نامه, آوریل 18: ‘در حال حاضر زمان به بازی گلف’

صبر گلف بازان
من یک بار یک گلف باز مشتاق. هفتاد دور یک فصل است. من درک می کنم تمایل برای گلف بازان در این دوره است. من درک می کنم میل به ورزش است. خارج شدن از خانه. شما واقعا می تواند در حفظ و شش فوت از هم جدا ؟ من شک و تردید است. که کشیدن پرچم و چگونه بسیاری از بار است که انجام شده است قبل از شما ؟ شما آن را لمس کنید. سپس 20 نفر دیگر آن را لمس کنید. بیایید فکر می کنم در مورد به اشتراک گذاشته شده استفاده از توالت. بیا گلف بازان. جهان داده است تا مراتب مهم تر از همه چیز است. من فکر می کنم شما می توانید بدون رفتن به بازی گلف برای چند ماه. من در نظرات. من ایستاده آنچه من می گویم.
H. KNOLL
(بسیاری از خواهد با شما موافقم.)

با تشکر برتر
فقط دیدم جیسون کنی در CBC فرانسه امشب (مارس 13). هنوز مطمئن شوید که این بهترین راه برای دریافت پیام, اما در اینجا آن است. آن را بسیار سخاوتمندانه برای بهره برای به اشتراک گذاشتن با بقیه کشور خود را بیش از حد PPE. آن است که به شدت استقبال مینماید و باعث می شود من افتخار می کنم به کانادا. آقای کنی فرانسوی نیز بسیار عالی است و او سزاوار احترام زیادی برای او ارزش و رهبری است.
مارک جاسمین
Otterburn پارک, Que.
(Merci مارک.)

پیدا کردن یک درمان
انتشار این مستند تا آلبرتا سلامت کافی COVID-19 درمان را بدتر. به 10 میلیون دلار به تو از برای پیدا کردن یک واکسن. به 10 میلیون دلار به U C برای پیدا کردن جایگزین دارو برای نگه داشتن بیماران در خارج از بیمارستان. به مبلغ 10 میلیون پاداش برای هر کدام دانشگاه می آید تا با بهترین راه حل است. واکسن هستند و تنها 40 درصد به 60 درصد موثر است بنابراین از سایر داروها مورد نیاز است. این باید شروع شده و به یک ماه پیش. مسطح منحنی به معنی هیچ چیز اضافی بدون کمک های پزشکی. آلبرتا باید انجام آن را به تنهایی. به دنبال-از-پشت’ دولت فدرال باید نادیده گرفته شود.
تری میلر
(مردم در سراسر جهان هستند به دنبال پزشکی کلید برای توقف COVID-19.)

چرا خاص ؟
Re: آلبرتا گلف بازان دادخواست برای دوره های باز در طول COVID-19. شما ممکن است آن را می دانم اما یک اپیدمی فراگیر در سیاره زمین است که درو کردن میلیون ها نفر از مردمی ایستاده در راه خود را. امروز وجود ترک در سد. بنابراین اگر ما دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان به یک چراغ سبز به جان سخت گلف بازان ترک در سد ظاهر خواهد شد و تنها بزرگتر خواهد شد و در نتیجه با سد پارگی بالا و پایین و چپ به راست. بیایید امیدواریم که کارشناسان ما نمی خواهد غار به این گلف بازان’ خواسته است.
DONALD K. MUNROE
(اگر گلف بازان مجاز به کمپ خواهد شد و تقاضا برای رفتن به کمپینگ و کوهنورد را ضربه مسیرهای یکهو.)

دو مجموعه از قوانین
نخست وزیر جاستین ترودو flouts بسیار قوانین و محدودیت های او قرار داده شده در کانادا. سفر خود را به گاتینو پارک در کلبه کشور است که به طور معمول از دو استاندارد هالیوود ستارههای و مترقی نخبگان است که این قوانین تنها برای شما اعمال می شود اما نه برای ما. آنها تقاضا است که هر کس دیگری را به یک قربانی اما دوباره آنها معاف از خود ایدئولوژی و دگم. وجود یک کلمه در زبان انگلیسی برای بیان چگونه من احساس می کنم در مورد آن, اما من به شما استفاده از مزخرف.
جفری اندرسون
(شما واقعا انتظار چیزی متفاوت از ساعت?)

پاداش نامه آنلاین تنها

که در آن شهردار ؟
شهردار است که در آن یک سوال بسیار خوبی است. او است که قطعا پنهان شده است. تنها مشاوران که کار و مراقبت از شهر کلگری هستند Jeromy فورکوش و شان چو. بقیه از جمله شهردار نیست. 7 درصد افزایش مالیات در یک اقتصادی و بحران همه گیر است ظالمانه gutless و بی عاطفه. مردم باید به طور مداوم در تماس با خود را نمایندگان و شهردار ابراز نارضایتی خود را با افزایش مالیات و یا آنها را حفظ خواهد کرد آن را انجام می دهند. من سعی کردم تماس با شهردار اما به راحتی با توجه به همه گیر او در دسترس نیست برای پاسخ به هر گونه ارتباطات و نشان می دهد شما با شماره 311 تماس بگیرید اگر شما هر گونه مشکلات. این شهردار است که پنهان شده در پشت این ویروس. بسیاری از سیاستمداران را در جامعه و در دسترس بودن رسانه ها ، نه شهردار ما. متاسفانه مدنی انتخابات است یک راه طولانی و دور و من امیدوارم که مردم به یاد داشته باشید آنچه که این شهردار و بیشتر از این شورا انجام داده است به این شهر زیبا. همانطور که اشاره کردم آنها تنها علاقه مند به نگه داشتن این طریق ، همچنین من دوباره می توانم با تشکر از کافی اولین پاسخ, پزشکی, کارکنان, مواد غذایی کارمندان, تحویل, مردم, و همه مردم شجاع دیگر کمک کردن Calgarians نیاز دارند. نه شهردار و یا بیشتر از شورای.
A. J. KREPINSKI
(در واقع شهردار شده است و در مورد انجام چیزی. امیدوارم بقیه سخت در محل کار در پشت درهای بسته تلاش برای رفع مالیات ظروف سرباز یا مسافر آنها ساخته شده ایم برای Calgarians.)

هیچ حدس و گمان
من تو را دیدم یک گزارش خبری در روز چهارشنبه 15 آوریل است که برخی از کارگران در چند گوشت-بسته بندی گیاهان در حال آزمایش مثبت برای COVID-19. که یک واقعیت است و باید گزارش شود. سپس در ادامه به این می گویند “ممکن است” باعث کمبود و افزایش قیمت در مقابله با گوشت. “ممکن است”! این خالص حدس خبرنگار/سردبیر بخش آن را به عنوان اتفاق افتاده است. پس از قرار دادن که کمی diddy در پایان داستان همه آنها اما تضمین این اتفاق خواهد افتاد. همانطور که گفتم قبل از کلمات می تواند قدرتمند باشد. البته رسانه های خبری را بر عهده دارد به گزارش حقایق است. اما بیان چیزهایی که باید نیست و ممکن است اتفاق نمی افتد فقط ساده غیر مسئولانه روزنامه نگاری. این نوع از prognosticating توسط روزنامه نگاران حرفه ای است که چه چیزی باعث احتکار محصولات. فکر می کنم کاغذ توالت. مردم با دیدن این کار و رونق آنها را اجرا به فروشگاه و خرید تا تمام گوشت آنها می توانند “باعث” این کمبود و افزایش قیمت ها. من احترام زیادی برای رسانه های خبری. اگر آنها فقط گیر به حقایق “به عنوان” آنها اتفاق می افتد نه “اگر آنها رخ می دهد” به اعتقاد من بسیاری از مشکلات می تواند اجتناب شود. اگر و یا زمانی که کمبود رخ می دهد و سپس با تمام معنی آن را گزارش. فقط نگه داشتن نظرات از واقعی پوشش و همه ما بهتر خواهد بود.
JOHN HANCOCK
(ما نه گفتن هر کسی برای رفتن به انبار کردن گوشت. اما بدیهی است که هر گونه وقفه در عرضه خط می تواند منجر به کمبود.)

رسانه گسل: قسمت چهارم
من موافق با D. Keele. Keele سوالات رسانه ها. چرا رسانه ها هشدار مردم کلگری و همه کانادایی دیگر در مورد متخلفان. من گزارش داده اند 7-Eleven برای گفتن مردم به حفظ “یک متر” جدایی نادر از سیمین در فروشگاه خود و Rexall مواد مخدر واقع تنها 150 metres from the ارشد در مکنزی Towne (20 مرگ و میر) اجازه می دهد که جدایی از پنج کاشی (12-در. sq. هر). در کانادا “فیزیکی فاصله” دو متر است که برابر است با حدود 6 ft. 6 در. هفت کاشی که من شرح داده خواهد اجازه می دهد برای دو متری “فیزیکی, فاصله,” در کانادا به دست آورد. هر کس لطفا برای متوقف کردن با استفاده از 6 ft., به عنوان “فاصله فیزیکی.” شاید این است که چرا جمعیت ایالات متحده تقریبا سه برابر میزان مرگ و میر در مقایسه با کانادا سرانه? هنگامی که آخرین باری که شما شنیده می شود شش. مهم نیست? فقط بخواهید شعله کلگری در سال 2004 هنگامی که آنها از دست استنلی نهایی جام حذفی.
نلسون فیلیپس
(قاعده سرانگشتی مناسب: سرزنش رسانه ها برای همه است که ails جامعه است.)

ما آن را منفجر
در حالی که به اعتقاد من بیشترین بهره موافقت با اجتماعی (اما دیر) در واکنش به COVID-19 بیماری همه گیر. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند مقامات ما از دست رفته علل اصلی گسترش یعنی مسافرت های بین المللی ارشد و تمدید مراقبت از خانه و کار در اردوگاه و بسیاری از کسب و کار ساخت و نشان داده اند و نه به اندازه کافی توجه به برخی از فعالیت های است که می تواند مراحل (هرچند کوچک) به منظور افزایش تلاش های ما برای رسیدن مردم ما به یک احساس عادی. گلف و بسیاری دیگر تلاش باید در نظر گرفته شود. قوانین مرتبط با آن و نظارت دقیق اجازه می دهد با مشارکت بسیار ناچیز خطر است. فقط گفت.
کن TARABULA
(و آنچه می توانم به شما بگویم تمام کسانی که می خواهند به فرار به کوه ؟ ببخشید فقط گلف بازان چیست؟)

راننده کامیون بسته
یکشنبه عید پاک باشد اما برای من یک روز غم انگیز در کلگری. نیاز به دریافت مواد غذایی و استفاده از حمام من رهبری به نزدیکترین Tim Hortons. Facebook گفته بود که آنها دوستانه به کامیونداران اجازه می دهد مستراح استفاده و سفارش داخل. اما یکشنبه عید پاک در کلگری بسیار سرد است. من در حال حاضر سرد زمانی که من وجود دارد اما پیدا درب قفل شده است. من فقط خواهش آنها را در درایو-از طریق باز کردن درب برای من چون من یک راننده کامیون. من رفت و برگشت به درب جلو با صبر و حوصله انتظار برای آنها را به آمده است. مدیر فقط smirked من از پشت پیشخوان امتناع می آیند. من رفت و برگشت دوباره به پنجره التماس او را به باز کردن درب و اجازه دادن به او را می دانم که من نزدیک بود یخ زده. دوباره او خودداری کرد. من متوجه شدم که حس مشترک شده بود دور انداخته می شود. او می تواند فقط باید گفت که من نیاز به فاصله اجتماعی خودم و شستن دستها با دقت و اجازه دهید من در. آیا شما واقعا فکر می کنم که سرویس دهی به مشتریان از طریق درایو-از طریق پنجره بهداشتی? اگر شما با استفاده از بدهی شما در حال دست زدن همان کلید به عنوان صدها نفر از دیگران. خیلی بیشتر غیربهداشتی از من اجازه استفاده از حمام. من می دانم که هر کس گفت: آنها قدردانی كانون اما من هنوز آن را تجربه می کنند.
K. صالحی
مانیتوبا
(که این نوع رفتار تبدیل شدن به یک آلبرتایی. ما امیدواریم که توقف بعدی شما یک تجربه بهتر است. نگه داشتن در حمل و نقل و تشکر از شما.)

بد تماس UCP
تایلر Shandro و UCP در حال بازی رولت روسی با یکی از scarcest بر منابع پزشکی — پزشکان روستایی. این مردم هستند که باید به رسمیت شناخته شده نیاز به روز رسانی مهارت های خود را و رفته جلو به تمرین نسبی در انزوا. در آن طول می کشد یک فرد خاص به انجام این کار. دانشکده پزشکی نیست آماده پزشکان برای این! این فکر که شما می توانید فقط با رها کردن هر پزشک در این محیط و آنها موفق خواهد شد مضحک است. این پزشکان باید ungraded مهارت های خود را در زایمان های هوایی مدیریت اضطراری, روش های عمل جراحی, بیهوشی و مدیریت بحران — آنها نمی روی درختان رشد می کنند. فکر از دست دادن مردم ما و جایگزینی آنها نامعقول اجازه دهید به تنهایی غیر ممکن است. این افراد استخدام محلی تخصص و آموزش آنها را برای عملکرد در محیط زیست مینیمالیستی. آنها باید هزینه های جاری است که مقامات بهداشتی را نادیده گرفت. این یکی دیگر از بحران بهداشتی در ساخت.
جورج GISH
بازنشسته پس از 35 سال از عمل روستایی
(این بوده است وزیر بهداشت بهترین ساعت است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>