Leong: پیدا کردن راه های مختلف برای ارتباط با تاریخچه

هر کسی که تا به حال امتیاز از بازدید از برلین می داند پایتخت آلمان و مناطق اطراف آن پر شده از سایت های تاریخی.

محل نقطه چین با grand موزه ها, پیر و کاخ ها و بناهای تاریخی و مجسمه.

مهمترین آنها وجود ندارد با این حال هر رمانتیک بزرگداشت از هر چیزی در ارتباط با رایش سوم.

من به سختی خواهد بود اولین کسی که به این نکته اشاره دارد مجسمه از آدولف هیتلر یا سرسپردگان خود را در آلمان.

اما این به این معنا نیست آلمانی ها پاک شده و تمام مفاهیم از دوران نازی ها و افرادی که به رهبری این کشور در آن مخرب دوره است.

آنها دریافته اند دیگر — واقعا جدی و موثر — استفاده از به خاطر سپردن و مقابله با تاریک که فصل تازه ای از تاریخ خود را.

همراه یکی از برلین, اصلی, تجاری, کشیدن, بمباران از هالک از قیصر ویلهلم یادبود کلیسای حفظ شده است در خود از بین برد دولت آن طبقه همکف repurposed به عنوان یک موزه یادبود وحشت از جنگ.

جماعت جشن در یک ساختار مدرن ساخته شده در کنار درب.

در مجلس به ساختمان پارلمان این کشور جنگ زده گنبد و بازسازی شد در شیشه ای و پس از آن تصمیم گرفته شد برلین خواهد بود پایتخت به تازگی متحد آلمان در اوایل 1990s.

هر کسی می تواند کتاب یک بلیط برای بازدید از گنبد و نگاه کردن بر قانونگذاران در محل کار. این است که به شدت نمادین طراحی انتخاب: حزب نازی شروع به عنوان یک بموقع منتخب سازمان سیاسی قبل از اینکه در نهایت به شکلگیری یک قاتل, رژیم دیکتاتوری.

نه چندان دور از وجود دارد به یادبود قتل عام یهودیان از اروپا است.

این جنگل از 2,711 اسلب بتنی نصب شده بر روی موج دار زمین است.

در حالی که آن است که یک سایت دفن قطعا آن را احساس می کند مانند یک محل وهم آور از تفکر و یاد میلیون ها نفر از مردم کشته شده در هولوکاست.

از آن آسان است به از دست دادن راه خود را از میان قد بلند سنگ مزار-مانند اسلب — وسرد یادآوری است که بشریت می تواند گاهی اوقات از دست دادن راه خود را بیش از حد.

در جای دیگر در برلین, محل مرگ هیتلر — که بدنام پناهگاه های زیرزمینی که در آن او بود پناه در ساعت های آخر جنگ جهانی دوم — شده و پر شده در, بیش از هموار و تبدیل به یک پارکینگ در نزدیکی ساختمان های مسکونی.

فقط یک ساده wayfinding-سبک نشانه توضیح می دهد که اهمیت این محل. هیچ چیز بیشتر.

یک شب سوار قطار دور مجارستان پیدا کرده است برخی از راه های جالب به مناسبت سال آن را صرف تحت پی در پی توتالیتر.

یک بوداپست ساختمان یک بار استفاده می شود به عنوان یک محل برای بازداشت و شکنجه و کشتن مخالفان دولت — اول اشغال نازی ها به دنبال کمونیست ها — تبدیل شده به یک موزه برای بزرگداشت قربانیان آن است.

آن نمایشگاه نشان دادن وحشتناک, شرایط زندگی در طول دوران تاریک جنگ جهانی دوم و پرده آهنین. نیز وجود دارد یک نگاه اجمالی به عملکرد پلیس مخفی.

دور از بوداپست مرکز شهر است یادگاری پارک خانه برای تعدادی از کمونیست دوران مجسمه های حذف شده از مکان قبلی خود را افتخار.

کسانی که مجسمه های گرفته شده پایین در مدت کوتاهی پس از سقوط کمونیسم شد و به آرامی از نقل مکان به پارک در طی حدود یک دهه.

یک راهنمای مسافرت به درستی توصیف محل به عنوان “ضد معبد به یک ایدئولوژی ورشکسته.”

در این سوی اقیانوس اطلس حوادث اخیر در ایالات متحده باعث شده که مردم به ارزیابی مجدد چگونه برای بزرگداشت چهره های سیاسی از تیره تر بار است که در تاریخ کشور.

واکنش پراکنده در سراسر طیف گسترده ای از آشکار حذف مؤتلفه و استعمار بناهای تاریخی در یک پایان به اختصاص داده شده اما کور احترام در طرف دیگر.

با امید به عنوان آمریکایی انجام این کار دشوار است اما لازم, ملی, گفتگو, آنها می توانید پیدا کردن برخی از الهام در چگونه دیگران آشتی با دوره های دردناک در تاریخ خود را.

[email protected]

در توییتر: @RickyLeongYYC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im