Leong: COVID-19 قوانین باید روشن — اما همچنین اجرا

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به ارائه شکستگی به تعداد بی شماری از خانواده ها در سراسر کانادا و بعضی جاها کمتر-از زخمی توسط رمان coronavirus شده است خارش به اقتصاد خود رولینگ دوباره.

استان ها شروع به مجموعه ای از شرایط به سهولت راه خود را از مستند.

اما با وجود این, آن است که عملا مطمئن باشید ما زندگی ادامه خواهد داد تا موضوع به فاصله قوانین و مانند آن برای سال آمده است.

در فقدان کامل درک علمی از ویروس جمله محدودیت ادامه خواهد داشت لازم برای جلوگیری از مخوف موج دوم COVID-19 از تهدید مردم و حتی بیشتر.

به کار چنین قوانین باید روشن باشد — اما آنها نیز باید قابل اجرا باشد ،

به عنوان این روزنامه در گزارش کارکنان ضروری رسانه های خرده فروشی احساس شده است به خصوص مضطرب در مورد دولت از همه چیز.

ماهیت کار خود را نیروی انسانی, ثبت پول نقد و یا تهیه قفسه قرار می دهد و آنها را در نسبتا تماس نزدیک با صدها نفر از غریبه روزانه — و برخی از این افراد ممکن است ندانسته حمل و گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

به هر کس امداد اقدامات ایمنی باید آشکارا بهبود یافته از COVID-19 ساخته شده حضور خود را شناخته شده است.

تمیز کردن رژيم به مراتب بیشتر rigourous نسبت به قبل از بیماری همه گیر.

بسیاری از فروشگاه ها در حال محدود کردن حضور فیزیکی فاصله نشانگر بر روی زمین و یک راه ترافیک در راهرو.

پلکسی گلاس سپر ساخته شده اند وسیله برای جلوگیری از مرطوب صحبت به قرض گرفتن نخست وزیر انقباض غیر ارادی ماهیچه-ارزش اما خنده دار مدت است.

برخی از فروشگاه ها را متوقف ساخت دستی سبدهای موجود, در حالی که دیگران باید آن را اجباری به استفاده از تمام اندازه سبد خرید در حالی که گردش.

اما این و دیگر اقدامات ایمنی کافی نیست گفت: رئیس, اتحادیه به نمایندگی از بسیاری از مواد غذایی کارکنان در سراسر کشور است که می خواهد از نظر قانونی قابل اجرا قوانین برای محدود کردن دسترسی به فروشگاه.

توماس Hesse جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران 401 به تازگی گفت: کانادا مطبوعاتی او می خواهد یک بار در هفته محدود برای خرید با یک نفر در هر خانواده مجاز در فروشگاه ها.

این ایده ها در راستای توصیه های از آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw که گفت: چیزی به این اثر در موارد متعدد در به روز رسانی روزانه.

تفاوت این است که او نکرده این سخت-و-سریع قانون است.

و با همین دلیل خوب است: چنین اقدامات غیر ممکن خواهد بود برای برخی از مردم به دنبال و می تواند یک کابوس برای پیگیری و اجرا.

آیا پدر و مادر تنها به کار با کودکان خود را زمانی که آنها نیاز به مواد غذایی بیشتر? آنچه در مورد بزرگتر از متوسط خانواده ها برای آنها یک بار در هفته مواد غذایی اجرا می شود نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را pantries نگردند? چه در مورد خانواده بدون ماشین ؟

برای خرده فروشان که کار داروخانه ها, چه اتفاقی می افتد زمانی که یک فروشگاه است که قادر به پر کردن یک نسخه از حق دور با توجه به عدم عرضه مواد مخدر? خواهد شما را به یک بیمار صبر کنید یک هفته قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به جمع آوری دارو را حتی اگر مورد نیاز دارو ممکن است در دسترس باشد هر چه زودتر?

و آنچه در مورد روح نوع داوطلبانه به فروشگاه برای کسانی که نمی توانید فروشگاه خود را ؟ آنها ممکن است نیاز به چندین بار به اعمال خوب خود را انجام می شود.

من می خواهم تا آنجا که شخص بعدی برای همه چیز ممکن است انجام شود برای حفظ این کشور را خط مقدم خرده فروشی کارگران امن و سالم است.

فروشنده و داروسازان می تواند قطع فروشگاه اشغال و حتی بیشتر.

دولت می تواند چهره-پوشش اجباری در حالی که خرید.

فروشگاه کارکنان می تواند کمک به خریداران بهداشتی کردن دست خود را بر ورود یک اندازه گیری ایمنی دیدم در یکی از مواد غذایی خروجی این آخر هفته گذشته.

واضح است که فروشندگان و خریداران می توانید انجام دهید برای بهبود همه ایمنی.

اما تحمیل بیشتر مقررات — و قرار دادن بار اضافی بر اجرای قانون به اجرای آنها نیست و راه را برای رفتن.

[email protected]

در توییتر: @RickyLeongYYC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im