نامه, آوریل 10: ‘البته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که امریکا برای اولین بار’

جمعه خوب نسخه: آنلاین تنها

امریکا برای اولین بار
کانادا و رسانه ها (جاستین) ترودو در حال انتقاد (رئیس جمهور دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن برای فراخوانی قانون است که باعث می شود شرکت هایی مانند 3M نگاه پس از نیاز داخلی قبل از صادرات مهم تجهیزات پزشکی. قبل از محکوم کردن این اقدام بیایید نگاهی به این واقعیت است که ایالات متحده سه برابر سرانه عفونت رای که ما در کانادا است. رسانه های ایالات متحده به طور مداوم گزارش می دهد که ایالات متحده در بیمارستان ها از همه نوع از لوازم پزشکی و پزشکی بسیاری از کارگران احساس آنها در حال ارسال به “جنگ” غیر مسلح. بنابراین صادرات حیاتی ساخته شده-در-امریکا تجهیزات پزشکی مورد به عنوان حس بسیار به عنوان دادن میلیاردها دلار به جهان سوم دیکتاتورها به امید خرید خود را در شورای امنیت رای در حالی که مردم خود را در حال مبارزه بازگشت به خانه. مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد بسیاری از بازخرید امکانات, اما قرار دادن مردم خود اولین بار است که یکی از چند. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک انتخابات و متضاد ارتباط با رسانه ها و اگر او اجازه می دهد تا صادرات تجهیزات پزشکی در حالی که آمریکایی ها گفته شده را بدون, رسانه های آمریکایی را یک روز درست آمده در زمان انتخابات. من ادعا نمی کنم که آن را در میان تهمت تصمیم اما ترودو نیاز به رشد کردن و ترک case مغلوب ساختن پیشی جستن در صحنه جهانی مانند او پس از اجلاس G7 در کبک و یا به عنوان او در نشست اقتصادی در اروپا در سال گذشته. جالب چگونه ترودو پسند کانادا رسانه ها نگه می دارد نقاشی ترودو به عنوان “پسر طلایی” در حالی که بدنام مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ کس کامل نیست.
ری مالون
(آن آمده باید به عنوان یک شگفتی به هر کسی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آمریکا برای اولین بار.)

با تشکر از شورای
عزیز شورای شهر اول از همه به شان چو و Jeromy فورکوش با تشکر از شما برای به پا خاستن برای مردم کلگری. آن است که یک لذت به صدای عقل در شورای شهر ما. همانطور که برای بقیه از شما اجازه دهید من می گویند که شما بیشتر خود محور خود خدمت شورا است که من تا کنون دیده اند در تمام بیش از 50 سال زندگی من در این شهر فوق العاده. این شهر فوق العاده است هیچ با تشکر از شما, مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما پت خودتان در پشت. همچنین به شما بزرگ شدید رهبر شهردار (ناهید) jasper de valk اگر نفس خود را هر بزرگتر شما خواهد پاپ مانند یک بادکنک است. جلو و سر خود را بیرون از خود جمعی کف و نگاهی به آنچه که اتفاق می افتد در جهان واقعی است که بقیه از ما که به زندگی می کنند. متاسفانه من نمی توانم خودم بیان در بیشتر زبان رنگارنگ که به ذهن می آید هر زمان که من فکر می کنم از همه شما.
دبرا TOWNROW
(با وجود آنچه که ما در حال رفتن را از طریق بارگیری گونگ نشان می دهد نیست که از دست رفته یک بیت.)

چه می دهد ؟
چین بازگشایی تمام جاذبه های گردشگری با صدها نفر از هزاران نفر از مردم بازدید از این مکان است. من حدس می زنم چینی رژیم تصمیم گرفت و نمیفهمد که این بحران است و همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت. ما آماده برای موج دوم ممکن است از coronavirus? در حالی که بقیه جهان وحشتناک زمان تلاش برای متوقف کردن گسترش آن در حالی که دهها هزار نفر از مردم در حال مرگ هستند از قرار دادن آنها در این دنیا تلاش در معرض خطر اجازه می دهد عظیم کرده است. این می تواند دوباره فعال و گسترش این بیش از همه دوباره. در جایی که سازمان ملل متحد در این مورد ؟ در جایی که سازمان بهداشت جهانی در این مورد ؟ بقیه جهان است که قدرت وقتی که می آید به چین ؟ دنیای دیوانه ما در زندگی است.
مایک SOCH
(جهان در حال تماشای چگونه این نقش.)

سالمندان صدمه زدن به
بله که سبک سخن گفتن توسط ویرایشگر کمی از حد دولت کمک ؟ اجازه دهید فراموش نکنید اکثر سالمندان کمک خود را در تمام زندگی کاری خود را CPP و OAS است کمی payback برای سال از پرداخت مالیات بر درآمد. به عنوان برای از دست دادن ندارد درآمد چه چیزی شما فکر می کنم که اتفاق می افتد به خود RSPs که آنها موفق شده اند به خراش با هم برای سال دوم از بازارهای چهار? تند و زننده!
PETER MILES
(شکی نیست که بازار آمار بسیاری از مردم بسیار سخت است. هنوز مطمئن شوید که خطاب خواهد شد از نظر مالی توسط دولت،)

درآمد اضافی برش
Re: دن Olenick نامه. این خورشید‘s پاسخ کاملا حق با شماست. وجود دارد بسیاری از سالمندان وجود دارد که مشغول به کار بود و پایان داده شد و یا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. بسیاری از در حال کار به مکمل درآمد بازنشستگی خود را و یا آنها را کاملا به کار کردن نیاز است. باید آنها را یا حذف از برنامه ؟
استن ADAMUS
(کار سالمندان باید پرداخت کنید فقط همان است که هر کارمند است که از دست داده است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>