Leong: کنترل COVID-19 گسترش نیاز افراد به انجام بخشی خود را

زمانی که COVID-19 همه گیر شد, جدید, آلبرتا بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات از نقل مکان به اطمینان حاصل شود وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی تخت بیمارستان برای رسیدگی به هجوم بیماران بیمار توسط رمان coronavirus.

پس از بستری شدن در بیمارستان ضربه اوج خود در آغاز ممکن است آن را ایمن می گویند همه غافلگیر شده بود به یاد ما آمد هیچ جا نزدیک به پر کردن کسانی که در فضاهای.

اگر شما بیمار وجود دارد اتاق را برای شما ما اساسا گفت.

بسته به اینکه چگونه شما احساس می کنید در مورد COVID-19 تهدید که بیانیه است یا تذکری و یا یک دعوت نامه — هشدار در برابر امکان پر کردن بیمارستان های ما و یا یک سیگنال به سهولت ما در دراز مدت نبرد برای حفظ coronavirus تحت کنترل است.

و توسط بزرگ جامعه شده است با تکیه به سمت آرامش پایان است که طیف.

بسیاری از کسب و کار را دوباره باز پس ممکن است اگر چه همه چیز به وضوح کسب و کار به عنوان معمول است.

محدودیت در تجمعات نیز مطرح شده است.

از طریق این زمان مقامات بهداشت عمومی را به طور مستمر به ما هشدار حمل با کسانی که شیوه های بهداشت ما خواسته شده است به انجام برای ماه: شستن دست ما غالبا حفظ فاصله مناسب از دیگران و شروع اخیرا پوشش چهره ما اگر فاصله مناسب را نمی تواند حفظ شود.

در جایی در امتداد خط پس از این استان اقتصادی مجلس آغاز شد, همه چیز نیست و کاملا کار می کرد کاملا.

در حال حاضر بسیاری از هفته به بازگشایی تعدادی از مردم که بیمار توسط COVID-19 خزنده بوده تا با این ویروس قابل توجه تمام مناطق استان — البته برخی بیشتر از دیگران است.

و تعداد زیادی از مردم نیاز به درمان در بیمارستان و بازگشت به سطح ما دیده نمی شود برای سه ماه.

با این خبر می آید لازم است گفتگو در مورد آنچه که ما نیاز به انجام به نگه داشتن چیزهای از گرفتن از دست, به عنوان اتفاق افتاده است در جاهای دیگر.

و “ما” منظورم این نیست که دولت یا بهداشت عمومی.

منظورم هر آلبرتایی.

اگر ما همه چیز را راست آن دردناک دو هفته تا زمانی که ما یاد بگیرند که اگر آن کار می کرد.

ارضاء فوری این قطعا نیست.

اما نتیجه نهایی این است که با مثبت امکانات: اجتناب از بیماری های جدی و شاید حتی صرفه جویی در زندگی کسی. جلوگیری از بیمارستان های ما دلیلی از پر کردن است. نگه داشتن اقتصاد باز است.

ما هنوز هم می خواهم که به نگه دارید تا با دست شستن فاصله و پوشش — کاملا معقول و منطقی گزاره.

همانطور که ما آماده به تلنگر ما تقویم اوت بهره خود را پیدا کنید با همین انتخاب های ما در مواجهه با در آغاز ممکن است.

آخرین بار در اطراف ما با موفقیت نگه داشته و یک درب در COVID-19 اما این بار ما ندارد و گسترده دولت تحمیل شده اقتصادی shutdown برای هدایت تصمیم گیری های ما.

بله هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق در بیمارستان اگر ما به طور جدی بیمار است. اما آیا ما واقعا می خواهید برای پر کردن آن تخت و رسیدن به یک نقطه که در آن ما می تواند از دست دادن کنترل این بیماری گسترش یابد ؟

من خیلی دوست دارم برای دیدن فروشگاه های خرده فروشی و خدمات شخصی باز بماند. من بسیار خوشحال هستم که سرگردان در امتداد خیابان اصلی در همسایگی من و دیدن نوار و رستوران پتیس رقص (اما نه شلوغ).

برای این همه بسیار مورد نیاز فعالیت های اقتصادی برای ادامه, همه ما باید به عمل مسئولانه چرا که ما در حفظ و گفته COVID-19 هیچ جا نمی رود.

اگر ما به صورت جداگانه دریافت کنید ما با هم عمل می کنند ما می توانیم موانع را با عنوان بهره زندگی به عنوان با بهره’ معیشت.

ما در معرض خطر بازگشت دقیق بهداشت عمومی اقدامات و شاید حتی مجبور به خاموش شدن ناگهانی ناخواسته به عنوان به عنوان هر دو ممکن است.

چنین سناریویی است که ما دیده ایم بازی کردن در جای دیگر به طور کامل قابل اجتناب و من واقعا امیدوارم که — بدون دولت داشتن به زور ما را به انجام کار درست.

[email protected]

در توییتر: @RickyLeongYYC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>