نامه, مارس 11: کانادا باید مراقبت از خود را’

آن را خود انجام دهد
همه این اخبار در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و 3M قطعا باید باز کانادا چشم است که ما نیاز به اقدام در تولید خود ما PPE تجهیزات. بیا کانادا باید بسته به ایالات متحده آمریکا و یا چین. من امیدوارم که در پایان این همه ما را در کشتی سوار در یک شرکت کانادایی در هیئت مدیره برای همه از این. اجازه دهید مردم خود ما به کار اطمینان حاصل کرد که ما هرگز در این موقعیت دوباره. و همچنین این بیماری همه گیر نیز نشان می دهد که چگونه ما آمادگی دولت برای رسیدگی به بحران بزرگ.
دایان BEILNER
(ساخته شده در کانادا راه حل به نفع همه است.)

موفق باشید بلککفوت کسی که شام میخورد
Re: یاد کسی که شام میخورد هرگز در مواجهه با بحران مانند COVID-19. کمی بزرگ سوراخ در زمین خوردن استقرار در شرق پایان Inglewood منطقه است. وعده های غذایی فوق العاده بودند خدمت بسیار دوستانه سرور که رفت مایل اضافی. من امنیت تلفن همراه شریک زندگی و خوردم وجود دارد چند بار در ساعت اندکی از صبح در حالی که مشغول به کار در کانادا سپاه Commissionaires. من مطلقا چیزی جز ستایش برای اکو نسبت به این کسی که شام میخورد. بیایید امیدواریم که این مکان غذا خوردن زنده بماند COVID-19 بحران بهداشتی.
DONALD K. MUNROE
(کلاسیک کلگری محل. ما هم امیدواریم که آنها گزاف گویی که این جنون به پایان می رسد.)

متوقف آینده!
من امیدوارم که شما به خوبی و خارج شدن. من می خواهم به اطلاع شما که مردم رفت و آمد از کلگری به Fernie آلپ رفت و آمد مکرر هستند و نه مطیع توصیه های مطرح در Fernie مطبوعات آزاد و روزنامه و امضا شده توسط 30 پزشکان در Elk Valley. توجه داشته باشید به این مقاله می گوید: “اگر شما یک خانه دوم در Elk Valley, نظر چیدن یکی از خانه های خود و اقامت وجود دارد. آن را می سازد هیچ حس به سفر به عقب و جلو قرار دادن خود در معرض خطر در بزرگراه ها و یا به طور بالقوه آوردن ویروس در بین نقاط” این واضح است که اتفاق می افتد. اسکی تپه خالی کردن در طول هفته و سپس پر پشت کردن به ظرفیت کامل در تعطیلات آخر هفته. مردم سفر به عقب و جلو از آلبرتا به Fernie نیاز به توجه به توصیه های مطرح شده توسط کارگران خط مقدم.
شین STOTHERT
(همه شهر رفت و آمد مکرر را ساخته اند آن را کاملا روشن در حال حاضر زمان برای بازدید از مناطق بسیار محدود امکانات پزشکی.)

با تشکر از شما
با تشکر از همه ما خط مقدم پزشکی کارکنان. با تشکر به خوبی برای همه ضروری کارگران خدمات که بیرون می آیند هر روز. شما به عنوان نزدیک به خط مقدم می شود و شما هنوز هم به اندازه کافی شجاع به بیرون می آیند. ما را در غلبه بر این مشکل با هم! با تشکر از همه شما.
جورج EWERT
(آن مطمئن هوا قطره قلب دیدن مردم قرار دادن دیگران،)

عطا پسر مایک
فقط توجه داشته باشید با تشکر از شما و مایک جلب برای او کمی شگفت انگیز کلیپ های ویدئویی و تصاویر شگفت انگیز است. آن است که یک درمان واقعی برای تماشای آنها. طبیعت زمینه من است. در لیست خواسته های من این است که به درایو همراه با مایک. زمانی که بچه های ما جوان بودند ما تعداد زیادی از بازگشت به کشور کمپینگ و توصیف طبیعت و حیات وحش است. ما در کلگری و باید یک مکان تفریحی در جنوب آلبرتا. بسیاری از تصاویر خود را به من یادآوری از ما دشت محل. می خواهم برای به چالش کشیدن او را در فرستادن او به یک عکس از درب جلو. شاید او می تواند حدس می زنم که در آن ما گوهر پنهان است ؟ با تشکر از مایک ماری
ماری THIFFAULT
(مایک مسائل است که همیشه یک فرار بزرگ.)

پاداش نامه آنلاین تنها

CFD هشدار دهنده
من از کلگری امدادگر که با این نسخهها کار نوبت کاری از جمله شب و روز. امروز صبح من بیدار شد چراغ ها و آژیر در خیابان. این باعث زنگ. من ناگهان از تخت پرید و رفت بیرون فکر اضطراری وجود دارد اتفاق می افتند. به من مطلق ترس من ملاقات با کلگری آتش نشانی …singing Happy Birthday برای کسی که در سراسر خیابان. چرا بر روی زمین هستند و ما با استفاده از ما خدمات ضروری و چراغ ها و آژیر برای انجام این کار ؟ مطمئنا ما می توانیم با استفاده از این منابع در جای دیگر? کلگری آتش نشانی اعلام تولدت مبارک برنامه ای که در آن آنها فعال چراغ ها و آژیر به آرزو برخی شهروندان تولدت مبارک. نه تنها این یک فقیر استفاده از منابع مالیات دهندگان آن است که نقض کامل از ایمنی ترافیک عمل می کنند که می گوید: “یک آژیر بر روی یک وسیله نقلیه اضطراری باید در عمل تنها زمانی که خودرو در حال استفاده است که در پاسخ به شرایط اضطراری تماس اضطراری یا زنگ.” آواز تولد مبارک اضطراری نیست. آن است که یک سر و صدا های غیر ضروری نقض. برخی از ما نیاز به خواب در روز به طوری که ما می تواند شارژ برای شیفت شب کار است. من تماس پلیس کلگری غیر اضطراری خط و توصیه شد “این شرایط استثنایی و CPS نمی خواهد اجرای ایمنی ترافیک عمل می کنند. سپس پرسید: اگر من مجاز به دور زدن مناطق خاصی از ایمنی ترافیک عمل می کنند مانند آنها با توجه به شرایط استثنایی. آنها به من توصیه اگر من موضوع من باید در تماس با رسانه ها.
مت STARCHUK
(قطعا نیت خوب اما شاید بهترین استفاده از منابع است. به خصوص اگر آنها در حال بیدار شدن از خواب ضروری کارگران خدمات و اولین پاسخ دهندگان.)

هنوز در انتظار
من با خواندن نظر اخیر از یکی از مشترکان خود را که عقل بی نهایت در تالار شهر تصمیم گرفته است به منظور کاهش سطل سبز انتخاب کنید تا برنامه به دو هفته برای ماه های تابستان. من صادقانه فکر می کردم این بود که روز اول آوریل شوخی بنابراین من با من (عضو شورا) دفتر جف Davidson, بخش 6. از من خواسته برای پاسخ سریع و بسیار برای من تعجب دستیار خود بازگشت و به ایمیل من در عرض 10 دقیقه. او توصیه می شود که من باید تماس بگیرید 311 به صدای نگرانی من و پاسخ به او با یک شماره پرونده به طوری که او می تواند بالا بردن آن را به توجه, سبد خرید, سبز, مدیر برنامه. من در حال حاضر در انتظار پاسخ او اما من شرط می بندم من تعطیلات پرداخت (اگر من تا به حال هر) من را نمی شنوند هر چیز به زودی! اگر/وقتی که من, من خواهد شد ارسال پاسخ به شما برای اضافه کردن به ستون خود را. در ضمن من خواسته اند برای شهردار (ناهید) jasper de valk را به شماره تلفن همراه (به عنوان صندوق پستی خود را به طور کامل کامل) به طوری که من ممکن است با او تماس بگیرید در فرد است.
رابرت بیگگر
(رفتن وجود دارد به عنوان یک گند زمانی که Calgarians متوجه سطل سبز نمی توان برداشت هفتگی با همه که زباله های حیاط به زودی.)

برخی از خطر
دو محلی حوادث رخ داده در روز گذشته که مربوط به روانشناسی افراد با توجه به مجبور انزوای اجتماعی و فاصله گرفتن از COVID-19 انجام گرفت. پس از اینکه از او خواسته به نگه داشتن یک فاصله امن یک مشتری خشمگین licked از کف دست خود مالیده و آن را روی صورت از یک دوست است که یک مدیر در یک محلی Safeway. پلیس نامیده می شدند و حمله به اتهامات گذاشته شد. دوم شد و در جنوب-end خارج شده که در آن دو نفر در فروشگاه و سرفه و عطسه به عمد بیش از همه محصولات و جعبه در قفسه هستم اما مطمئن نیستید اگر پلیس با حضور در صحنه است. به عنوان هیستری رمپ و ذهن ما به صورت جداگانه و در مجموع به چالش کشیده مردم خواهد بود به شدت توصیه می شود به نگه داشتن سر خود را حتی اگر سیاستمداران ما و همه گیر کامپیوتر افسران به نظر نمی رسد به انجام این کار است.
ZOLTAN BARABAS
(نمی توانم تایید برای داستان های خود را, اما انجام این کار گنگ مسائل در حال رفتن به زمین و کسی که در یک کل بسیاری از مشکلات است. مردم نا امید و نمی خواهد جهل به آرامی.)

سنباده? در حال حاضر ؟
برای ششمین بار روز یکشنبه ساعت 2 بعد از ظهر این شهرستان تا به حال خود را سنباده کامیون به گذشته خانه من. مرسی. چقدر پول این شهر هنوز هم به زباله وجود دارد ؟ این است که چگونه این شهرستان در حال رفتن برای توجیه دور بعدی افزایش مالیات? این شهر شنیده نمی شود در مورد COVID-19 ویروس و اثر آن بر مالیات دهندگان ؟ من حدس می زنم ما می توانیم همه منتظر بعدی ما مالیات به رول در. من تعجب می کنم اگر شهردار و مشاوران شکل آنها واقعا سزاوار جمع آوری بزرگ مانند دولت فدرال?
دارل جوان
(برخی از کار همچنان ادامه دارد.)

توجه مردمی!
من نمی توانم باور کنم که چگونه بسیاری از مردم هنوز هم فکر می کنم این بیماری همه گیر است که از نسبت دمیده شده ما بیش از واکنش آن را فقط یک آنفولانزا. آنها را حمل بر زندگی به عنوان معمول است. من مردم راه رفتن در مسیر پشت خانه من. مامان یا بابا هل دادن یک کالسکه. یک جوان یکی در هر طرف. آنها با تصویب یکی دیگر از خانواده و جلوگیری از به چت. حدود یک فوت از هم جدا. یا تصویب آنها توسط کسی. دوباره حدود یک فوت از هم جدا. من یک دوست در یک خانه سالمندان است که تجربه روزانه مرگ و میر. این جدی است! لطفا مردم! زیبا کردن! پیروی از قوانین. اگر شما نمی ممکن است بیشتر قوانین. بیشتر مرگ و میر. فردا من را از خرید مواد غذایی برای اولین بار پس از آوریل 15. از آن خواهد شد یک تجربه کاملا متفاوت. من خوش شانس هستم, من یک ماسک صورت. من آن را می پوشند. من اصلا دستکش. من قرار دادن کیسه های پلاستیکی در دست من پس از من دست بررسی توسط فروشگاه مواد غذایی مردمی است. من امیدوارم که اتفاق می افتد. من یک لیست مواد غذایی. من مطمئن ساخته شده این مجموعه مناطق. در داخل و خارج. به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. لطفا لطفا لطفا مردم است. این را به طور جدی!
هارولد KNOLL
(مقدار زیادی از احمقها هنوز هم بازیگری مثل همه چیز عادی است.)

کمک در حال حاضر مورد نیاز
آن بزرگ ترودو دولت ارائه شده است همه این معافیت برای کسب و کارهای کوچک … متاسفانه آنها را ردیابی سریع به آنها را در دسترس در یک موقع. من به سختی تحت پوشش آوریل اجاره پرداخت. ممکن است اجاره پرداخت بلندی است و من اینجا گیر کرده. من باید پوشش داده حقوق و دستمزد با صندوق بازنشستگی برای نگه داشتن کارکنان امن است. ما هنوز باز است اما عدم ترافیک پا است که ما را می کشد. خود را وام های وعده داده شده به کسب و کارهای کوچک مورد نیاز در حال حاضر. در حال حاضر. اما نمی توان یافت در هر نقطه آنلاین و یا از طریق تماس.
YANCY جونز
(درخواست MP خود را برای کمک به مرور برنامه های فدرال است. موفق باشید.)

گام میلیاردرهای
عزیز خورشید به عنوان ما همچنان به مبارزه را از طریق این زمان دشوار است من را به تعجب که در آن میلیاردرهای جهان هستند و در این زمان نیاز است. وجود دارد بیش از 2000 میلیاردرهای بر روی زمین است. اگر هر یک خواهد اهدای 50 میلیون دلار خواهد بود که 100 میلیارد دلار. که قطعا رفتن به یک راه طولانی برای کمک به ما برای خروج از این بحران است.
گرگ HAARSTAD
(ما همه پنوماتیک. امیدوارم کسانی که می تواند کمک بسیاری خواهد کرد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>