ترک ورمونت به بهره? دو هفته انزوا دوره برای COVID-19 هنوز هم پس از بازگشت

Cooped در خانه. بلند دنباله دار شبکه بسته شده است. محلی مسیرهای محبوب تر از همیشه است.

چه ورمونت علاقه مندان در فضای باز به عنوان آب و هوا را بهبود می بخشد در طول بهار COVID-19?

برای یک, آیا پیاده روی بروید به Adirondacks — یا سفید کوه یا Berkshires — مگر اینکه شما آماده به از خود جدا برای دو هفته با توجه به راهنمایی از دولت آژانس تجارت و توسعه جامعه.

اگر چه برخی از عناصر رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات “در خانه بمانند امن” فرمان اجرایی برداشته شده است سفر, محدودیت های غیر ضروری دلایل در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 15 مه.

بیشتر: نجات کوهنورد پس از گرفتن گیر کرده یخی استرلینگ برکه دنباله

اهداف ضروری هستند کسانی که مورد نیاز برای امنیت شخصی غذا, نوشیدنی, یا, پزشکی, پزشکی, مراقبت از, مراقبت از دیگران و مجاز به انجام کار مربوط به وظایف هر اسکات ایستاده سفارش. فعالیت های تفریحی مانند پیاده روی یا گلف — گنجانده شده است.

در توضیح دولت مبنی بر اینکه آیا پیاده روی در خارج از وزارت امور خارجه مجاز است یا نه, سخنگوی مشخص نیست که آیا این نیز مربوط به مسافران که روبرو می شوند دیگر افراد خارج از دولت است. این موردی بود که به طور گسترده.

بیشتر: تملق گفتن منحنی معنا نیست که قبلا سه بار برای ورمونت گلف بازان

از دستورات صادر شده توسط دولت هنوز در اثر خواندن:

“در حالی که فرماندار تعیین کرده است در نور قابل توجهی خطر ناشی از گسترش بیشتر این بیماری خطرناک به Vermonters و زنده ماندن ما سیستم مراقبت های بهداشتی به طور مستقیم ساکنان و غیر ساکنان به طور یکسان که از خارج کشور به خود مانیتور و صفحه اصلی قرنطینه برای مدت 14 روز است.”

بر خلاف دولت سبز کوه که در آن دنباله طولانی و مرتبط با مسیرهای دولت زمین بسته شده اند و برای چند هفته Adirondack محدوده باز است برای پیاده روی.

نیویورک از مردم خواست تا از نو خلق کردن به صورت محلی و اجتناب از تماس با دیگران است. این Adirondack کوه باشگاه اشاره کرد در وب سایت خود را که دنباله شرایط غیر قابل پیش بینی هستند و دو رنجرز کشیده شده است از آن بالا قله منطقه است.

بیشتر: اجتماعی فاصله? راهنمایی برای پیاده روی و قدم زدن در خارج در طول شیوع کروناویروس

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>