نامه, مارس 21: ‘این دارو قوانین در حال صدمه زدن به مردم در کیف پول’

گرفتن HOSED
من باید به توافق برسند با کن کارتر در قیمت داروها. وجود دارد توزیع هزینه ها در هر 30 روز در حال حاضر به جای هر سه ماه. آن را در حال حاضر گران تر برای من برای من خرید داروها.
آرماند ROY
(آمده در دولت این است نه آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن.)

حقوق برابر!
نویسنده نامه اصرار داشت که اگر گلف است که با توجه به معافیت سپس افرادی که می خواهید برای پیاده روی, ماهی, و صرف وقت در خارج از منزل نیز باید معاف. به نظر سردبیر بود که گلف بازان می تواند داده حقوق منحصر به فرد. من کاملا با این موافقم به جز قسمت که معافیت می دهد گلف بازان حقوق انحصاری یا این که مردم نمی توانند پیاده روی ماهی و یا صرف زمان در خارج از منزل, بنابراین من حدس می زنم من موافق نیستم با هر یک از آن. من مردم ماهیگیری و تا آنجا که بقیه از آن Alberta محیط زیست و پارک اعلام کرده است که “پیاده روی, دوچرخه سواری, اسب سواری و صوفس(جاده) خودرو استفاده هنوز هم مجاز است.” اگر هر چیزی گلف بازان باید جیغ برابر درمان است. شاید نگاهی به برخی از زمان برای بررسی محدودیت های که قرار داده شده است در محل در ایالات متحده و B. C. به اطمینان حاصل شود که گلف یک راه امن به تصویب برخی از زمان. بدون معافیت ما پرتاب هزاران نفر از کار از جمله دانش آموزان است که به طور معمول کار در زمین گلف. به نظر من این خیلی تفکر عقب مانده.
GARRY ادواردز
(این یک تصمیم مردمی با گلف بازان و خواهیم دید که در آن می رود.)

C’MON بانک
بانک ها را میلیاردها دلار در سال است. آنها magnanimously ارائه به تاخیر در پرداخت وام مسکن. همه که در حال انجام است و به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر است. بانک ها خواهد شد در واقع پول بیشتری را از خود ارائه دهد. پرداخت وام مسکن است که از دو قسمت ساخته شده. اصل و بهره. در اینجا این است که یک فکر. اگر بانک ها واقعا می خواهید برای کمک به, چرا چشم پوشیدن از آنها بهره پرداخت وام مسکن برای یک ماه یا دو. که واقعا کمک به آن دسته از مردمی که به کمک نیاز دارند و بیشتر آنها بار.
جان WADDELL
(کانادایی پیدا می شود که بانک ها آنها می توانند در آن زمان این نگران کننده دوره انجام شده است.)

آن را نگه دارید
عالی, op-eds, مارس 16 توسط برایان Lilley, Tarek Fatah Licia Corbella و آنتونی Furey. یکی تنها می تواند امید آن buffoons در اتاوا برگزار خواهد شد به حساب از جمله آقای آفتابی راه اما او احتمالا غلتیدن دور و پرتاب بقیه زیر اتوبوس. کسانی که چهار روزنامه نگاران نگه دارید تا فشار.
استوارت HAWKE
(مانند یک سگ بر استخوان.)

بزرگ جعبه کابوس
آنچه در جریان است با جعبه بزرگ مانند فروشگاه کانادا تایر و Home Depot? سوار کانادا تایر در آخر هفته و پارکینگ بسته بندی شده بود اما هیچ صف خارج است. همه این افراد باید در داخل شده است. یکی دیگر از دوستان رفت و به خانه انبار و پس از آن مشغول درون او فقط سمت چپ زیرا او احساس می شود. من دیدن آنچه که اتفاق می افتد در Costco به عنوان یک شرکت است که به دنبال پس از آن مشتریان. تعداد بسیار کمی از مردم در داخل در هر زمان و امنیتی خارج کمک مستقیم به مردم در انتظار.
MARK McKENZIE
(اگر کسی در حال رفتن به مرور زمان عبور آنها واقعا کمک به هر کسی هستند؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>