نامه, مارس 22: ‘من اینجا هستم! فریاد حمایت طلبی برای بار!’

من اینجا هستم!
من اینجا هستم! یک بیانیه قدرتمند منشاء آن در اعماق روح انسان. آن را ممکن است یک بیانیه از اعتماد به نفس و یا ممکن است گریه برای کمک. گاهی اوقات یک صف آرایی گریه. گاهی اوقات یک کلمه از اطمینان. یک کلمه از راحتی زمانی که یک مادر به نرمی صحبت می کند به نوزاد خود. یک کلمه از اطمینان از یک پدر به فرزندان و یا همسر خود. بیانیه ای از آمادگی. گریه برای به رسمیت شناختن. گریه برای کمک. استفاده از آن را در رسانه های اجتماعی به عنوان یک اطلاعیه. استفاده از آن را در ایمیل ها و متون به عنوان یک خط باز بگویید که آن را به کودکان خود را به همسر خود به خود پدر و مادر پیری برای دوستان خود. آن را به کسانی که ترس و نوميد و یا رنج می برند. آن را به رهبران ما. آن را به خدا. به برتر جیسون کنی آقا “من اینجا هستم! من آماده برای رفتن به محل کار!”
JR نواک
(الهام بخش ترین و نامه ما تا به حال در سنین. شده, JR. این است آلبرتا راه!)

دلخراش
فقط یک فکر در طول این زمان وحشتناک. آن را بسیار سخت برای خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده (و نه لزوما از COVID-19). به عنوان ما نمی توانیم با هم می آیند با خانواده و دوستان نزدیک ما احساس می کنیم در برزخ است. ما از دست ما در مارس 3 و ما تنها می تواند به برقراری ارتباط از طریق ایمیل و تماس های تلفنی. هیچ مناسب بسته شدن. لطفا نگه داشتن خود را در دل بسیاری از مردم رفتن را از طریق این صفحه از همه بسته شدن.
L. هانس
(با عرض پوزش برای از دست دادن شما و امیدوارم که شما پیدا کردن یک راه از طریق این روز دشوار است.)

قطع نمی خرید
من به دانستن از اخبار است که در آلبرتا یک اتحادیه می خواهد دولت برای محدود کردن مواد غذایی سفر به آهسته COVID-19 گسترش یافته است. این است که در برابر حق ما را انتخاب کنید هنگامی که و چه مقدار به ما خرید مواد غذایی. همه خانواده در خانواده هستند. من چهار بزرگسالان در خانواده من با یک رسانه یخچال و فریزر. شما می توانید باور من می تواند جمع آوری تمام یک هفته را در مواد غذایی وجود دارد. آیا شما در حفظ و سبزیجات در یخچال و فریزر خود را برای هفته ؟ این ها مزخرف است. من نمی حفظ میوه ها و سبزیجات در یخچال و فریزر. من خوردن آنها تازه است. من معتقدم که شما به عمل برای محافظت از یک آلبرتایی حق را در هر راه.
زبیر CHOWDHURY
(سفر کمتر کمتر معنی شانس عفونت اما شما حق بسیاری از مردم نمی خواهید برای محدود کردن مواد غذایی خود را خرید. خط پایین این است که انجام آنچه ما می تواند به توقف پخش شده است.)

چند ایده
با تشکر برای نگه داشتن ما اطلاع در مورد این بیماری همه گیر. من اجرای یک کشور فروشگاه در رزدیل و من خواندن و فروش آفتاب. مشتریان من هستند و اظهار نظر وجود دارد که چندان به آن را ندارد. جای تعجب نیست! هیچ ورزشی و حوادث. هیچ دلیلی برای تبلیغ فقط در حال حاضر. این جدول محبوب هستند. بنابراین زندگی و سرگرمی بخش است. ما فکر می کنیم که خورشید باید در اجرای برخی از یکپارچهسازی با سیستمعامل مقالات برای سرگرم کننده است. اگر شما رفت به گذشته فایل های شما را در پیدا کردن تعداد زیادی از سرگرم کننده مقالات در پخت و پز, نوسازی خانه, ورزش و چیزهای بی اهمیت. شاید حتی برخی از تصاویر زیبا توسط مایک به خود جلب کرد. فقط مطمئن شوید که ما می دانیم هنگامی که آن نوشته شده بود و توسط چه کسی.
پگی STIMPSON
(با تشکر برای انتقادات و پیشنهادات, پگی. ما در حال مبارزه مانند بسیاری از کسب و کار در حال حاضر و آن فضایی است که از دست می دهد. برای ادامه حمایت خود را.)

آن را در هیچ بازی
کل تحریریه ساخته شده است تا از چند NPCs. به من ثابت کند اشتباه است.
ZOLTAN BARABAS
(غیر از کاراکتر های بازی? نوچ گوشت و خون مردم انجام بهترین آنها می توانند. با تشکر برای توهین.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>