نامه, مارس 15: ‘سیاستمداران باید به ما بگویید که در مورد خود را دوباره باز کردن برنامه’

سیاسی کار را به انجام
Re: ریک بل: COVID-19 مبارزه ain’t Over تا Doc می گوید آن را بیش از. به عنوان ما همچنان به نبرد برای غلبه بر COVID-19 آن نیز مهم است به در نظر گرفتن چگونه جامعه و اقتصاد را دوباره باز کنید. منطقی این اتفاق خواهد افتاد در مراحل از ساده ترین (گلف) به سخت ترین (عرصه و استادیوم پر از هواداران نه به ذکر است تا به 100,000 نفر در روز در Calgary Stampede). دوباره باز تصمیم گیری با دروغ ما مقامات منتخب (ترودو کنی و jasper de valk). به نظر من دولت باید واگذار بیش از حد قدرت به کارشناسان پزشکی (دکتر. T. تام و D. Hinshaw) که توسط آموزش و پرورش و آموزش بیش از حد ریسک گریزی را عملی تصمیم گیری در re-دهانه. البته اطلاعات ارائه شده توسط این کارشناسان باید به طور جدی در نظر گرفته و در تمام تصمیم گیری, اما آن را تا به jasper de valk کنی و برای نشان دادن رهبری خود را و شروع به تخمگذاری برنامه های خود را برای بازگشایی کلگری و آلبرتا.
لایحه شیشه ای
(ما همه مشتاقانه در انتظار این خبر.)

که رای برای او ؟
من به یاد داشته باشید از دیدن دکتر دینا Hinshaw نام در انتخابات در طول دوران گذشته انتخابات استانی. وقتی که می آید به مردم آزادی های مدنی گرفته شده و آنها مجبور به پنهان کردن خود را در خانه مانند ترس موش برای هفته ها و ماه من خواهد بود و نه دیکته شده به توسط کسی که در واقع انتخاب, حتی زمانی که آنها مرده اشتباه است.
کن کارتر
(به طور جدی ؟ او به ما اعتماد.)

THUMBS DOWN
من موافق با مت Starchuk که داشتن آتش نشانی آینده به آرزو “تولدت مبارک” با صدای در کمی بیش از بالا. من درک می کنم که همه در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت اما چه می شود اگر یک اورژانس واقعی تماس (حمله قلبی و…) می آید ؟ و آن است که واقعا عادلانه برای ترساندن مردم با صدای. آنها برای شرایط اضطراری.
لوئیس هانس
(به نظر می رسد به یک ضربه با اکثر مردم است.)

فرهنگ شکست
Re: آقای جیم وارن. دائما”. او تا به حال ایستاده در خود و اجازه از پدر و مادر خود ، یک زمان وجود دارد که بخش عمومی کارکنان پرداخت کردم اما آنها تا به حال امنیت شغلی و تضمین حقوق بازنشستگی. در حال حاضر آنها پرداخت می شود به طور متوسط بیش از یک بخش خصوصی همتای همراه با امنیت شغلی و حقوق بازنشستگی است که حمایت کردن اگر وجود دارد هر گونه کمبود توسط دولت است. وارن ترویج کانادا خودکفایی در عین حال سیاست های لیبرال فدرال و دیگر به اصطلاح احزاب مترقی خنثی کردن هر گونه تلاش در اعتماد به نفس و کفایت. ضد کسب و کار و ضد رشد و ضد بازار آزاد سیاست همراه با بیش از حد مالیات و مقررات آنها تحمیل کسب و کار کشته سرمایه گذاری و curtails روحیه کارآفرینی.
جفری اندرسون
(که در مورد این مبالغ است.)

خریداری کردن ؟
من حدس می زنم چک رفته اند باید به رسانه ها. این ملی پستخود را پدر و مادر مقاله به برخی از آنها columnists گفتن همه ما است که نخست وزیر است که بزرگترین چیزی که از نان ورقه. کسی لازم به ذکر است که قطعه قطعه نان می رود mouldy در یک زن و شوهر از هفته و نیاز به پایین پرتاب شد.
D. KEELE
(با تشکر برای توهین. ما در حال انجام خوب با تشکر از شما.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>