Leong: جدید عمل تعادل ظریف در مبارزه با COVID-19

برای بهتر یا بدتر بسیاری از نقاط کانادا به آرامی ترک درب باز پس از بیش از یک ماه از محدودیت به معنای شامل گسترش COVID-19.

همه چیز هنوز هم به دور از نرمال با فاصله فیزیکی و پوشش صورت در ادامه به بخشی از تصویر برای مدتی در آمده است.

اما برای بسیاری از روزهای آینده و هفته خواهد شد طعم و مزه یک اشاره از چیزی است که آنها به احتمال زیاد گم شده را برای آخرین در حالی که کوچک: انتخاب است.

آن دسته از صاحبان کسب و کار که احساس اعتماد به نفس کافی به عمل کسب و کار خود را در حالی که نگه داشتن مشتریان خود را امن — در ایمنی و بهداشت قوانین تعیین شده توسط دولت های مختلف از دوره قادر خواهد بود به انجام این کار.

به همین ترتیب برای سپاه از خانه نشین کانادایی که حسرت شده است را به استفاده از هر تعداد از خدمات تلقی می شود از اواسط ماه مارس به غیر ضروری است.

که گفت: هر کس مشتاق به گام به جهان است.

آن را ممکن است چیزی به طور کامل مشخص شده توسط قضاوت شخصی با کمی به هیچ تاثیر از نفوذ خارجی.

ممکن است یک سوال عملی است.

و برای برخی از, آن می تواند به معنای واقعی کلمه یک موضوع مرگ و زندگی است.

می گویند شما صاحب یک رستوران است و هیچ راهی برای شما به بازگشایی چرا که درآمد حاصل از پر کردن تنها نیمی از جداول نخواهد بود به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب.

نباید احساس شما را مجبور به بازگشت به کسب و کار و یا بدتر هنوز برای بیرون رفتن از کسب و کار — فقط به خاطر تو انعطاف ناپذیر صاحبخانه تنفس پایین گردن خود را.

یا شاید شما در حال immuno-خطر بیافتد و یا بخشی از جمعیتی خاصی و این ایده که فراتر از محدوده خانه خود را به سادگی غیر استارتر.

من قطعا امیدواریم که افرادی که خود را پیدا کنید در این وضعیت نمی خواهد احساس بی جهت فشرده برای بازگشت به شغل خود را به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را بیش از مدت طولانی.

این امر می تواند منصفانه است که بگوییم برای تعداد زیادی از مردم به نتایج انتخاب آنها مواجه خواهد شد با بیش از کمی بعد در حالی که نمی خواهد به عنوان آشکار به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد در نگاه اول.

اجازه دهید فراموش نکنید در مورد برخی از افرادی که به ظاهر هیچ چاره ای: کسانی که کار در چه تلقی خدمات ضروری است.

تعدادی از دوستان من در کبک زندگی که در آن برخی از مدارس دولتی به زودی به استقبال کودکان یک بار دیگر البته تحت شرایط سخت.

پس از همه, آن را هنوز هم به طور کامل روشن نیست که آیا بچه های جوان می ندانسته گسترش COVID-19 میان خود و آوردن نامردان ویروس بازگشت به خانه.

هر کس باید برای حفظ مورد نیاز دو متر از جدایی تمام وقت.

معلمان را مجبور به پوشیدن دنده محافظ در صورتی که نیاز به در یک دانش آموز مجازی حباب.

وجود خواهد داشت هیچ دسترسی به ناهار خدمات و یا آب چشمه به طوری که بچه ها را به همراه خود غذا و آب و … برای کودکان در حداقل یک هیئت مدیره مدرسه آنها را به صفحه اصلی تمام زباله خود را به عنوان به خوبی.

حتی اگر مدرسه خواهد بود اختیاری وضعیت منجر به آنچه که من فقط می تواند توصیف به عنوان یک حس ترس در میان برخی از — به ویژه معلمان — اما حس کمک به دیگران.

در راه, آنچه ما در مورد به تجربه است آینه از آنچه که همه ما از طریق بیش از گذشته ماه و نیم: در به آرامی شروع مجدد ما اقتصاد ما خواهد دوباره هل دادن مرزهای آنچه که ما را پیدا خواهد کرد قابل قبول همه در حالی که نگه داشتن چشم در رمان coronavirus را گسترش.

در این عمل تعادل آن خواهد بود بسیار چالش به مطمئن شوید که برخی از مردم را پشت سر گذاشت در حالی که دیگران نمی دادند و فراتر از محدودیت های خود را.

[email protected]

در توییتر: @RickyLeongYYC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im