Leong: COVID-19 برد دشوار دراز مدت سوال برای جامعه

به عنوان جهان همچنان به حرکت آب متلاطم ناشی از COVID-19 گیر ما در حال یادگیری تقریبا روزانه چگونه بسیاری از موانع در راه ما.

ما هشدار داده شده است بارها و بارها رمان coronavirus خواهد بود یک مشکل مهم برای برخی از زمان آمده است.

COVID-19 ناگهان تبدیل به یک نگرانی در ادمونتون پس از اینکه یک مسئله غیر برای هفته ها. برای اولین بار گزارش شد یکشنبه, Alberta پایتخت منطقه تا به حال فعال تر موارد نسبت به منطقه اطراف کلگری که تا به حال مدت طولانی است که این استان را coronavirus نقطه داغ.

در حالی که اکثر کسانی که قرارداد COVID-19 صدمه ندیده این بیماری ناخواسته می تواند منتقل شود بیشتر-اعضای آسیب پذیر جامعه ما با نتایج مخرب.

“این ویروس هنوز هم در اینجا و آن جا نمی رود” گفت: دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی از سلامت در طول پنج شنبه به روز رسانی در COVID-19. “حتی اگر ما احساس سالم و علامت رایگان, همه ما نیاز به ادامه فعالیت به عنوان اگر ما می تواند از گسترش این ویروس به دیگران و می تواند آن را گرفتن از کسانی که در اطراف ما است.”

این است که در برابر این پس زمینه است که رهبران ما به دنبال به آینده و تصویر نیست به خصوص زیبا.

“این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به تحمیل برخی از آسیب پایدار به عرضه و تقاضا. بازیابی خواهد شد به احتمال زیاد طولانی و پر از دست انداز با پتانسیل برای موانع در طول راه” گفت: Tiff Macklem کانادا جدید بانک مرکزی رئیس در یک ویدئو کنفرانس به آدرس یک کسب و کار مخاطبان دوشنبه.

او هشدار داد از نیاز موثر برای کنترل بیماری برای جلوگیری از یک دور جدید از گسترده مستندات.

در همین حال دولت ها عصبی به دنبال در خود دفاتر پس از صرف مبالغ زیادی از پول را به نگه داشتن مردم و کسب و کار شناور در بدترین COVID-19 اولین موج.

کانادا بودجه مجلس مامور به تازگی هشدار داد که دولت فدرال به رهبری بود برای یک چهارم تریلیون دلار کسری بودجه.

آلبرتا است, به طور مشابه تحت تاثیر قرار.

“آلبرتا کسری بودجه در این سال ممکن است سه گانه از 7 میلیارد دلار به حدود 20 میلیارد دلار” آلبرتا برتر جیسون کنی گفت: در بهار. “ما را بزرگ مالی حساب در آینده است.”

اما چنین مالی حساب در حالی که لازم است نمی تواند اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن بزرگتر مکالمات است که پدید آمده به دلیل COVID-19.

ما باید اذعان کرد نقش دولت در جلوگیری از کسانی که در حاشیه جامعه را از افتادن به یک Dickensian hellscape.

حتی در مکان هایی مانند سوئد که تا به حال نسبتا شل گیر محدودیت مبالغ زیادی از پول صرف شد برای حمایت از مردم و کسب و کار به طور ناگهانی پیدا کردن خود را در نیاز به کمک.

این چیزی است که دولت قرار است به انجام. این است که چرا ما پرداخت مالیات است.

در ضمن پزشکان و پرستاران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را در پایان دریافت مکرر ستایش دیگران از طریق بیماری همه گیر.

اما خیلی بیش از حد, آیا فروشگاه های مواد غذایی کارمندان داروخانه کارکنان و شخصی حمایت از کارگران در خانه های سالمندان. تناقض این کارگران ضروری هستند در پایان پایین تر از مقیاس پرداخت هزینه به ظاهر در تضاد با خود سهم.

تاپیک ترسناک بحث آمدن از برخی محافل در آمریکا در مورد به خطر انداختن ما جمعیت های آسیب پذیر برای حفظ اقتصاد نورد. جامعه این شانس را برای قرار دادن یک توقف به این نوع از مزخرف حق دور.

و در حالی که آن را نیز ترسناک برای دیدن بسیاری از مردم از کار به طور موقت به دلیل COVID-19, وضعیت فعلی ما می تواند یک لباس تمرین برای آینده است.

ادامه داد: پیشرفت های فن آوری می تواند منجر به میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود را از طریق هیچ گسل از خود را. دولت و کسب و کار نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه برای مقابله با این بحران بلندی که مسلما می تواند به مراتب بدتر از این بیماری همه گیر.

پیدا کردن درمان و درمان برای COVID-19 شروع به نگاه مانند آسان بخشی از بشریت را در جاده پیش رو در یک پست-همه گیر جهانی است.

[email protected]

در توییتر: @RickyLeongYYC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net