Leong: سیاستمداران خدمت استدلال ضعیف در برابر COVID-19 ماسک قوانین

به عنوان COVID-19 reasserts خود را در بسیاری از نقاط آمریکای شمالی آن بوده است بیش از یک کمی ناراحت کننده به ببینید که چگونه در برخی از محافل استفاده از پوشش صورت سیاسی تبدیل شده است.

اجباری ماسک سفارشات برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus شده اند در محل قرار داده و بدون سر و صدا در برخی از حوزه های قضایی در حالی که دیگران چنین ایده تلقی شده است حمله به آزادی های فردی.

آخرین نظرسنجی نشان می دهد مردم احساسات در استفاده از ماسک تا حدودی قطع از بحث سیاسی و در راه قطع از زندگی واقعی است.

این آنگوس رید نظرسنجی نشان داد 75 درصد از کانادایی ها بررسی خواهد حمایت از یک دولت به منظور استفاده غیر-پزشکی-درجه پوشش صورت در برخی از فضاهای عمومی.

این ایده از یک ماسک دستور بيشترين پشتیبانی در آتلانتیک کانادا با 80 ٪ از پاسخ دهندگان به حمایت از چنین حرکت می کند.

حمایت اجباری برای پوشش پایین در ساسکاچوان با 55% تصویب. آلبرتا با سنجش زمان در دوم به گذشته در 60٪. (حمایت نسبتا قوی, همه چیز در نظر گرفته شود.)

تناقض همین بررسی نشان داد بسیاری از نیست به طور مداوم با استفاده از ماسک.

نظرسنجی پاسخ دهندگان در سراسر کشور تقسیم شدند و تقریبا به طور مساوی بین کسانی که با استفاده از ماسک اغلب یا همیشه زمانی که خارج از خانه و کسانی که به ندرت و یا هرگز استفاده می شود.

برخی از سیاستمداران ما باید با تلاش برای گول زدن مردم به استفاده از ماسک است.

آلبرتا برتر جیسون کنی نبود خجالتی هفته گذشته انفجار کسانی که اعتقاد بر این ماسک بخشی از یک globalist توطئه است.

“اگر آنها ناراحت ماسک استفاده و سپس جایگزین ناچار خواهد شد گسترده تر تعلیق فعالیت های اقتصادی اگر ما یک دوم شیوع” او گفت:.

“ماسک های علمی ثابت برای محدود کردن گسترش به خصوص زمانی که مردم از لحاظ جسمی نمی تواند فاصله … بهتر است که مردم با استفاده از ماسک به جای درخواست دولت در آینده به طور بالقوه تعطیل عناصر اقتصاد ما.”

که گفت: او را با برخی دیگر از رهبران سیاسی در سراسر این قاره شده و تمایلی به ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری در داخل سالن و فضاهای شلوغ.

کنی اعلام کرده است یک اولویت برای اعتماد به بهره به “حداکثر رساندن آزادی ما” از طریق “مسئولیت شخصی” را به عنوان او گفت: در 15 ژوئیه هنگامی که این استان اعلام کرد که دور دوم آن ماسک توزیع برنامه.

اما در مورد مسائل اعم از بی اهمیت به زندگی و مرگ, دولت نیست, شناخته شده برای سادگی اعتماد همگان را به انجام کار درست.

مردم نمی توانند اجرا در سراسر stark, برهنه در ملاء حتی در داغترین تابستان روز.

آخرین باری که من با حضور در Calgary, folk fest, یک گروه کمتر نامی از Barenaked Ladies تا به حال به عجله کردن مرحله در پایان از مجموعه خود را برای ترس از شکستن سر و صدا آيين نامه.

کسانی که استفاده از توتون و تنباکو و حشیش فقط نمی تواند نور را تا هر کجا که می خواهید مبادا خود را دود دست دوم باعث مشکلات برای بقیه از ما.

هیچ کس از نظر قانونی می تواند لذت بردن از یک آبجو یا شراب در پارک های شهر در بسیاری از این قاره چرا که دولت اعتقاد ندارند که ما می توانیم نگه داشتن چیزهای مدنی.

اما در یک مقدار جدی تر و حزن انگیز توجه داشته باشید: بیشتر بهره آلوده شده اند و یا فوت کرده اند از COVID-19 تا کنون در سال 2020 (170 مرگ و میر در میان 9,587 کل مواردی که از جمعه) از مجروح شده اند و یا کشته شده توسط اختلال رانندگان در طول دوره از یک سال معمولی (57 کشته و 916 مجروح در سال 2016).

در نور از آمار کسانی که من جرات هر سیاستمدار به استدلال می کنند اختلال در رانندگی جرائم باید زده از این قانون و این معضل مرگبار در جاده های ما را می توان به سادگی از طریق اعتماد مردم را به انجام کار درست.

رهبران سیاسی هستند به این باور لازم نیست دستور استفاده از ماسک در برخی از فضاهای عمومی به دلیل COVID-19.

اما اگر آنها حفاظت از آزادیهای فردی باعث ضعیف حائل برای خود استدلال.

[email protected]

در توییتر: @RickyLeongYYC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>