نامه, آوریل 14: ‘کانادا واقعا می تواند همه چیز درست’

بیایید آن را انجام دهد!
که در آن ما می PM رهبری است ؟ آیا این کار خود را به مدیریت کشور و پیدا کردن راه حل برای مشکلات ما ، کمک به تازه بیکار است یک شروع عالی است اما پایدار نیست. چرا ما نمی تواند این کشور افزایش می یابد که به این چالش ایجاد مازاد (و ارزشمند مشاغل)? پس از همه ما بخشی از G7, قدرتمند ترین اقتصادی نیروگاهی در این سیاره است. چرا ما تولید خود ما ماسک صورت و دیگر مورد نیاز تجهیزات پزشکی? اجازه ظهور به این چالش و شروع به استفاده از منابع و استعدادهای خلاق و مهارت های لازم برای تولید این.
هنری KOSTYNUIK
(ما دیر از دروازه اما مردم در حال انجام برای کمک به سلامت ما کارگران است.)

اما آنچه در مورد 5G?
به فرد مسئول در کروشه پاسخ به نامه من پرسیدن که چرا هیچ رسانه های جریان اصلی است که به دنبال به انسان هزینه 5G تکنولوژی پاسخ خود را از “ما نمی توانیم به دلیل تمام منابع ما می رویم به گزارش COVID-19”, است, پاسخ اشتباه است. وجود دارد هیچ دیگر خبر ؟ چک کنید و ببینید که 3G اجرا شد و چه جاروب جهان, پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است زمانی که 4G اجرا شد و چه اضطراری بحران جهانی بیرون آمد از آن. مسئول و فراموش کردن در مورد پول دولت است. تجلیل اگر شما چاپ این. من نمی فکر می کنم شما خواهد شد.
GARY BUXTON
(پرسیده شده و پاسخ داده شده است.)

آنچه در مورد تهمت?
چرا من پرداخت برای یک مقاله که نشده منتشر نصب شواهد (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات منجر به همه گیر? خود را ساده فکر وسواس با لغو همه چیز (باراک) اوباما را تا به حال عواقب فاجعه بار. من می توانید ببینید او گفت: “این بدترین بیماری همه گیر تشخیص و کنترل برنامه های من تا کنون دیده ام!”
نیل شانون
(ما به اندازه کافی مسائل را با خود ما سیاستمداران در حال حاضر.)

مدلسازی ‘مزخرف’
این COVID-19 مدل های منتشر شده توسط آقای کنی و کارشناسان پزشکی نشان دادن هر دو افراطی و نتایج احتمالی از موارد و مرگ و میر برای استان آلبرتا کاملا مسخره است. به عنوان یک گذشته معلم از هر دو علوم و ریاضیات این نوع آمار ظالمانه هستند و تنها ایجاد ترس در میان جمعیت. وجود اعتبار در تولید چنین مدل و سپس انتشار نتایج. خواندن my horoscope یا بازدید از یک دکتر جادوگر برای مشاوره بیشتر حقیقت و معنا. پس از دریافت واقعی آقای کنی و خورشید و کاغذ و حتی برای داشتن ابتکار عمل برای چاپ از جمله نهفته است.
P. ANCELIN
(چه چیز دیگری شما فکر می کنم کارشناسان به درستی آماده شدن برای چنین رویدادی پرتاب دارت؟)

که در آن جوی MAGS?
چگونه است که جو M. انجام می دهند ؟ همه نمایندگان شهرستان کار از خانه ؟ آیا معنی جست و خیز ظروف در سرعت شماره گیری و مرتبط به شهر کلگری کارت اعتباری. پرداخت صبحانه, ناهار و شام ؟ شاید مجازی ناهار با مشتریان و جو می پردازد و سپس می توانید به یاد داشته باشید برای کسی یا چیزی. او خیلی پیر, شما می دانید. شاید چند مجازی کمیته برای بالا بردن پایه پرداخت ؟
کوین کلر
(خارج از دید, خارج از ذهن است. تا زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند البته.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>