نامه, آوریل 12: ‘طبیعت انجام شده است و آنچه در طبیعت می کند’

طبیعت راه
این اتفاق می افتد در قلمرو حیوانات. اگر یک گونه می شود, پرجمعیت بیماری یا دشمنان گام در به قطع کردن اعداد. این طبیعت راه. پس چرا انسان خم جهنم در مقاومت در برابر ؟ از اولین بار, کنترل از ثروت بوده و انگیزه ای که منجر به جنگ میان ملت ها. آن را در بهترین منافع غالب برای دیدن است که توده ها را تبدیل به ثروتمند. افزایش جمعیت و قرار دادن جدید پیدا توده های مردم به کار و ثروتمند را افزایش قدرت و نفوذ خود را. این است که چرا با وجود تلاش بسیار برای کنترل موجود بیماری همه گیر. پس از همه تودهها زنبور کارگر که باید برای زنده ماندن. ملکه مسئول به افزایش جمعیت و مبارزه با دشمنان. جهان تبدیل شده است پرجمعیت به این دلیل تلاش برای ثروت. وجود مواد غذایی کمبود و آتش سوزی و سیل, تغییر آب و هوا و دیگر مشکلات زیست محیطی. اما در دستور ثروتمند ما باید همچنان به افزایش و محافظت از جمعیت انسانی است. کاهش جمعیت می رود در برابر منافع ثروتمند. کاهش جمعیت فعال خواهد بود کمتر تولید مواد غذایی, ترک منابع دیگر در حالت طبیعی خود, پاک کردن محیط زیست و ارائه کیفیت بهتر زندگی. از زمان ثبت تاریخ بشر بوده است و در جنگ با آن خود را به عنوان ثروتمند به دنبال حفظ سلطه. اگر نسل های آینده هستند و برای زنده ماندن ما بیش از جمعیت جامعه نیاز به اجازه دهید طبیعت آن دوره را.
کیر VARLEY
(که کاملا یک را.)

استثنا گرفته
Re: جیم وارن (ستون) 6 آوریل سال 2020 است. من نگاهی عمیق استثنا به موضوع مقاله کوبیدن اندرو Scheer به صورت منفی بودن در طول این بحران است. جالب اینجاست که این مقاله را می کند که دقیقا. اما در مخالفت با آنچه جیم وارن نشان می دهد خدا را شکر برای آقای Scheer, و محافظه کاران برای اینکه بر روی توپ و توقف در آهنگ های خود دولت لیبرال تلاش توسط جاستین ترودو و لایحه Morneau برای غصب قدرت برای خود است. وارن البته هیچ اشاره ای از آن است. در حالی که این یک واقعیت شناخته شده است که وارن یک لیبرال حامی آن می رود بیش از این بالا به استفاده از به عنوان مثال به تازگی منصوب مخالفان لیبرال انتاریو و رهبر خود را آشکار حمایت از فورد دولت وجود دارد. خواهد حمایت شود زیرا داگ فورد در حال انجام آن درست است ؟ وارن می تواند با هدف نظرات خود را در آلبرتا NDP و خانم Notley کامل منفی از او از انتخابات از دست داده.
ران نلسون
(داگ فورد شده است یک رهبر قوی برای مردم انتاریو است.)

بن BROUHAHA
Re: مارس 7, خورشید, “آیا اضافه کردن” مقاله. من شده اند در تقابل با شهر برای بیش از یک سال و در مورد بن اتهامات خود را انتخاب کنید تا از خیابان به خصوص سبز bin. پس از آن ورود Calgarians پرداخت شده است یک بار در هر ماه برای این بن بدون در نظر گرفتن اگر برداشت یا نه. من سبز مخازن نشستن در حیاط پشت چهار-پنج ماه از سال است. من با حضور در یک نشست به میزبانی ما عضو شورا صحبت کردیم به کسانی که در مدیریت پسماند گروه را امتحان کنید و دریافت هزینه بر اساس استفاده است. در یک نشست خاص یک مدیریت زباله کارمند وجود دارد. از مکالمه ما, من کشف کرد که تمام مخازن مجهز به یک تراشه الکترونیکی استفاده می شود برای پیگیری انتخاب یو پی اس و کامیون ها استفاده می شود و مجهز به دستگاه خواندن. به نظر من که اگر شورای بودن جدی و حرفه ای در کسب و کار خود را با رویکرد Calgarians خواننده خواهد نصب شده اند و Calgarians شارژ تنها برای استفاده از بن.
داگلاس CASSELL
(… اگر شورای جدی بود. جدی در مورد هزینه های صرفه جویی نیست.)

تعقیب راه حل
در اینجا ما دوباره بازی گرفتن. دکتر ترزا Tam شده است یک روز دیر و یک دلار کوتاه در هر گونه مشاوره او داده است در coronavirus. برای اولین بار بدون نیاز به صفحه نمایش کسی آمدن به کانادا — هنوز هیچ غربالگری فقط سوالات عمومی و یک افتخار سیستم است که آنها را خود شده است. موفق باشید با آن. مردم که نمی نشان می دهد علائم نمی تواند گسترش آن بدون نیاز به ماسک و در حال حاضر شاید این ممکن است کمک کند اما به طور رسمی هنوز رتبهدهی نشده است. من نمی دانم عموم لازم نیست همان حفاظت در ماسک به عنوان خط مقدم کارگران فقط آنهایی که بلوک ما از هر چیزی به طوری که در خانه هستند فقط خوب است. او تا کنون اطلاعات وجود دارد که کانادا به نظر می رسد بازی را دنبال کرد. اما ما باید به یاد داشته باشید را به وحشت و می گویند هر چیزی به توهین به کسی. بله و چین در حال انجام است بسیار به ما کمک کند. چه خمره.
دبرا TOWNROW
(منحنی یادگیری به نظر می رسد طولانی و پیچ در پیچ جاده ها است.)

عالی سادگی
Re: و سالمندان?, دن Olenik, خورشید, آوریل 7: من تا حدودی ملتهب با نظر تحریریه. من یک بازنشسته و حرفه ای که زیر خط فقر زندگی میکند. چگونه من آرزو می کنم من می تواند به عنوان پول زیادی برای چهار ماه آینده به عنوان مقدار است که در حال پرداخت تحت عالی کانادا سادگی. آیا کسی غیر از من به یاد داشته باشید “رالف دلار است؟” به نظر تحریریه گفت: “اگر شما هنوز هم گرفتن کمک دولت به طور معمول شما باید باشه نه؟” من صرف 40 سخت-سال کار کمک بخشی از من به عنوان یک مالیات دهندگان به این کشور است. من گرفتن “کمک” یا من گرفتن آنچه من کمک کرده ؟ من با درآمد ثابت است, هزینه های من نیست. به جای اتلاف هفت سال در دانشگاه من باید تبدیل به یک جانباز. من خواهد بود به مراتب بهتر از امروز است. بیشتر تحت ارزش تحت قدردانی و زیر پرداخت می شود در حال سالمندان که سخت کار می کرد را به این کشور آنچه در آن است. ما نیز آسیب پذیر ترین در این بیماری همه گیر. بنابراین در پاسخ به سرمقاله, سوال, هیچ, بسیاری از ما هستند و نه خوب.
R. مرد
(با تمام احترامی که ما با مراجعه به ادامه هر چه پول می آید راه خود را از دولت است. البته شما مجاز به آن و بیش از آن را به دست آورده. کمک به یک فقیر انتخاب کلمات وجود دارد اما در جرم در نظر گرفته شده.)

ستون در فورکوش
Jeromy فورکوش در مقابل شهردار (ناهید) jasper de valk و (شورای). ریک بل ستون 7 آوریل سال 2020 است. بودن Calgarian از سال 1966 من شاهد بسیاری از شهرداران و اعضای شورای. من خشم با درمان Jeromy که تنها یکی از شورا با مغز. ما زمان شهردار ظاهرا دکترا دارد اما در چه — “توهم رفتاری بی کفایتی”. Jeromy درست در زمانی که او می گوید: “dereliction of duty” در حالی که Calgarians مبارزه برای معیشت خود و زندگی خود را. به ادامه افزایش مالیات است “بی پروا و غیر مسئولانه و یک کابوس شورای ساخت”. که در آن سود ؟ بنابراین شهردار خود لباسها در یک پیچ و تاب و به خاطر Jeromy جرأت مقابله با او را با حقیقت! من انجام نشده است با تشکر از شما برای ستون ریک شما بگویید راه آن است! Jeromy به نظر می رسد به عنوان اگر شما در مقابل بی فایده زباله از به اصطلاح نمایندگان برای Calgarians. من آرزو می کنم برای شما به نگه داشتن جنگ است که شما به شدت ما را مورد ضرب و شتم مردمی در کلگری شما همیشه در حال “بالاتر و فراتر از” عقلانیت جایی که بقیه “جاهل” در شورای در منطقه گرگ و میش. تا جایی که من در پایان این سرنوشت من روی چیزی حساب کردن من می خواهم برای گفتن به همه هموطنان Calgarians که شغل خود را از دست و در حالی که فدرال و استان در حال کمک به برخی از درجه (متاسفانه نه همه) که شهر ما در حال انجام diddly چمباتمه زدن به خصوص به عنوان آنها را تلف پول ما در حلقه های آبی و غیره. همه بخوبی ایمن ماندن.
مالکوم سرخ
(این سخت است برای بالا بردن انتظارات بالا و پایین آن نیست.)

محافظت از خودتان
من تا به حال هیچ چاره ای جز به خنده در تام دوک ادعا که “دولت برای محافظت از ما.” که او را از اشتباه به در تکیه دولت و دوم خود اشتباه خواهد بود به ادامه تکیه بر دولت است. اگر او فکر می کند وجود دارد برخی از اطلاعات در اتاوا, ادمونتون و با هوش شورای اسلامی در کلگری که اشتباه دیگر. تمام سه سطح دولت با متکبر و پرشکوه می دانم-آن-alls که فکر می کنم فکری خود ظرفیت بی حد و حصر است. که از آن نمی باشد و متاسفانه از آن است که هر کس دیگری است که برای تحمل بار خود را از اشتباهات و بد درک سیاست.
جفری اندرسون
(بنابراین ما در دست های امن هستند؟)

نادان نظر
ریک بل در ستون های اخیر خود (مارس 6 یا 7) مراجعه کننده به افغانستان. بخش ساترلند عنوان کرد و گفت که افغانستان. Jeromy فورکوش است “محدود مجموعه مهارت”. که به خوبی ممکن است. آقای فورکوش ظرفیت توانایی و نگرش به بهبود مهارت های خود را تنظیم و اضافه کردن حتی بیشتر مهارت های خود را. متاسفانه آقای ساترلند نمی لذت بردن از یک لوکس.
O. YERSEL
(معمولی رفتار قلدری از کسانی که باید بدانید خیلی بهتر است. و این نیست که یک مجموعه مهارت.)

گوسفند نمی بع بع کردن
ما نامی از شورای شهر تصمیم گرفت که در حال حاضر زمان مناسبی برای ما مالیات بر املاک 7 ٪ -plus. و چرا شما بخواهید می توانید آنها را دور با آن است ؟ ساده است. آنها می دانند که مردم از کلگری گوسفند! مطمئن شوید که آنها همه ناله و شکایت کردن در مورد آن فریاد “هنگامی که انتخابات آینده” نوشتن نامه و شکایت در هر پلت فرم رسانه های اجتماعی, اما زمانی که لاستیک با جاده در آنها رای همان دسته است. این است چگونه (ناهید) jasper de valk و 90 درصد از این شورای حفظ مشاغل خود را cushy و آنها آن را می دانم. این درست نادر زمانی که یکی از این تظاهر wiseguys در واقع رای به محدود کردن. آنها را می توان شکایت کرد, از دست دادن, صندوق جمعیت و شهروندان به پرداخت هزینه های قانونی خود! آنها می توانند مخفی سیستم و می دانم که هیچ چیز از آن آمده است. آنها به طور مستمر رای به افزایش مالیات با رها و هیچ مفهوم مسئولیت مالی. آنها می توانند افزایش بزرگ برای انجام یک حد متوسط کار در بهترین و سایت که در آن یک پانل منصوب شده توسط آنها که okayed آن است. بزرگ deniability. نه تا زمانی که مردم این شهر بزرگ از خواب بیدار و متوجه است که شورای قرار است به پاسخ به آنها این باند را در شهرستان سالن را فقط نگه داشتن در انجام آنچه آنها لطفا. آنها می دانند که چگونه بازی کار می کند و استادان آن است.
JOHN HANCOCK
(هر آنچه که اتفاق افتاده است به کسی که فرستاده شده نادرست هزینه? آه ما به این داستان زمانی که این بحران را تصویب کرده است.)

که در آن شهردار ؟
من تو را دیدم یک عکس از انتاریو برتر داگ فورد در اینترنت نشان او کمک به بار ماسک بر روی کامیون. من فکر می کنم ما شهردار باید خود را دنبال مثال و در واقع انجام کاری برای کمک به جای زدن خود لثه در خشم در Jeromy فورکوش برای انتقاد از مالیات است که او می خواهد به اعمال ما در زمان بحران. اما پس از آن دوباره او را احتمالا هیچ چیز دوباره به عنوان او در زمانی که ما تا به حال سیل اتفاق می افتد در شهرستان ما است. تنها تصاویر را دیدم از او در آن زمان بودند از او باز خود را از لثه به ما گفتن جوامع شد کمک به یکدیگر و در عین حال یکی نیست از او را با یک کیسه زباله و یا یک بیل در دست خود را کمک به. شرم بر شما شهردار.
کلود VIENNEAU
(شهردار است که در عنصر خود را به عنوان ارتباط موثر برقرار طول زمان بحران.)

پاداش نامه آنلاین تنها

چرا پس چیست ؟
در میان این همه گیر ‘مردمی عادی” در همه جا در حال نشان دادن مهربانی و سخاوت به دوستان و خانواده و شهروندان. متاسفانه هستند کسانی که در میان ما که در ادامه به ‘خود’: خرده ميانگين روحیه و تهاجمی است. نگاهی به کلگری شهردار ، هنوز هم سریع برای حمله به افغانستان. فورکوش برای جسارت به چیزی نشان می دهد که ممکن است به نفع مبارزه کانادایی: موارد فوق برنامه ریزی شده 7 درصد به علاوه افزایش مالیات بر دارایی. قابل پیش بینی عبادت او است که توانایی یاری در پانسمان کردن آقای فورکوش مختلف وفادار شورای پیروان. با وجود بی پایان زمان شرایط اقتصادی Calgarians در برخورد با, ‘پست-همه گیر’ سناریو به احتمال زیاد حتی بیشتر از خودش به نمایش گذاشت. شهردار و شورای این عامل به عنوان اگر اشتغال است که در آستانه افزایش — همراه با قیمت نفت است. خط سبز جدید در عرصه, و یک میزبان از دیگر گران تعهدات اقدام خواهد شد. عبادت او ممکن است در واقع هنوز پرستاری نفس کبود به دلیل شکست در المپیک را پیشنهاد داد. تقریبا غیر قابل نفوذ به travails از مردمی عادی ما (بسیار بسیار) به خوبی جبران شهردار و اعضای شورای حمل می تواند اطمینان از کامل و به طور منظم paycheques قدرت پردازش انتقال کمک هزینه … و حقوق بازنشستگی. با تشکر از شما مشاوران فورکوش و شان چو برای ادامه به نمایندگی از ترکیبات خود را مسئول و شجاع شیوه ای. بسیاری از Calgarians نگاه به جلو به یک معنی داری بزرگ آبی جای تکان بالا آمدن بعدی مدنی در انتخابات است.
باربارا JESSIMAN
(معمولی رفتار برای یک دسته که به خوبی ممکن است از دست داده اند و اعتماد به نفس از این شهر است.)

ایجاد خطر است ؟
Re: عید پاک اسم حیوان دست اموز ضروری خدمات. شهردار من می دانم که شما در حال تلاش برای آوردن امید برای بچه های کوچک است. اما آیا این انبوه ریاکارانه به صدا شاخ که هر کسی باید در خانه بمانند و سپس به این پدر و مادر ظاهری ضرورت به بیرون رفتن و گرفتن بچه های خود را در آب نبات ، بسیاری از این والدین بیکار هستند در حال حاضر. آینده خیلی نامشخص است. شهردار این شهر می گوید این بچه ها عید پاک اسم حیوان دست اموز در حال آمدن است ؟ برخی از آنها نمی تواند از پرداخت اجاره بها و شما آنها را دعوت به بیرون رفتن و مغازه ؟ فکر می کنم قبل از اینکه شما صحبت می کنند.
پل مک کی
(او فقط در تلاش برای مثبت باشد.)

انجام به عنوان او می گوید …
(جاستین) ترودو توصیه بانک ها به کاهش نرخ بهره و اعطای امتیازات دیگر به شهروندان را تحت تاثیر قرار. من مشکلی ندارم با که … اما … نیست که توصیه های واقعا بزرگ که از یک (مرد) که تنها چند روز پیش افزایش مالیات بر کربن 50٪.
رابرت BURRIS
(بله, مجازات Canadians — طول بزرگترین بحران بسیاری از ما تا کنون دیده اند. نابخشودنی.)

آینده تاریک و دلگیر
من حدس می زنم این است که یک بار در تاریخ است که آن را خوب است به مسن و بازنشسته حداقل از نظر مالی? آن را خوب است به خصوص اگر شما یک شرکت مناسب بازنشستگی اما چگونه امن هستند این حقوق بازنشستگی اگر این فاجعه مالی می رود در مدت زمان طولانی! من مقامات محلی برنامه ریزی بازنشستگی تامین شده است با مشارکت کارکنان و سود حاصله از سرمایه گذاری در سهام و بازار اوراق قرضه. خوب حدس بزنید چه اگر وجود دارد کمتر کارکنان در اطراف برای کمک و بازار نمی یابند که همه این میلیون ها دلار برای رفتن به آمده است ؟ بیایید نگه داشتن انگشتان ما عبور برای بار بهتر زودتر از بعد!
همین HONEYCHURCH
(چالش های پیش رو برای همه است.)

که میخوام پرداخت کنم ؟
روزی که همه این coronavirus هیستری خود را اجرا می کند و البته ما منتظر دیگری زندگی-پایان دادن به (ویروس) برای رسیدن به تمام این ده ها میلیارد دلار ما نیست که در وهله اول در حال رفتن به مجبور به پرداخت می شود شما فکر می کنم. که جهنم است برای رفتن به سمت چپ نگه داشتن کیسه است که توجه بسیاری از افراد و کسب و کارهای کوچک امروز ثابت کرده اند آنها یکی از دست paycheque دور از تخت شکست?
کن کارتر
(ما به شما اجازه می دانم زمانی که به کسی که این ارقام است.)

آن نمی افتد
من شگفت زده است که هر کسی در آلبرتا می تواند با تکیه بر ساعت (جاستین) ترودو برای کمک به صنعت انرژی در طول این مهم بهداشت و درمان فاجعه است. ترودو برنامه ها قبل از این بیماری همه گیر شد و به طور خاص با هدف از بین بردن آلبرتا صنعت انرژی و آن را در واقع کار می کند. من احساس می کنم که ساعت ترودو دستور کار خود خدمت و به دور از حفاظت از کانادا جامعه و فرهنگ است. فرهنگ او اظهار داشت: وجود ندارد!
مایک CRAINE
(بحث در این است که بسیار ارزان است و همه ما تا کنون دیده اند از این نخست وزیر.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>