نامه, مارس 19: ‘سالمندان نیاز خانواده بیشتر از’

سالمندان نیاز به عشق
وجود دارد باید یک تعادل بین مراقبت های روحی و آسیب رساندن به ارشد. برای بسیاری از سالمندان خود را فقط با ما تماس بگیرید حتی آنها را احساس می کنم آنها هنوز هم زنده است خانواده خود را. زمان رسیدن خود را در 80s و 90s دایره خود را از دوستان به طور قابل توجهی کاهش یافته و زندگی خود را حول خانواده است. روز خود را شماره گذاری کرده و آن را بی رحمانه به نگه داشتن آنها را از تماس با خانواده. همه ما می دانیم این ویروس آلوده خواهد شد در اطراف برای چند ماه پس از اضافه کردن استرس به یک ارشد زندگی واقعا می تواند تنها به صرفه جویی در آنها را از یک بیماری بلکه ایجاد دیگری که می تواند و ممکن است باعث مرگ بیش از حد. یک دلسوز پروتکل اجازه می دهد تا امن بازدید: آماده کردن یک اتاق در محل اقامت است که اعضای خانواده می تواند کتاب یک قرار ملاقات برای یک دیدار. اتاق می تواند مقادیر در بین بازدیدکننده داشته است. بازدید کننده می تواند خواسته خود را به حذف بیرونی لباس و پروتکل چک استفاده شده توسط کارکنان می تواند به دنبال به عنوان دو متری. و یا ارائه یک منطقه است که به راحتی تمیز می شود که در آن تعدادی از ساکنان می شود بازدید در همان زمان با یک عضو هیات نظارت که مناسب پروتکل به دنبال دارد. این دیدار می تواند محدود به یک بازدید کننده در یک زمان. وجود دارد به یک تصمیم ساخته شده بر اساس شفقت که در این زمان در زندگی خود را مهم تر از فقط در حال زنده نگه داشته است. آخرین ناشناخته مقدار روز از آنهایی که زندگی را نباید صرف در تنهایی و ناامیدی است.
CHERYL MARSHMAN
(شما راست, در مورد سالمندان ما نیاز به دیدن خانواده خود را. متاسفانه, آن را هنوز هم خطرناک است به انجام این کار است.)

انجام بهترین های ما?
من به عنوان خوانده شده با بهره Facebook posts است که نشان می دهد مردمی که نوشتن آنها فکر می کنم کل این وضعیت با COVID-19 است پر از شکوفه. من را دیده اند نظر به نامه در این مقاله که تلقین کردن که سالمندان در حال گرفتن دولت “منافع” است که به نوعی ما کسب درآمد نیست و به نوعی کسانی که “منافع” هستند و جزوه. من گوش به پارلمان کانادا بحث کمک برای کانادایی ها. که دردناک بود چرا که در چهار ساعت فعلی دولت فدرال هرگز به طور مستقیم پاسخ به یک سوال. مقالات نشان می دهد که منطقه گلف صاحبان به دنبال کسب اجازه برای باز کردن. واقعا ؟ است که ضروری خدمات ؟ هنگامی که انبار درب باز است بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی گرفته, اسب خواهد بود و هر کسب و کار خواهد بود به دنبال بهانه. من واقعا همدردی با همه کسانی که مردمی اما در حال حاضر زمان به فکر می کنم از سود. از آن زمان به فکر می کنم از زندگی است. برتر از آلبرتا در حال رفتن برای ارائه به دیگر استان ها با ما “مازاد” تجهیزات ایمنی. ما باید به کمک دیگر کانادایی ها اما ما برای اولین بار نیاز به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی برای دیدار با نیازهای آینده و فراتر از زمان همه گیر. آنچه مورد نیاز از آتش نشانان هنگام آتش نجومی می آید ؟ آنچه در مورد خانه های پرستاری با فعلی و آینده خود را نیاز دارد ؟ هنگامی که ما آمده ایم از این کار آینده کانادا بستگی دارد بر ما که کمتر وابسته به دولت های خارجی و شرکت ها و بیشتر وابسته به کانادا ما منابع و شرکت های. من می دانم این است که آسان تر از انجام گفت, اما ما نیاز به.
جان WADDELL
(ما ظهور خواهد کرد از این های مختلف کشور … امیدوارم بهتر است.)

است که در گسل?
آیا سرزنش و مسئولیت سقوط 31 زندگی از دست رفته در مونترال اقامت حواصیل مراقبت دراز مدت مرکز و بقیه در کانادا امکانات که شکست خورده ما در دراز مدت ساکنان? بیایید شروع در بالای استانی و دولت فدرال. مراقبت دراز مدت امکانات دارای مجوز هستند و احتمالا تحت نظارت و وضع قانون توسط دولت های استانی و فدرال دولت. به نظر می رسد در تمام سطوح دولت شکست خورده اند. آیا آنها باور دارند که مسئولیت خود را به پایان می رسد با صدور مجوز? اولین ساکن درگذشت از coronavirus مارس 29. چرا آن را دو هفته به پیدا کردن عامل کمبود در مراقبت از خانه ؟ باید نظارت انجام نمی شود بر اساس مداوم? و چه مدت قبل از این بیماری همه گیر شد شرایط پایین تر و نه خطاب? چرا زندگی مردم جایگزین به سهل انگاری در قوانین و اجرای? صاحبان مجوز باید لغو بلافاصله. دیگر از حرص و آز و چگونه می تواند شما را توجیه شرایط مانند کوتاه, کارکنان, کاهش ساعت کار, چند, کار, محیط, کمبود تجهیزات حفاظتی ناکافی غربالگری و تست و تحت آموزش پرسنل? چه هدف یا مماشات آیا ساکنان را مجبور به تسلیم شدن به این بیماری وحشتناک? اگر سیاست ها نظارت نمی شود و بلافاصله تغییر جامعه شده است, اجازه دهید به پایین و رها ترین ما آسیب پذیر است.
استن ADAMUS
(تمام این شرایط غم انگیز در سالمندان هستند.)

راه رفتن ریک
لمس شد ریک بل حساب انفرادی خود را “راه صلیب” بازحمت حرکت کردن در روز جمعه. البته سنت مری نمی تواند میزبان آن در این سال با توجه به COVID جمعیت-محدودیت اما آقای بل احساس کرد که بازحمت حرکت کردن تا به حال ساخته شود با این وجود و در عمل است که اعتقاد راسخ. من معتقدم که حق با او بود. آن را پیچیده رقص بین شکر بیان و برکت در حتی یک فرد عادی زندگی اجازه دهید به تنهایی یک شهر است. این رویداد یکی از بسیاری از عناصر کلیدی در آن رقص من شک دارم. با من تماس خرافی, پیر fump اگر دوست دارید اما برخی از نتایج مثبت می تواند از این, از خود راضی رژه. حداقل نه برای آقای بل خود را. این شهرستان شده است غیر خوشا حتی در خشنترین دوران بعد از همه. با سلام مرکز شهر می توانست سرخ به ساسکاچوان در سال 2013!
G. PLECASH
(جمعه خوب به معنای زیادی به ریک و ما خوشحالیم که او به اشتراک گذاشته انفرادی خود را در سفر و افکار با خوانندگان.)

اجازه دهید ما بازی
آلبرتا نیاز به توجه جدی به اجازه می دهد دوره های گلف شروع به باز زمانی که آب و هوا اجازه می دهد. با مناسب اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود البته. همه ما می دانیم گلف بازان و با برخی از B. C. دوره باز ما تو رژه بهره عنوان وجود دارد به بازی. چگونه می تواند که احتمالا می تواند بهتر باشد ؟ گلف تحت شرایط سخت مناسب اجتماعی فاصله فعالیت است. مردم در سلامت روحی و روانی نیاز به برخی از توجه به عنوان به خوبی. فقط به گسترده سکته مغزی انکار یک فعالیت به سادگی دلیل آن است که یک “غیر ضروری خدمات” بدون در نظر گرفتن فردی ایمنی و محاسن یک فعالیت است که فقط اشتباه است. هیچ کس می خواهد به این بیماری گلف بازان خواهد شد و مطابق با قوانین. درمان ما مانند بزرگسالان است.
جری هیل
(هیچ کس می خواهد گلف بازان هجوم آوردند به کوچک B. C. شهرهای بیمار مجهز برای مقابله با COVID-19.)

همان قدیمی همان قدیمی
چه کسی می توانست تصور می کردند. من برای باز کردن کاغذ در 15 آوریل و راه من به نامه به سردبیر و نام که باید در پایین ظاهر می شود از یک نامه. نام کن کارتر. باعث می شود من تعجب می کنم اگر او در خورشید حقوق و دستمزد به دلیل نام خود را به نظر می رسد به طوری که اغلب. کن, شما در حال گرفتن پاره پاره کردن. شاید شما همیشه چاپ نامه های خود را برای مقاصد سرگرمی, چون شما می دانید همه ما باید بیشتر از این است که این روز. همه به او به نظر می رسد انجام دهید این است که فشار بی فکر مزخرف و دری وری سخن گفتن. خوب خواهد بود اگر شما می تواند محدود چاپ نامه های خود را به یک یا دو بار در سال بنابراین ما می توانیم به یک استراحت. اگر شما نیاز به حروف با کیفیت برای پر کردن فضای, من مطمئن هستم که وجود دارد مردم به اندازه کافی است که چیزی با فشار دادن در لحظه.
جکی واتسون
(احساس رایگان برای نوشتن به ما در هر زمان شما می خواهید جکی. می توانم تایید می کنند که آقای کارتر است که به دور از یکی از پرکار ترین نویسندگان.)

NDP می شود آن را?
خوب من خوبی من هرگز فکر من می خواهم به نوشتن نامه ای در حمایت از حزب دموکراتیک ملی. من تا به حال مقدار زیادی از زمان برای تماشای مجلس جمع آوری در مجلس عوام و سعی کنید به سرعت پیگیری های پزشکی و کمک مالی به کانادایی ها. Jagmeet سینگ به نظر می رسد به درک که هر کانادا نیاز فوری بودجه جاستین ترودو ارائه کرده است نه فقط چند انتخاب. او همچنین می داند که کسب و کار رنج می برند به دلیل عدم وجود ترافیک پا و کاهش چشمگیر فروش در حالی که همچنین با دیدن صاحبخانه نیز به پرداخت صورتحساب و نیاز خود را اجاره و پرداخت اجاره. او راه حل این است که توقف کامل در پرداخت اجاره یک توقف کامل در بانک شارژ بهره یک وام یا یک backload بهره پرداخت می شود بعد. توقف در این پرداخت که از سر گرفته خواهد شد که این ویروس وحشتناک است که مورد ضرب و شتم. این را حس می کند به من به عنوان یک صاحب کسب و کار است که در اجاره شرکت است که به نظر می رسد می خواهید را به هر گونه کمک من را دریافت کنید و آن را برای خود.
YANCY جونز
(بله, اما NDP به همه چیز را در بهترین زمان بیش از حد.)

اوه آلبرتا
آن را ستوده است که, آلبرتا است, کمک کردن, B. C., کبک و انتاریو با مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی. اما آیا این جالب است که هیچ جا در آلبرتا می توانید بهره دریافت این همان منابع. آیا این جالب است که بسیار مورد نیاز روانی کمک برای آلبرتا مدرسه کودکان دیگر در دسترس نیست به دلیل کمبود بودجه برای کودکان نیازهای روانی. CBE به حال به غیر روحانی کردن تمام روانشناسان چون هیچ پول در دسترس برای این افراد اختصاص داده شده. به یاد داشته باشید Jason Kenney دولت تصمیم گرفت که آموزش و پرورش آلبرتا $285 میلیون می تواند بهتر مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مبارزه با COVID-19. بنابراین قبل از بهره فریاد از پشت بام ها در مورد آقای کنی حرکت بزرگ و مهم است به یاد داشته باشید که آموزشی رفاه آلبرتا کودکان است که به مراتب مهم تر از هر حرکت بزرگ.
رابرت کیم GREYSON
(تجهیزات پزشکی است که برای سلامت کارگران و آنچه که باید انجام دهید با اخراج شود ؟ و ما آن را دریافت کند و فکر می کنم آن را sucks که مردم نمی توانند کار کنند.)

گیج کننده اعداد
پس از خواندن مقاله خود را به عنوان به خوبی به عنوان تماشای روزانه تلویزیون, گزارش های خبری, من فکر می کنم آن را در نهایت زمان برای کسی که به درخواست برای این شماره گزارش به توضیح دارد. خورشید گفت: آلبرتا گزارش 69 مورد جدید آوردن مجموع به 1,569. شما سپس رفتن که به گزارش 744 در حال حاضر بهبود مارک اولین بار آلبرتا بیشتر بهبود از موارد فعال و در عین حال شما موفق به گزارش تعداد موارد فعال. من درک ریاضی استفاده می شود اما به این می گویند گمراه کننده است کتمان حقیقت است. بسیاری از مردم خواهد شد در این شماره (1,569) و به دنبال آن افزایش روزانه آن را به عنوان هرگز نمی تواند به پایین و فرض کنیم کسانی که فعال هستند و موارد و پایان جهان باید نزدیک باشد. سازمان دیده بان یک خبر هر شب شما را بشنود تعداد موارد جدید به دنبال “است که به ارمغان می آورد آلبرتا تعداد کل موارد به …” بله من است که کسانی که تجمع اما ارائه شده در قالب “در حال حاضر وجود دارد 1,569 فعال موارد است.” اگر شما در حال رفتن به دهانه اعداد لطفا روشن انباشته شماره آیات فعال موارد است. یکی را بدون دیگری است که فقط گیج کننده است. کسی که قرارداد COVID-19 در اواسط ماه فوریه و بهبود است و از آنجا نقل مکان کرد و در زندگی خود بسیار کمتر علاقه به من و خانواده من است. واقعا اطلاع ما از این همیشه محبوب “منحنی” ما را از شنیدن در مورد شما باید اطلاع رسانی ما را در جدید و فعال موارد است. تجمع مربوط نیست.
گلن SAKATCH
(همانطور که ما بیشتر و بیشتر بهبود شما به احتمال زیاد از یک نقطه است.)

پاداش نامه آنلاین تنها

او بسیار ویژه
چرا من جای تعجب نیست که “قوانین اعمال نمی شود به من” جاستین ترودو است ايميل همه چیز او و دولت او شده اند موعظه به بقیه کانادا است. آیا سفر, اقامت خانه blah, blah, blah. ما شده اند مطیع این قوانین برای کمک به کنترل COVID-19. بسیاری از ما دیده نمی شود هر یک از خانواده های ما برای هفته ها. نه تنها او را ترک اتاوا برای رفتن به “کابین” در کبک برای آخر هفته او را به همراهان با او به عنوان نخست وزیر نمی تواند به تنهایی سفر. این است که انسان فکر می کند که قوانین اعمال نمی شود به او در هر فرم. اخلاق در هکتار! نکته غم انگیز این است که مردم هنوز هم معتقدند او می تواند انجام دهد بدون اشتباه و متاسفانه بسیاری از رسانه ها را نمی خواهد او را در این و یا هر چیز دیگری. یک “متاسفم” است که همه او نیاز به می گویند و همه را ببخشند. با تشکر برای “پیچ شما” برای بقیه از ما کانادایی ها.
دبرا TOWNROW
(حداقل او را از انزوا.)

دکتر خوب
Re: Ken کارتر نامه به سردبیر روز دیگر. او نه می خواهد دیکته شده به توسط کسی که در واقع انتخاب, حتی اگر آنها در اشتباه بودند! من یکی فکر می کنم که دکتر خوب در حال انجام یک کار فوق العاده! و کسی تا به حال متوجه شده است که افراد منتخب در این شهرستان ، استان و کشور … من مطمئن هستم که نابغه (کن) را برای رای گیری همه آنها را.
جیم BARBARO
(دکتر Hinshaw سنگ است.)

بد مدلسازی
این ویرایشگر خود را به تلاش در شوخ پاسخ به P. Ancelin نامه روز دیگر: شاید سیاسی از کارشناسان بهداشت و درمان باید پرتاب دارت و پرتاب مدل های خود را از پنجره به بیرون. آنها احتمالا خیلی نزدیک به واقعیت با یک نیزه و یک بسته از آنچه که آنها با استفاده از در حال حاضر در حال استفاده برای ایجاد دولت سیاست های اجتماعی است. آن را به یک متخصص برای مشاهده این است که این مدل ها زباله. همه آنها را با حداقل میزان 10. کارشناسان هیچ ایده چگونه بسیاری از آلوده شده اند و یا بهبود یافته اند از COVID-19 تا کنون که بدون دیدن یک دکتر. وجود دارد احتمالا صدها اگر نه هزاران نفر از بهره که رفت و به پزشکان خانواده و یا راه رفتن در درمانگاه با آنچه آنها فکر آنفولانزا یا بد قفسه سینه سرد و به خانه فرستاده شدند با یک نسخه برای یک استروئید استنشاقی و استراحت در بستر; هفته قبل از یک بیمار شناسایی شد مارس 6 توسط AHS و اجتماعی فاصله و مسطح منحنی جدید شد گرفتن عبارات. من را دریافت نمی اشتباه پاسخ اولیه درست بود اما نیاز به به طور مداوم ارزیابی واقعی مشاهده اطلاعات. حتی با ریاضی جدید, 48 برابر نیست 480 مرگ و میر است که هنوز هم کمتر از آنچه بود که پیش بینی فقط یک زن و شوهر هفته پیش. وقت آن است که برای رهبران منجر به. است رها از حقوق مدنی ما ارزش های ما توانایی ما برای ارائه برای خانواده های ما ارزش این قرار است درمان بر اساس کاذب مدل.
K. PRATTE
(ما در حال انجام و همه چیز درست به نظر می رسد اجتناب از مصیبت از جاهای دیگر است. که یک چیز خوب است)

آیا آن را با خیال راحت
به نظر می رسد که برخی از ایالت ها و استان ها است که یکی از آنها از میلاد بر این باورند که گلف می تواند ساخته شده به اندازه کافی امن ورزش اجازه می دهد تا آن را به عنوان مفید تفریح و سرگرمی در طول COVID-19. در این حوزه های قضایی بسیاری از اقدامات موثر گلف امن در طول COVID. Clubhouses ماندن بسته, هیچ سبد خرید گلف سازی یک فرد در هر قدرت سبد خرید بیش از حد اجتماعی فاصله … معمولا حدود 200 متر پرچم چوب برداشته فنجان وارونه, توپ, واشر قفل شده و بدون حوله بدون دست زدن به افراد دیگر باشگاه ها یا توپ های گلف و خود را به ارمغان بیاورد ضد عفونی کننده. همه پس هیچ مسری سطوح را می توان لمس کرد. مطمئنا دولت آلبرتا تایید می از این mitigations و اجازه دهید کمی سرگرم کننده اتفاق می افتد و نه خشکه مقدس و شادی-قتل حکم که “گلف است نه ضروری خدمات”. این کانادا هشتم بزرگترین صنعت و توسط یکی از چهار کانادا رای دهندگان.
DON THOMPSON
(ما این استدلال در حالی که.)

کار بزرگ
من فقط می خواهم برای تشکر از افرادی که در حال دست زدن به سلامت لینک خطوط تلفن. در این میانه بی سابقه ای همه گیر من تماس بود به سرعت جواب داد و شگفت انگیز ترین پرستاران زمان به گوش دادن و پاسخ من یورش سوال در مورد غیر ویروس مسائل مرتبط با اعضای خانواده. نگرانی های من کمک شد بهترین آنها می تواند در زمان و ما در حال پیگیری وعده داده شده در موقع. کمک من داده شده است از طریق یک وضعیت بسیار دشوار است ارزشمند بوده است. با تشکر از شما سلامت Link. با تشکر از شما همه متخصصان پزشکی و تشکر از شما به کلگری بزرگ امدادگر تیم است. من امیدوارم که شما برخی از ایده چگونه کلمات خود را و اقدامات در حال کمک به دیگران است. با تشکر از شما و خدا به شما برکت دهد.
ALLISTAIR TENNANT
(برخی از مردم واقعا کار ته خود را برای دیگران.)

شهر هنوز صدمه زدن به مردم
پس او را پرستش آقای jasper de valk است درخواست Calgarians برای حمایت از کسب و کارهای محلی. هیچ چیز اشتباه است با این تفاوت که او و یاران کوچک شده اند مالیات کسب و کارهای محلی به مرگ برای مدتی و شروع به انجام همان به مالکان است. هستند مالیاتی در منازعه نمی خواهید به ترک Calgarians با مقدار زیادی پول کمتری در جیب خود را صرف ؟ آقای jasper de valk چگونه در مورد شما خود را اهدا, دوم, مالیات دهندگان به طور کامل حقوق بازنشستگی نسبت به حمایت از کسب و کارهای محلی و اضافه کردن به آن کسانی که مرموز پاداش بازنشستگی کارکنان شهرستان دریافت خواهید کرد. علاوه بر تعویض از مالیات و صرف به کاهش و صرفه جویی در حدود پنج سال گذشته در Taxtown که قبلا شناخته شده به عنوان Cowtown.
پاول MINARIK
(آنها انجام داده ایم کمی برای رسیدگی به این مشکلات است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>