نامه, مارس 24: ‘بچه های ما هرگز خواهد بود که همان’

فکر می کنم از بچه ها
سفر در سراسر شهر playground مناطق می دهد احساس وهم آور به عنوان یکی روزجهانی فیزیکی زمین های بازی که تمام شده است ضبط کردن با خدمه در آنچه به نظر می رسد hazmat مناسب. کاهش به 30 متر/ثانیه, می دهد یک زمان به تامل چگونه کودکان از دست رفته در دوران کودکی عادی بازی باید احساس می کنید در حال حاضر. ما همدلی برای آنها باید اجرا شود به عنوان عمیق که ممکن است به عنوان همه چیز را هرگز همان خواهد بود برای آنها.
ZOLTAN BARABAS
(آیا همه ما در مورد رویای طولانی ترین تابستان تا کنون زمانی که ما بچه ها ؟ ما همه چیز را در نظر نمی خواهد بسته شود و دوستان ما از حد.)

بیش از خود
داستان خود را در مورد Calgarians گزارش “مسخره اجتماعی فاصله” در کلگری مسیرهای مسخره است را در خود دارد که مردم در آن است. این مقاله شامل یک دسته از whiny منافقان که برای قدم زدن بیرون بروید و در مورد شکایت وجود دارد که افراد دیگر را برای یک پیاده روی. آنها ویژه است ؟ من دوست دارم که چگونه این شخص با نظر پرنس جزیره پارک و مرکز سنت پل از خود مغرور مرکز شهر محل سکونت شکایت در مورد دهقانان بیرون رفتن برای یک پیاده روی, زمانی که او لیژ است. چگونه جرات آنها! من نظر خودم مهم ترین فرد نه تنها در کلگری اما جهان خود را, و من رغبت گسترده ای مسیر باز و خالی سوپر مارکت جزایر بدون “همه و سگ خود” بودن و در راه من چون من آن را سزاوار! من فوق العاده مهم است, راست? آه صبر کنید, من درست مثل هر کس دیگری! ببخشید پشت سر هم به کسانی که مردم را حباب, اما آنها خاص نیست و اگر آنها می خواهند به بیرون رفتن و بخشی از “مشکل” آنها باید جلوگیری از شکایت در مورد آن. و یا آنها می توانند اقامت در داخل فانتزی آپارتمانهای مرکز شهر و نه باید شاهد وحشت غیر قابل تصور وجود دارد که افراد دیگر در خارج برای پیاده روی!
خط مکی
(وجود دارد به نظر نمی رسد به یک نگرش حق با برخی از مردم است.)

ترسناک اعداد بزرگ
Re: نا امیدی مانت در ایالات متحده با 720,000 عفونت بیش از 37,000 مرگ و میر — وجود دارد چیزی در مورد این اعداد که این مردمی را درک نمی کنند. همه ما نا امیدی چرا که ما همه زندگی آن است. COVID-19 مؤثر است زندگی همه! اجازه ندهید که جهل و حماقت حکومت بعد.
بروس استوارت
(که آخرین خط یک قاعده سرانگشتی مناسب.)

باید بمانم یا …
شهردار ناهید jasper de valk نظرات در آفتاب. شروع به مقاله: “به من اجازه دهید بسیار روشن است. شما می توانید رفتن به پارک. شما باید به پارک بروید, اما هنگامی که شما بروید شما باید حداقل 2 متر از هم جدا کنید.” پایان مقاله “2 متری قانون است و نه سحر و جادو حرز است که برای محافظت از شما. این یک احتیاط ایمنی را اگر شما به خارج”. به طوری که در آن است ؟ لطفا راهنمایی کنید.
جری هیل
(حذف به عنوان گل. مشکل با گفتن ابتدا باید مردم را به رفتن به پارک است که گاهی اوقات بیش از حد بسیاری از توجه است که مشاوره.)

احتکار?
در اینجا یک نگرانی که شاید نمی شده است فکر کردن در مورد. با تمام محرک بودجه در حال ارسال به کسانی که به آن نیاز دارید من فرض کنید مجموعه, سازمان, شرکت های کارت اعتباری و حتی بانک ها در حال تماشای حساب بسیار نزدیک برای دیدن اگر آنها می تواند حرکت شبیه چمچه زنی از این مقدار بودجه مورد نیاز برای پرداخت بدهی های برجسته. باید وجود داشته باشد یک قانون در برابر این طول این زمان نیاز است.
S. SYDENHAM
(ما همه در این با هم. سرمایه گذاری در یک بحران را ترک خواهد کرد بسیار بد مزه است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>