اجازه دهید راه اندازی مجدد لس آنجلس اقتصاد قبل از اینکه خیلی دیر

ما می دانیم چه خاموش به نظر می رسد مانند آن را بسیار. میلیون ها شغل از دست داده است. کسب و کار بسته بسیاری را هرگز دوباره باز کردن. دولت مالیات خزانه خالی و برنامه های اجتماعی کشیده به نقطه شکستن. چالش و فرصت — که در لس آنجلس در حال حاضر مواجه است اگر ما به عقب بر گردیم به کار می کنند اما سرعت و اثربخشی که در آن این اتفاق می افتد.

به عنوان ما ظهور از امن-در-خانه پیله و به اطراف نگاه اقتصادی چشم انداز ما فقط در حال حاضر شروع به دیدن ویرانی ناشی از این شهرستان چشمگیر اواسط ماه مارس shut-down. بیکاری اعداد و اعلام تعطیلی کسب و کار فراهم نیست و تقریبا به اندازه کافی به جزئیات به بررسی آسیب های اقتصادی که نیاز به تعمیر داشت اگر ما هر گونه امید بازگشت به عملکرد اقتصاد است. ما در حال رفتن به تمیز کردن shutdown خرابه برای مدت زمان طولانی.

از طرف لس آنجلس فدراسیون کسب و کار (BizFed) متشکل از 360 انجمن های کسب و کار و شرکت های نمایندگی 300,000 کارفرمایان با بیش از 3.5 میلیون کارمند در لس آنجلس ما را در این ماموریت ما به حفظ یک اقتصاد سالم در منطقه ما است. روشن است که صدای ما و تجربه است که بیشتر مورد نیاز در حال حاضر به عنوان ما را از حرکت به سوی بهبود اقتصادی از همیشه. کسب و کار باید منجر به راه است.

این مهم است به یاد داشته باشید که 93 درصد از لس آنجلس کسب و کار باید کمتر از 20 کارمند. اقتصاد ما این است که رانده شده توسط mom-and-pop کارآفرینان که رشد کسب و کار خود ایجاد مشاغل بیشتر و تولید و مالیات بر درآمد. ما دلار مالیات صدها نفر در حمایت از سازمان های دولتی محلی و پرداخت حقوق این کارمندان دولت برای حفظ جامعه ما سالم, تحصیل, موبایل و آگاه است.

اخیر BizFed نظرسنجی از 800 لس آنجلس رهبران کسب و کار نشان داده شده چقدر عمیق COVID-19 زخم برش به اقتصاد محلی.

نزدیک به 90 درصد از کسب و کار تا به حال درآمد خود را به شدت تحت تاثیر و 46 درصد از دست داد و نیمی از آنها پیش بینی شده درآمد سالانه. نیمی از کسب و کار گذاشته و یا furloughed کارکنان. تکان دهنده نیمی از کسانی که نمی تواند مرتکب را به آن دسته از کارکنان به کار می کنند.

در سمت مثبت 73 درصد از کسب و کار احساس آنها آماده هستند برای بازگشایی اما می خواهم واضح تر راهنمایی از مقامات بهداشت در دقیقا همان چیزی لازم برای کارکنان و خانواده ها احساس امنیت. آنها همچنین در مورد اینکه قادر به تامین امنیت لازم در حفاظت فردی, تجهیزات عفونی و تست تجهیزات است که آنها نیاز به حفظ یک محیط کاری امن.

مهمتر از همه برخی از موانع ساخته شده توسط تصمیم گیران به “کمک” در حال حاضر نیاز به برداشته شود به سرعت بازیابی. نیمی از کارفرمایان در نظر سنجی معتقدند که جدید اورژانس حکم خرید و فروش با پرداخت مرخصی استعلاجی, خانواده, ترک, به یاد و rehire روش مزایای بیکاری و ادعای غرامت کارگران را به طور قابل توجهی پیچیده توانایی خود را برای بازگشایی شده است.

بیش از 70 درصد از صاحبان کسب و کار می خواهم به دولت ارائه انعطاف پذیری بیشتر در مجلس لایحه ای 5 برای فعال کردن استفاده از قرارداد کارکنان در حالی که آنها سطح شیب دار تا کسب و کار خود را. تعجب آور نیست 60 درصد احساس است که مقامات دولتی در حال گوش دادن به جامعه کسب و کار نگرانی در مورد انطباق با بازگشایی قوانین.

ما نیاز ما مقامات منتخب به رسمیت شناختن است که بازیابی غیر ممکن است بدون جامعه کسب و کار خرید و پشتیبانی و همکاری با از بین بردن موانع مصوب در بحران را در مراحل اولیه است. اجازه دهید کسب و کار نبوغ و رقابت تکرار موفقیت آن را به دست آورد و قبل از همه گیر. با هم ما می توانیم بازگشت کالیفرنیای جنوبی به یکی از کشور قویترین اقتصاد.

تریسی هرناندز است که موسس و مدیر عامل لس آنجلس فدراسیون کسب و کار (BizFed). Michael Lewis است معاون رئیس جمهور از صنعت ساخت و ساز ائتلاف بر کیفیت هوا و صندلی از BizFed COVID-19 بهبود اقتصادی نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>