نامه 20 آوریل: “برای یک بار لطفا فقط جواب سوال!’

فقط جواب!
فقط یک سوال برای جاستین ترودو و همدستان او. هنگامی که شما تا کنون از پاسخ به حداقل یک سوال صادقانه و به طور کامل و بدون همه, رقص, tiptoeing, platitudes و عدم پاسخ است که شما شده اند spouting پس COVID-19 آغاز شده است ؟ در حقیقت از آنجا که شما شده اند در قدرت شده است و اين مسئله برای شما و دولت شما. من حدس می زنم شما باید گوش به پیر گفت: “بهتر است به سکوت در خطر بودن فکر یک احمق نسبت به صحبت کردن و حذف تمام شک از آن.” بنابراین با گفتن چیزی جز بی معنی و چرند آخرین قسمت تایید شده است.
دبرا TOWNROW
(آن را غیر قابل قبول و کانادایی ها باید تقاضا بیشتر صداقت و مسئولیت پذیری.)

ما عاشق دینا
Re: چه کسی رای دادند ؟ کن کارتر, Sun, 15 آوریل است. کن مکرر scribbler به سردبیر گاهی اوقات بحث برانگیز همیشه تفکر برانگیز. اما کن از دست رفته را در این یکی. دکتر دینا Hinshaw یک ستاره راک صدای آرام و دلیل در مواجهه با این بیماری همه گیر جنون. آگاهانه و استدلال او این است که تصویر از قابلیت اطمینان و کسی می توان اعتماد کرد. نام او به نظر نمی رسد در انتخابات از آنجا که مردم هوشمند هستند و به اندازه کافی هوشمند به اجرا برای سیاست! او مجبور نیست به خط حزب پا و به شما یک بار سیاسی bafflegab. اما اگر کسی خسته است از نگه داشتن امن شاید آنها می خواهم به داوطلب در مکنزی Towne ادامه مراقبت مرکز برای چند هفته. من یکی ترجیح می دهند به یک ترس موش به جای یک مرده!
R. مرد
(دکتر Hinshaw شده است مطلق راک در طول این زمان نامشخص است.)

فقط هیچ گلف بازان
حتی اگر گلف بازان را به اقتصاد کمک کند من باور نمی کنم آنها باید یک معافیت در طول COVID-19 بحران است. اگر آنها معاف هستند و سپس افرادی که می خواهید برای پیاده روی, ماهی, یا فقط صرف زمان در خارج از منزل بزرگ نیز باید دریافت معافیت به عنوان آن را به عنوان آسان است اگر آسان تر برای انجام این فعالیت در فضای باز در حالی که خوب حفظ فاصله اجتماعی. ببخشید گلف بازان شما هر ممتاز تر از بقیه از ما, بنابراین شما می توانید صبر کنید تا زمانی که این بحران کاسته است و همه ما می تواند بیرون رفتن و انجام چیزهایی که ما را دوست دارم.
نایجل HIGENBOTTAM
(گلف بازان می تواند از حقوق منحصر به فرد بدون ایجاد یک طوفان از جنجال.)

بد تصویر
شما می توانید تصور کنید که داشتن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور و کانادا نوپرست doofus در حال اجرا کانادا و ایالات متحده در همان زمان به خصوص در حال حاضر با اقتصاد جهانی در خطر است. خوشبختانه وجود یک رهبر واقعی در جهان است که در حال انجام بهترین خود را به صرفه جویی در تمام جهان اقتصاد از فروپاشی و نام او دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
کن کارتر
(او نیست برنده نشده است.)

نسخه درد
Re: نسخه ripoff. دولت در عقل بی نهایت خود را تصمیم گرفته است به کاهش در مقدار دارو ارشد می توانند در یک زمان. نتیجه این است که هزینه آن در حال حاضر ما 40 دلار بیشتر برای دارو که ما مصرف شده برای سال. و این تنها برای meds برای همسر من. راه رفتن!
لایحه GORDON
(C’mon دولت دریافت این مرتب کردن حق دور شما هستند و نه صدمه زدن به مردم از نظر مالی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>