LBUSD اعلام مجازی فارغ التحصیلی; سال تحصیلی آینده شروع به سپتامبر. 1

سالمندان در ساحل Unified School District لازم نیست که یک فرد در مراسم فارغ التحصیلی به نگاه به جلو به — اما آنها قادر خواهد بود برای بزرگداشت این مناسبت ،

نمایندگان برای منطقه اعلام کرد قصد دارد چهار شنبه, آوریل 8 برای هفته ها و ماه های پیش رو از جمله “به یاد ماندنی مجازی فارغ التحصیلی جشن” به عنوان شهر و دولت حرکت به سمت بلند کردن بسته از دستورات که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بیانیه ای از LBUSD گفته مقامات اطلاعات اضافی دربارهی فارغ التحصیلی “و دیگر-از-مدرسه فرآیندهای” خواهد بود توزیع به خانواده ها و کارکنان مدرسه به زودی.

تا آنجا که تابستان است و نگران این منطقه را فراهم خواهد کرد “تعداد بسیار کمی در فرد را فعالیت” را بر اساس راهنمایی از سازمان مانند لس آنجلس از آموزش و پرورش را وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همتایان خود در منطقه و در سطح دولت.

فعالیت های تابستانی خواهد بود محدود به ضروری کارگر مهد کودک های پیش دبستانی برنامه و محدود مداخله فرصت برای دانش آموزانی که نیاز به کمک اضافی. این منطقه خواهد شد پیشنهاد آنلاین مدرسه تابستانی برای دانش آموزان دبیرستانی و در حال کار برای اضافه کردن اضافی آنلاین مداخله گزینه با توجه به این بیانیه.

سال تحصیلی آینده در ضمن هنوز هم مجموعه ای برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر. 1.

“برنامه ریزی شده تاریخ شروع همان باقی می ماند اما در سال تحصیلی جدید نمی خواهد در کسب و کار به طور معمول'” از LBUSD بیانیه ای گفت: “نیاز به مدرسه منطقه به کشف انواع تنظیمات.”

مقامات ارسال خواهد شد به خانواده یک لینک به یک نظرسنجی آنلاین در هفته های آینده که در آن دانش آموزان و والدین یا قیم می تواند با ارائه ورودی در خانه فعلی برنامه یادگیری و چه نوع از تغییرات باید اجرا شود برای ترم پاییز.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>