نامه, مارس 13: ‘مطمئن امید من شماره نمی آیند!’

تعطیلات پنج شنبه نامه آنلاین تنها

لوتو مشکلات
اقدامات قرعه کشی در این کشور کاملا نفرت. من شده است بازی مشابه مجموعه ای از اعداد از 1 روز از 6/49 و Lotto Max, اما زمانی که من رفتم برای بازی امروز آنها را (با $70 میلیون برنده تمام پولها) من رد شد من انتخاب ورقه که من شده اند با استفاده از سال ها! من بازی در فرد در هر قرعه کشی و نه یک بار من را دیده اند هر forewarnings که من انتخاب ورقه خواهد بود خودداری کرد و تنها با تراکم سریع در دسترس است. آنها در حفظ و بالا بردن هزینه های بازی تغییر بازی تاریخ و زمان و صرف صدها هزار دلار در تبلیغات به ما را به صرف پول بیشتر به بازی! در حال حاضر من اینجا نشسته و “دعا” است که شماره های من “نیست” می آیند تا آنجا که من می تواند آنها را بازی! علاوه بر این, آن است که بسیار عجیب و غریب است که این جایزه بزرگ را برنده نشده است برای هفته ؟ شاید برخی از فساد که در قرعه کشی شرکت?
فیلیپ هومن
(ما شنیده ام وجود دارد مسائل را با کارمندان نیست که مایل به انتخاب ورقه کاغذ.)

از بد …
‘Silver Linings در COVID ابر’. آنچه که احتمالا می تواند خوب در مورد این بیماری همه گیر? خوب ظاهرا مادر طبیعت است که تنفس آه امداد به معنای واقعی کلمه اگر چه اقتصاد جهانی و به خصوص آلبرتا (به عنوان مثال صنعت نفت) در حال ویران شدن است. سیاستمداران داده می شود حداقل به طور موقت تعلیق در دیگر مسائل عمده زندانیان منتشر دادگاه به تعویق افتاد/لغو, مردم, ‘قلاب’ برای رفتار بد و یا بد تاریخ. عمده انحراف از معمول shenanigans از امثال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘اوه چه خوب! خانه در آتش! در حال حاضر من اصلا به آن رنگ (سفید) … یا این بود که نقره?’
برایان سالیوان
(همیشه وجود دارد لنت نقره ای.)

خیط و پیت کردن با پول نقد
با تمام وحشت از خرید کاغذ توالت است که ظاهرا هنوز هم اتفاق می افتد که شهر بلند پیشانی درک کنند که آنها نیاز به شروع قبل از صدور صورت حساب ما برای همه آب که ممکن است مورد استفاده برای خیط و پیت کردن که TP.
آلن مورگان
(که بحث در مورد بهترین تا به حال در پشت درهای بسته با تخصص خود.)

که بدون پاسخ
آنچه مرا ناراحت می کند هر روز وقتی می بینم دولت فدرال ایستاده در مقابل یک تریبون برای 30 دقیقه سخنرانی و پاسخ به انتخاب سوالات از preselected خبرنگاران ادامه داد: عدم پاسخ. اول من می دانستم که وجود دارد یک مشکل بود که من پرواز برگشت از اروپا در ژانویه. 31. این گزارش در این مقاله به درستی می ترسم من و من در پرواز با پنجه خانه به کانادا. چرا کانادا و ایالات متحده و انگلستان صبر کنید ؟ چین یک مشکل بزرگ به جلو رفتن اما مهم ترین جز من امیدوارم که ما دیگر نمی خواهد نگاه به آنها به عنوان یک تامین کننده در آینده است. ما نیاز به تغییر دولت ما گفتن آنچه که آنها فکر می کنم به جای اجازه دادن به ما انجام آنچه ما می دانیم. اقدامات خود را در تامین کوتاه مدت پول نقد بزرگ است و نیاز اما چرا ما همه چیز کوتاه با تکیه بر چین را به ما بدهد ماسک و غیره. کانادا دارای تمام منابع اصلی را به این (و نیاز به شغل) و بله این موارد می آیند از ما صنعت نفت و گاز در یک راه یا دیگری. از خواب بیدار اتاوا و شرقی استان کانادا. شما نیاز به آلبرتا.
M. ANDERSON
(بله آنها انجام دهد. فقط به عنوان آلبرتا نیاز به استراحت کانادا.)

سالمندان صدمه زدن به
Re: سالمندان نیاز به کمک. کالین پرات نامه مرده بود ، بله ما دریافت OAS و CPP است که ما را نجات داد و به همه ما کار و زندگی می کند. بله ما باید برخی از صرفه جویی که ما نیز مشغول به کار سخت خود را کنار بگذارند این در حال حاضر نابود. بنابراین ما باید درآمد از دست رفته! ما پرداخت مالیات بر درآمد کاهش درآمد ثابت و ما هیچ فرصت به جای آن درآمد. ما مجبور به پرداخت برای خدمات است که بسیاری از ما دیگر می تواند انجام دهد. اگر ما به اندازه کافی خوش شانس به یک خانه ملک مالیات از طریق سقف و همچنین آب و برق. ما در حال حاضر تمام خانواده و دوستان است که ما خواهد شد کمک به رسیدن به ما به طور جدی کاهش می یابد پس انداز. و بله ما موضوع را به تمام مالیات و هزینه های آقای پرات ذکر شده است. ما می تواند استفاده از برخی از امداد رسانی نیز! پس از همه, که ما در معرض این ویروس و حداقل به احتمال زیاد به بهبود می یابند. شاید شما می توانید خود را از برج عاج, توقف تنفس در rarefied هوا و عقب کمی خود را حقه باز “دامان لوکس” نظر. در بازگشت من سعی خواهد کرد به خراش تا چند دلار برای حفظ من خورشید اشتراک.
تام HOGARTH
(این در واقع صادقانه نظر. ما آرزو می کنیم چیزی جز بهترین مطلق از همه چیز برای کسانی که هموار راه را برای نسل های بعد.)

شهر فقط غمگین
بیدار شدن از خواب و شنوایی که شهر کلگری بود پیش رفتن با 7.55% افزایش مالیات در بدترین رکود ما را دیده اند پس از رکود بزرگ بود من تکان دادن سر من. به عنوان من نشسته تعجب که چگونه ما شورا می تواند حتی در نظر قتل اقتصاد بیشتر شنیدم با صدای بلند دور انداختن سر و صدا از خیابان. حتی اگر تنها باقی مانده از برف بودند چند پا گسترده ای در لبه های خیابان اصلی سفر منطقه در حال لخت پیاده رو اپراتور شخم آخرین برف قبل از خورشید و آینده آب و هوای گرمتر می تواند به آن را دریافت کنید! و این که چگونه ما در شورای شهر و اتحادیه های کارگری می تواند توجیه نیاز به بیشتر از ما پول رو به کاهش!
D. SKOW
(ما شنیده نمی, ‘بیشتر’ این مقدار پس از بیلی بت بود در نخست خود را. و آن این است که هرگز به اندازه کافی بدون توجه به آشفتگی در شهر.)

آنها را پرداخت
براوو کریستینا بلیزارد. Re: مهمان نظر “نادان سزاوار نیست من نقدی”). شما باید ضربه ناخن بر روی سر برای خودم و احتمالا اکثریت مالیات دهندگان کانادایی که نمی, و یا قادر به سفر و یا کار در خارج از کشور است. برای کسانی که به طور منظم انجام آنها باید در انتظار دولت ما (با نام مستعار مالیات دهندگان) را به ترتیب و پرداخت خود را برای بازگشت به هر دلیلی. به عنوان شما نشان می دهد وجود دارد پیش بینی ها از این بیماری همه گیر هفته و ماه در پیش است. بنابراین اگر مسافران انتخاب شده به توجه به این هشدارها و در ادامه با آنها باقی می ماند و/یا سفر, سپس آنها باید در انتظار این دولت ما مسئولیت آنها را به خانه. من می خواهم پیشنهاد شما از یک بازگشت مالیات که حداقل قرار می دهد برخی از مسئولیت در این مسافران است.
باب GARDINER
(هر کسی که در ادامه با کروز پس از آغاز این بیماری همه گیر نیاز به دادن سر خود را تکان.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>