چرخش در راه این کهنه خم. حمایت از شکست دولت ها بارها و بارها و در حال حاضر این یکی که دو برابر کردن بر حماقت با پشتوانه یک مرده صنعت و در همان نفس دستمال مرطوب رو به جلو و پیشرفت های ساخته شده توسط بهترین برتر ما تا به حال ثابت می کند شما نمی توانید ثابت احمق. خواستار آن است که یک ‘نظر’ فقط اجازه می دهد آنها را به فوران نصف حقیقت و راست بالا نهفته است. حقیقت را بگویید. عمومی, انرژی مدل در سراسر جهان در حال پررونق است. برخی در حال حرکت رو به جلو با شش ساعت کاری و چهار روز کار در هفته. یک کشور کوچکتر از آلبرتا هفت تریلیون در رزرو از نفت است. پس از 50 سال چه داریم ؟ یکی دیگر از عقب-تفکر احمق. حقیقت را بگویید. ما خوش شانس خواهد بود اگر ما می بینیم هر گونه جهش در این صنعت برای مدت پنج سال. اگر این تلخیص نشان می دهد هر چیزی که متفاوت آنها نه تنها راستگو بودن. یا آن نظر خود را. LOL. یک چیز بیشتر. در دو سال اول در دفتر محترم جاستین ترودو صرف بیشتر پول فدرال در آلبرتا از هارپر را در نه سال. راستی هارپر و احمق ها که شامل منتخب خود را احمق اینجا در آلبرتا تاسیس انتقال سیستم پرداخت ما در حال حاضر. این یک واقعیت است نه نظر. س: چگونه بسیاری از سیاستمداران کار برای شرکت های نفتی? نگاه به جلو را به خود خدمت مهربان پاسخ.
دانیل رز
(Bonnoski و Lilleh? هرگز شنیده از آنها.)

اما آنچه در مورد …
من می دانم که Postmedia را دوست دارد UCP اما سکوت در فاجعه کامل این دولت شده است, شده است, پر سر و صدا. فقط در این آخر هفته و نیم به تنهایی آنها: 1. نادیده گرفته NDP در شرکت کارگیل امکانات در حال حاضر وجود دارد صدها نفر مرتبط با موارد و مردم مرده است. 2. انداخت میلیاردها دلار در یک خط لوله نفت که بی ارزش است و هیچ کس می خواهد که در حال حاضر متوقف شده تنها چند روز پس از سرمایه گذاری. 3. آقای کنی می گوید که او را دیدم منفی قیمت نفت در آینده و در عین حال او منفجر طریق است که بودجه بر اساس کمتر از 30 دلار نفت است. 4. Aimco دست می دهد میلیاردها دلار (یک میلیارد دلار در اینجا از یک میلیارد دلار وجود دارد … به زودی شما در حال صحبت کردن در مورد پول واقعی!) در بد O&G شرط کنی می گوید که آنها هنوز در حال فکر کردن در مورد پرتاب معلم حقوق بازنشستگی پایین وجود دارد بیش از حد. 5. پزشکان در حال فرار از این استان و ترک روستایی بهره رشته. 6. دروغ ثابت و gaslighting در کنفرانس های مطبوعاتی. که در آن است را پوشش بر روی هر یک از این ؟ اگر هر یک از این زیر انجام شد حزب دموکراتیک ملی به تماشای آن خواهد, باران, طوفان از کتاب مقدس نسبت از همه Postmedia مقالات. شما باید متوقف شود تا حزبی و انجام برخی از گزارش. شما در حال انجام خوانندگان خود را زیانی.
کالین GILES
(مزاحم بیماری های همه گیر تمایل به محدود کردن تمرکز نی اما بسیاری از این مسائل پوشش داده شده است.)

بد بد, کارتون
که روزانه نیروی کار جلسه’ سیاسی کاریکاتور در روز یکشنبه 19 آوریل نگران کننده است. من فکر کردم مقاله خود را به رعایت استانداردهای روزنامه نگاری از واقعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه زدن جعلی خبر ؟ خبر جعلی نگه می دارد و مردم از ارزیابی تهمت و صادقانه میگویم. خبر جعلی نادیده کودکانه بداخلاقی تهمت زیاده روی در به جای مواجهه با یک مسئله جدی مانند بزرگسالان است. جعلی اخبار دروغ به راستی مغلوب ساختن پیشی جستن نفس است. جعلی, اخبار آخرین چیزی که تهمت حملات. مغلوب ساختن پیشی جستن حملات مسئولیت و انصاف و دموکراسی و چیزی شبیه بزرگسالان رفتار کنند. سیاست کنار مغلوب ساختن پیشی جستن ترین نامناسب فرد در تاریخ ایالات متحده است. که خورشید پایین آمدن در کنار جعلی خبر ؟ محافظه کار یک چیز است. نادیده گرفتن حقایق اساسی کاملا دیگری است. اگر ما می خواهم به رهبران مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ جهانی دوم, ما می خواهم به صحبت به زبان آلمانی در حال حاضر.
دبرا GARRIES
(این یک کاریکاتور سیاسی, نه ما بیانیه ماموریت.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>