میراث طراحی شده است برای هر مرحله از زندگی

میراث در جنوب عمیق پایان کلگری طراحی شده توسط WestCreek تحولات به ارائه طیف گسترده ای از انواع مسکن قاب های خارج از منزل بزرگ می گوید Kalida Manarin مدیر بازاریابی در WestCreek.

“یکی از بزرگترین ویژگی های جامعه محیط زیست رزرو. با مسیرهای پیاده روی پارک پیک نیک و تفریح مناطق Pine Creek دره به سمت جنوب شامل 300 هکتار از حفاظت محیط زیست رزرو می گوید:” Manarin. “این بدان معنی است که زمین هرگز نمی تواند تغییر و یا توسعه یافته حصول اطمینان از ذخیره باقی مانده است یک بخشی از جامعه برای همیشه لطفا برای. این منطقه ویژگی های یک نهر, جنگل و بسیاری از راه های دیگر برای ارتباط برقرار کردن با طبیعت خارج از خود را پشت درب.”

میراث سازندگان’ گروه شامل 17 شناخته شده و سازندگان هم ارائه خانه برای هر مرحله از زندگی می گوید Manarin.

“میراث دارای یک انتخاب گسترده ای از خانه ها از کلگری بالا سازندگان از جمله آپارتمانهای townhomes laned خانه های جلو-درایو گاراژ خانه ها و املاک و خانه در ریج” او می گوید: اضافه کردن آن جامعه را به تمام پرستاران دبیرستان با برنامه ریزی برای یک عمومی متوسطه جداگانه K-به-9 مدرسه و یک مدرسه ابتدایی است. “این به این معنی است که بچه ها در تمام سنین می تواند رفتن به مدرسه به خانه در میراث. همه پرستاران دبیرستان ویژگی های آخرین فن آوری و دولت از هنر تجهیزات بود که به ترتیب اولویت برای کمک به ارائه با کیفیت بالا آموزش و یادگیری تا دانش آموزان به طور کامل آماده برای ورود به یک بازار که در آن فن آوری به طور مداوم در حال تحول است.”

ساکنان متصل به یک مناسب و گسترده انتخاب از امکانات رفاهی برای زندگی روزمره.

“میراث گوشه و میراث ایجاد کرد از ویژگی های طیف گسترده ای از گزینه های برای ناهار خوری و خرید و همچنین به عنوان محلی خدمات مانند دندانپزشکی و پزشکی. برخی از مستاجران فعلی شامل Tim Hortons, پترو, می, Little Caesars, میراث کلینیک دامپزشکی و میراث کایروپراکتیک می گوید:” Manarin. “یک سفر کوتاه به شمال در Macleod Trail است Shawnessy ایجاد مرکز خرید با انواع مواد غذایی فروشگاه های خرده فروشان و سرگرمی و سنگی دنباله شما را به 130 خیابان جنوبی دنباله عبور از مرکز خرید و همچنین به عنوان ستون.”

در Stoney دنباله westbound وجود دارد تنها دو چراغ توقف بین شما و Kananaskis کشور Canmore و بنف.

“میراث محل باعث می شود آن را ایده آل برای تجربه برخی از صلح و آرامش و دور از شهر شلوغ می گوید:” Manarin. “با یک جاده اصلی به جامعه 210 خیابان غربی, میراث است نه یک درایو-از طریق جامعه به این معنی که آن را به یک مقصد جامعه با ترافیک محلی تنها.”

حقایق سریع

  • جامعه: میراث
  • توسعه دهنده: WestCreek تحولات
  • سازندگان: سازنده گروه شامل 17 سازندگان
  • قیمت: آپارتمانهای در $140,000 s به خانه ها و مستغلات از $900,000
  • دستورالعمل ها: از Macleod Tr. جنوب را 210 Ave. شرق به میراث.
  • ساعت: سازندگان ورزش انواع اقدامات ایمنی برای stacey chais مشاهده.
  • تماس با ما: رفتن به www.legacylife.ca یا Facebook, Twitter و Instagram @westcreekdevelopments و @LegacyCalgary

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net