نامه, مارس 23: ‘PM شده است باید یک مربی رقص با کسانی که مهارت های

رقص اصطلاح دور
ظاهرا جاستین ترودو بود یک درام ، من فکر می کنم او بهتر بود معلم رقص, راه او رقص در اطراف هر گونه سوال در رسانه ها از او می پرسد.
WELDON موریسون
(او پروردگار رقص وقتی که می آید به پاسخ دادن به سوالات نیست. او می تواند به نوبه خود یک پاسخ آری یا نه به فصیح حرف شکسته و نا مفهوم و بدون فشردن یک چشم.)

ما نمی تواند گلف
من کاملا مخالفم با جری هیل نامه (پنج شنبه, مارس 19 2020) در مورد گلف بازان اجازه داده می شود در این دوره است. عدم انطباق به طور مستمر شاهد در افراد عدم فاصله خود را با پوشیدن لباس مناسب PPE اجتماعی و نه ماندن در خانه. من متعلق به یک زمین گلف است که به ما دستورالعمل های خاص در مورد دسترسی داشته باشید. بخشنده اشاره خاطی بود و حتی ذکر شده است. آن را دوست دارم یا نه ما باید از آنها پیروی کنید. که زندگی آیا شما می خواهید به خطر اندازد با یک سکسکه? انتخاب شما را در حال حاضر ممکن است تاسف اگر شما خوش شانس به اطراف است. هیچ کس خاص و منحصر به فرد و باید امتیازات ویژه در یک زمان از این وحشتناک بیماری همه گیر. خوب پاسخ آفتاب.
استن ADAMUS
(به وضوح COVID-19 بازی نمی کند در اطراف. نه ما باید.)

چه با رم?
سلام. من واقعا می خواهم برای دیدن برخی از اخبار در مورد فشار به کلگری توقف رم. استان ما فقط ممکن است به سختی شروع به بهبود می یابند و در حال حاضر تمام رشته های ورزشی داخلی و خارجی در حال لغو تا 30 ژوئن. بنابراین در آنچه که فرد عاقل ذهن آنها فکر می کنم میزبانی یک رویداد است که به ارمغان می آورد دهها هزار نفر از مردم از سراسر خواهد بود امن است ؟ آن را نگران کننده و ترسناک است که داشتن رم همچنان است که هنوز حتی یک فکر. به امید دیدن چیزی بیان در برابر آن در اخبار. با تشکر.
راشل BIFFART
(شما لازم نیست به نگرانی در مورد دهها هزار نفر از بازدید کنندگان است.)

ما می توانید آن را انجام دهید
به عنوان یک گلف باز من توهین توسط کسانی که نمی فکر می کنم که اجتماعی فاصله حفظ شود می تواند در یک زمین گلف است. من تعجب می کنم اگر کسانی که مخالف باز گلف هستند همان کسانی که مردم من دیدن قدم زدن در پارک با بچه ها و سگ ها. یا شاید همسایه و نوجوان در یک خودرو با چهار یا پنج نفر در آن است. یا شاید کسانی که به مبارزه طلبیده اقامت در خانه سفارش و کمپینگ. شاید آن زمان به تعطیل تمام پارک ها در استان است. چرا که اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی در یک زمین گلف شما نمی توانید فاصله اجتماعی در یک پارک بازی با بچه های خود را و یا راه رفتن سگ خود را. تفاوت در چیست ؟
کن میلر
(مردم را مجبور به فاصله اجتماعی خود را از همسر خود و بچه ها بدون یک دلیل خوب برای انجام این کار است.)

دریافت با آن, J. T.
چین نقش محوری در گسترش COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر به خوبی درک بسیاری از افراد با استثنا قابل توجه مانند خود ما نخست وزیر که در ادامه به تحسین و حمایت خود را از “پایه دیکتاتوری است.” فوق العاده او به $830,000 برای COVID-19 پژوهش به ووهان آزمایشگاه است که احتمالا می تواند منبع این کروناویروس و همچنین شیوع سارس سال پیش. بدیهی است که او نیاز به صرف زمان بیشتری را در خارج از منزل بزرگ در دریاچه هارینگتون که در آن او می تواند استنشاق هوای تازه و به حواس خود می آیند.
جوآن و وین MORCOM
(چین چین بودن. جاستین در حال جاستین.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>