Leong: مقدار زیادی از COVID-19 درس از سراسر جهان

به عنوان مقامات در سراسر جهان همچنان به اصرار مردم را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus آنها نیز مشتاق به پیدا کردن یک راه برای محدود کردن نتیجه شدید اقتصادی خرید اینترنتی.

صحبت در اوایل این ماه, Alberta برتر جیسون کنی گفته شد او می خواهم به دنبال در چگونه چند خارجی در حوزه های قضایی باید در برخورد با COVID-19 گیر با یک چشم به یادگیری آنچه می تواند انجام شود به کاهش برخی از محدودیت های گسترده در زندگی عمومی است.

هدف خواهد بود برای رسیدن به یک محل که در آن اقتصاد می تواند به کار گیرند در حالی که برگزاری COVID-19 در خلیج.

“برای محافظت از ما را از مرحله دوم این بیماری همه گیر ما ممکن است مجبور به انجام آنچه تایوان و سنگاپور و کره جنوبی انجام داده اند” گفت: با اشاره به آن دسته از کشورهای هدف روش های کاهش این ویروس را گسترش.

اما همه چیز در حال حاضر تغییر در این روز پس از بیان این سخنان امیدوار.

سنگاپور به عنوان مثال به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر است که موفق شده در ابتدا به نگه داشتن درب ظرف را در گسترش COVID-19.

اما به تازگی اخبار ظهور در مورد هشدارها توجهی نشد از اوایل فوریه از شیوع بیماری در میان کارگران مهاجر که اغلب زندگی, کار و سفر با هم در محله های نزدیک.

دیگران نیز در تلاش برای گرفتن در اطراف نسبتا آرام فاصله قوانین به معنای محدود کردن جامعه انتقال منجر به اعمال محدودیت های دقیق تر.

سنگاپور روز دوشنبه گزارش داد که یک رکورد روزانه پرش از 1,426 موارد آوردن مجموع آن عفونت به 8,014.

در ضمن در کره جنوبی یکی دیگر از نور در نبرد علیه COVID-19 مقامات بهداشت و درمان وجود دارد باید شناسایی تعدادی از موارد که در آن افرادی که تا به حال بهبود از این بیماری بودند بیمار توسط آن برای بار دوم.

آن را چند هفته به کشف کردن که چرا این اتفاق افتاده است. امکانات عبارتند از: ویروس قادر به دروغ خفته برای یک زمان مرده ویروس ذرات باعث مثبت نتایج آزمون و یا به سادگی بد نتایج آزمون.

این نگران کننده تصویری بر روی صفحه رادار یکی از چند لکه در غیر این صورت نتیجه مثبت برای کشور است که دریافت کرده است تجلیل به صورت تهاجمی آن تست و ردیابی رژیم از آغاز بحران است.

این دقیق کار است که اجازه مقامات برای شناسایی بیمار 31 در بدنام منبع نیمی از کره جنوبی coronavirus عفونت.

این کشور که عفونت منحنی به نظر می رسد شده است پهن کرده و با توانایی نشان داده که دانستن که شما که در آن آنها بوده است و که آنها می شده است در تماس با حیاتی قطعه از اطلاعات در کمک به شامل گسترش COVID-19.

نیوزیلند بیش از حد ساخته شده است که نمونه های بلندی در میان جهانی همه گیر.

پس از آوردن چکش در ماه مارس به شدت محدود اجتماعی و تعامل کسب و کار برای به حداقل رساندن خطر گسترش coronavirus آن را در حال حاضر آماده را به آرامی به سهولت آن محدودیت.

در حالی که آن را قطعا مفید و خیلی بیشتر مثبت به نگاه در جاهای که باید با موفقیت نگه داشته COVID-19 بیشتر یا کمتر در خلیج آن را نیز بسیار مهم به نگاه کشور های که انجام داده اند به عنوان به خوبی و یادگیری از اشتباه.

ژاپن که امیدوار بود تا آخرین لحظه ممکن است از آن خواهد بود قادر به نگه داشتن توکیو 2020 المپیک به عنوان برنامه ریزی شده است به طور ناگهانی در بر داشت خود را به صورت چهره به چهره با امکان سقوط آن اورژانس سیستم مراقبت های بهداشتی.

و به عنوان بسیاری از شما در حال حاضر آگاه ما نمی نیاز به نگاه بسیار دور درس را برای مبارزه با جهانی همه گیر. فقط مشابه در سراسر 49th parallel برای دیدن پاسخ های مختلف وجود دارد ثابت خواهد کرد که مقدار زیادی آموزنده است.

هر کجا که دولت به نوبه خود برای هدایت آنها باید همیشه اطمینان از امنیت و سلامت مردم در حال نگرانی اصلی در پشت این انتخاب آنها را.

[email protected]

در توییتر: @RickyLeongYYC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>