قانونی رهبران اصرار Vermont State College مدیره به تاخیر پردیس بسته شدن رای

رهبران هر دو مجلس قوه مقننه دولت خواسته اند ورمونت کالج های دولتی هیئت امنا برای به تاخیر انداختن رای خود را در بسته شدن سه دانشگاه.

مجلس Mitzi Johnson, D-جنوبی قهرمان و سنا رئیس جمهور Pro Tempore تیم اش D/P, Chittenden, همکاری امضا نامه ای به هیئت مدیره صبح یکشنبه اصرار به نگه داشتن در یک تصمیم و اعلام کند که بسیار پیش از آن برنامه ریزی شده در دوشنبه رای دادن.

“در حالی که ما می دانیم تغییر باید ناگهانی رای نزدیک به سه دانشگاه با سه روز اطلاع قبلی و بدون یک طرح برای چه می آید بعدی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان و جوامع میزبان مناسب نیست به خصوص در این دوران بی سابقه ای ناشناخته,” اش و جانسون نوشت.

در خطر عمده پیکر بندی دوباره از دولت کالج, سیستم پیشنهادی هفته گذشته توسط صدراعظم جب Spaulding.

بیشتر: Vermont کالج های دولتی می تواند سه دانشگاه اخراج صدها نفر

با توجه به زمان و انتظار ضرر و زیان مالی از COVID-19 گیر Spaulding توصیه می شود سازندگان: شمال ورمونت دانشگاه در لیندون جانسون و همچنین به عنوان ورمونت دانشکده فنی در رندولف.

این NVU برنامه خواهد بود به کارگردانی Castleton دانشگاه و VTC خواهد تحکیم به آن ویللیستن محل و از راه دور-آموزش گزینه های.

این حرکت را در حدود 500 نفر از کارکنان از دست دادن شغل خود را با توجه به Spaulding طرح که پیش بینی 20% کاهش در ثبت نام و 12 میلیون دلار کسری بودجه.

جانسون و Ashe بر اهمیت جغرافیایی و مالی دسترسی به آموزش عالی در “ایجاد فرصت برای همه Vermonters و برای ما جوامع روستایی.”

به تأخیر انداختن رای قانونی رهبران گفت: اجازه می دهد زمان برای تجزیه و تحلیل اقتصادی از تعطیلی دانشگاه در سه جوامع توسعه از یک سال و پل بودجه به نگه داشتن مدارس باز به 2021 و ایجاد یک گروه برای در نظر گرفتن گزینه های فراتر از سال آینده تحصیلی است.

“ما می دانیم این کار اختصاص داده شده از هیات مدیره برای برنامه ریزی برای آینده دولت کالج, اما ما نیاز به اطمینان حاصل شود متناسب با آن به یک استراتژیک و یکپارچه برنامه ریزی برای تمام عالي آموزش و پرورش در ورمونت” اش و جانسون نوشت.

متن کامل این نامه در زیر تعبیه شده.

فرماندار ورمونت وزن در پردیس تعطیلی

در عرض دو ساعت از قانونگذاران’ پیام رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات با صدور بیانیه ای در مورد وضعیت.

“این مهم است که توجه داشته باشید, چالش های دولت ما دانشکده ها صورت منحصر به فرد هستند به آموزش عالی” اسکات گفت. “واقعیت این است که ما شبیه مشکلات ساختاری در ما preK-12 سیستم آموزش و پرورش و همچنین, اما دولت آمریکا نمی تواند تکیه بر املاک مالیات برای پوشش آن به طور مداوم افزایش هزینه ها.”

اسکات گفت: او را پشتیبانی نمی کند اتخاذ Spaulding پیشنهاد و یا درخواست مالیات دهندگان به “پور دهها میلیون نفر بیشتر” را به یک سیستم است که در حال حاضر به نظر می رسد غیر قابل تحمل قبل از همه گیر.

“به همین دلیل من خواستار مقننه شروع به کار بلافاصله در یک ایالت طرح به تجدید نظر و اصلاح و تقویت سیستم آموزش و پرورش در راه است که منصفانه و عادلانه برای هر دانش آموز در هر جامعه و هر مالیات دهندگان” اسکات گفت.

این داستان ممکن است به روز شده.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>