طرح دعوی در دادگاه به دنبال تعطیل مشغول زنبور عسل آلی در کشور شراب

در نظر گرفتن هدف در صنعت از آن به عنوان دیدگاه مخل و خارج از کنترل شهروندان ائتلاف تحت پیگرد هیئت ناظران و صاحب مشغول زنبور عسل آلی 22 هکتار شاهدانه پروژه در بزرگراه 246 بود که به اتفاق آرا تایید شده برای اجازه ى ماه گذشته.

پیش نمایش(باز می شود در یک تب جدید)

در یک طرح دعوی در دادگاه در تاریخ 23 آوریل در county Superior Court سانتا باربارا ائتلاف برای مسئول شاهدانه, Inc., یک گروه غیر انتفاعی, مدعی است که سارا Rotman, صاحب زنبور عسل مشغول است و عوامل او به طور غیر قانونی گسترش دارویی بهره برداری از یک واحد گلخانه ای در اوایل سال 2016 به بیش از هفت هکتار در سال 2018 — و سرپرستان شکست خود را منطقه بندی قوانین در اعتبار که گسترش با یک پس از واقع اجازه.

ائتلاف ادعا می کند که این شهرستان موفق به درستی بررسی اثرات زیست محیطی از شاهدانه در سودآور شراب مزه کردن کسب و کار در داخل و اطراف Buellton از جمله بوی تند از گیاهان ماری جوانا; و این شهرستان را شکست قانون دولت اجازه می دهد شاهدانه عملیات مانند زنبور عسل مشغول به واجد شرایط برای معافیت های مالیاتی به عنوان کشاورزی را حفظ میکند.

ائتلاف حامیان به دنبال حکم دادگاه به باطل مشغول زنبور عسل مجوز و توقف عملیات خود در انتظار بررسی بیشتر است.

“این طرح دعوی در دادگاه است که آخرین چاره” گفت: Debra عقاب یک ائتلاف عضو هیئت مدیره و مدیر کل آلما رزا کارخانه شراب سازی در 7250 سانتا رزا جاده ها است. “احترام و اعتدال است که همه ما می پرسید.”

بیش از 200 vintners کشاورزان و مالکان از کارپینتریا به Santa Ynez دره شراب کشور و دامنه سن رافائل کوه را تشکیل ائتلاف. این دومین عمده طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط این گروه در این سال و آن این است که مطمئن شوید که به گسترش شکاف در جامعه بیش از چگونه و آیا برای سرکوب این صنعت پررونق است.

عکس: حسن نیت ارائه میدهداز این اسلاید ارائه شده به هیئت مدیره شهرستان سرپرستان در جلسه به نظر ى مجوز برای زنبور عسل مشغول آلی در بزرگراه 246. با استفاده از Google Earth هوایی عکس, این مدعی را نشان می دهد غیر قانونی گسترش شاهدانه “رشد” از یک حلقه خانه در اواخر سال 2015 به شش گلخانه و شانزده حلقه خانه در ماه اوت سال 2018 است. شهرستان برنامه ریزان گفت: آنها کاهش یافته و تحقیقات خود را به گسترش پس از زنبور عسل مشغول صاحبان کاربردی برای منطقه بندی اجازه.

از یک طرف هیئت ناظران اکثریت views شاهدانه به عنوان یک مالیات بر ثروت باد اورده و تلاش در هر نوبت به جای تولید کنندگان بسیاری از آنها همچنان به کار در اینجا بدون county مجوز یا مجوزهای کسب و کار سه سال پس از رای دهندگان کالیفرنیا قانونی ماری جوانا برای استفاده های تفریحی.

از سوی دیگر ساکنان که می گویند گسترش شاهدانه “رشد” است که باعث خرابی کیفیت خود را از زندگی در حال مبارزه در چند جبهه: آنها به طور مداوم در به چالش کشیدن حشیش مجوز در شهرستان جلسات در زمینه سیاست و سیاسی و ماده فعال جناح مبارزه سخت اما ناموفق در پاییز گذشته به سرنگونی سرپرست دس ویلیامز, معمار ارشد از شهرستان شاهدانه فرمان.

این ژانویه پیوست توسط چندین صاحب خانه گروه ائتلاف ثبت یک شکایت رسمی با باراک اوباما, درخواست تحقیقات فدرال به حشیش عملیات در کارپینتریا.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


شهرستان وکیل مایکل Ghizzoni گفت: این شهرستان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت یک کپی از ائتلاف آخرین طرح دعوی در دادگاه.

“ما به طور کلی اصلا بحث ما دادخواهی استقرار” او گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان به احتمال زیاد فایل یک پاسخ رسمی در ماه مه.

اما سوزان پتروویچ سانتا باربارا زمین-استفاده از وکیل به نمایندگی مشغول زنبور عسل در شهرستان نقد و بررسی گفت: صاحبان نا امید شد که این ائتلاف تصمیم گرفته بود تا با توجه به فایل. مشغول زنبور عسل, او گفت:, است”, مدل, در بیرون, خورشید-رشد مزرعه شاهدانه است که غالبا برگزار شد به عنوان استاندارد طلا توسط مقامات دولتی.”

“بیش از 10 محلی و سازمان های دولتی را بررسی و تصویب پروژه و آن را به ملاقات و یا تجاوز خود را دقیق الزامات” پتروویچ گفت. “این یک پایان اجرا در اطراف طولانی-از-منقضی شده اساسنامه محدودیت ها برای به چالش کشیدن شهرستان شاهدانه قوانین.”

“متفاوت پونز”

در ژانویه 23, ائتلاف و سه کارپینتریا مالکان شکایت چهار گلخانه در Foothill جاده, برای درخواست یک دستور دادگاه برای توقف “همیشه حاضر رفتارهاي بوی” از گیاهان ماری جوانا از wafting به محله خود را.

Santa Barbara County دوم در دولت تنها به هومبولت برای تعداد فعال دولت مجوزهای کسب و کار برای تولید کنندگان حشیش — 1,164 در همه. این شهرستان دارای مجموعه ای از یک کلاه برای شاهدانه در 1,761 هکتار عمدتا در خارج از منطقه ساحلی.

به تاریخ شهرستان سوابق نشان می دهد ى مجوز صادر شده است تنها حدود 240 هکتار از کشت شاهدانه در حالی که مجوز برنامه های کاربردی برای از 2400 هکتار — بیش از اجازه خواهد داشت — در این خط لوله است. در مقابل ائتلاف یادداشت منطقه سونوما کانتی است دربسته در محیط کشت شاهدانه در یک هکتار در هر بسته; 88 تولید کنندگان در حال حاضر عامل در 88 هکتار وجود دارد.

“سانتا باربارا شهرستان است که به عمد در نظر گرفتن یک رویکرد است که کاملا متفاوت از رویه از هر شهرستان در دولت” عقاب گفت. “این بسیار ناراحت کننده برای کسانی از ما که می خواهند به اینجا زندگی می کنند.”

عکس: حسن نیت ارائه میدهدشاهدانه است که در حال حاضر یک کسب و کار پررونق در قلب Sta. ریتا تپه شراب کشور بین Buellton و بردسير. تولید کنندگان در اینجا تا حد زیادی عامل بدون county ى مجوز. حلقه خانه های زیر نشان داده شده است, احاطه شده توسط باغ های انگور در حدود 100 هکتار در طول 5600 تا 5800 بلوک سانتا رزا جاده ها است. منطقه شده است فدرال تعیین شده به عنوان یک آمریکایی Viticultural منطقه است.

با توجه به ائتلاف 19 شاهدانه مجوز در حال بررسی در 610 هکتار در Sta. ریتا تپه فدرال تعیین شده آمریکا Viticultural منطقه بین شهرهای لامپوک و Buellton قطع شده توسط بزرگراه 246 و درام دره عمیق و باریک و سانتا رزا جاده ها.

“من شراب سازی و انگور رو به رشد کسب و کار هستند که با تهدید به مرگ خود را زمین من دیگر قادر به تولید در طول تاریخ پر ارزش کشاورزی, کارکنان من و عزیزان در معرض خطر هستند و من نمی توانم نفس بکشم” گفت: بلر پنس یک ائتلاف مؤسسین و صاحب پنس تاکستان & Winery در سال 1909 غرب بزرگراه 246. “می کند که لازم وضوح?”

مشغول زنبور عسل برای اولین بار بود شاهدانه پروژه تا قبل از ناظران در دادگاه تجدید نظر. دوم, Santa Barbara, West Coast مزارع 50 هکتار کشت شاهدانه و پردازش عملیات در بزرگراه 246, نیم مایل غرب از زنبور عسل مشغول است و بیش از دو برابر شد و تایید شده توسط هیئت مدیره 3-2 در آوریل 21. پنس به دادگاه تجدید نظر هر دو پروژه به عنوان آنها راه خود را از طریق شهرستان را نقد کنید.

یک سوم پروژه, Santa Rita دره Ag 32 هکتار از کشت شاهدانه در بزرگراه 246 خواهد بود بررسی توسط هیئت مدیره در مارس 5. دوباره پنس جذاب شهرستان برنامه ریزی کمیسیون تصویب درخواست هیئت مدیره انکار این پروژه است.

در یک بیانیه نوشته شده است این هفته اندرو برنج سخنگوی Rotman به نام ائتلاف دعوی یک “احمق” تلاش برای “مانع کشاورزی از یک آفت کش ها-رایگان ارگانیک و سازگار با محیط زیست محصول” و تضعیف “گسترده حمایت عمومی سانتا باربارا رای دهندگان نشان داده اند برای شاهدانه قانونی است.”

مشغول زنبور عسل صاحبان برنج گفت: “جای تعجب نیست” که بلر پنس “به دنبال از طریق در های متعدد عمومی تهدید به مبارزه با هر شاهدانه پروژه که مورد تایید دو-کشش مایل از Santa Ynez دره در نزدیکی کارخانه شراب سازی خود را … ما نه اولین هدف ما نمی خواهد آخرین.”

عکس: حسن نیت ارائه میدهدبلر پنس صاحب پنس تاکستان & Winery در بزرگراه 246 و از بنیانگذاران سانتا باربارا ائتلاف برای مسئول شاهدانه ترس است که مناظر و بوی جدید صنعت راندن گردشگران که گله را به منطقه خود منظره مناظر و مزه ،

مهر و موم شده گلخانه

فراتر از زنبور عسل مشغول این ائتلاف می خواهد سخت تر محدودیت در تمام شاهدانه گفت: Marc Chytilo گروه حقوق محیط زیست وکیل. این شهرستان می تواند به عنوان مثال محدودیت کشت برای مهر و موم شده گلخانه در کارپینتریا دره که در آن حشیش در حال رشد در کفش-بادی سابق, گل, گلخانه, و در شمال شهرستان که در آن در حال رشد خارج از منزل Chytilo گفت.

“رای دهندگان مورد تایید شاهدانه اما این روند شکست خورده است و ما,” او گفت:. “آنچه که ما در حال دیدن واقعا واضح است که بیش از حد بسیاری از کشت عملیات در همان منطقه ایجاد مشکلات است.”

Vintners می گویند بوی حشیش از زنبور عسل مشغول است و “دیوار درختان” مسدود کردن دیدگاه روستا در اطراف فضای باز رشد خواهد دلسرد گردشگران که کشیده شده به بزرگراه 246 نزدیکی Buellton خود منظره مناظر و بوتیک شراب. آنها می خواهند این شهرستان به انجام تحقیقات بیشتری برای تعیین اینکه آیا روغن فرار و ترکیبات آن از شاهدانه به نام “ترپن” را می توان جذب شده توسط انگور.

عکس: ملیندا سوختگیواصل طرح دعوی در دادگاه در ماه ژانویه توسط سانتا باربارا ائتلاف برای مسئول شاهدانه, Inc. به دنبال حکم دادگاه برای جلوگیری از “همیشه حاضر رفتارهاي بوی” از شاهدانه در گلخانه رشد از wafting به محله های مسکونی.

و vintners نگران هستند که آنها را می توان شکایت کرد توسط شاهدانه اپراتورهای اگر آفت کش ها و اسپری در شراب انگور از جمله مواد شیمیایی آلی انجام شده توسط باد و مه بر روی شاهدانه یک محصول با صفر آفت کش تحمل.

“صنعت شراب است متوجه آنها ممکن است قادر به کار در مجاورت نزدیک با شاهدانه” Chytilo گفت. “شهرستان فرایند بررسی موفق به تشخیص آن است. اولین چیزی که شما انجام دهید این است که محافظت های موجود در اقتصاد, و در مورد صنعت شراب آن نیاز به یک سرمایه گذاری گسترده و تسلیم جامعه پایدار و بلند مدت شغل است.”

“هیچ کس می خواهد به حل و فصل این درگیری در دادگاه. ما باید هیئت مدیره به رسمیت شناختن بیآنکه از برنامه های موجود و رفع آن است.”

در نامه ای در ماه گذشته به هیئت مدیره امی ستینفلد یک وکیل برای زنبور عسل مشغول است اعلام کرد که هیچ شواهدی وجود دارد که “قرار است اثر” از “ترپن لکه دار کردن” از شاهدانه در شراب انگور.

“زنبور عسل مشغول پروژه است که به طور مستقیم در مجاورت یک تاکستان و بیش از پنج سال گذشته رشد شاهدانه زنبور عسل مشغول است و تا به حال هیچ مسائل با همسایه خود را,” او گفت:.

در طول بررسی شاهدانه پروژه های شهرستان مقامات استدلال کرده اند که فراگیر زیست محیطی گزارش صنعت را پوشش می دهد تمام پایگاه های. آن تایید شده توسط هیئت ناظران در فوریه 2018. این گزارش به این نتیجه رسیدند که “مهم و اجتناب ناپذیر اثرات” از جمله “اعتراض و یا بوی توهین آمیز” خواهد بود ایجاد شده توسط خوشه حشیش در عملیات; اما هیئت مدیره رای به نادیده گرفتن این یافته ها به نفع توسعه “قوی و از لحاظ اقتصادی قابل دوام قانونی شاهدانه صنعت است.”

عکس: چیرو کوئیلوVintners در سانتا ریتا تپه بین Buellton و بردسير از جمله آلما رزا کارخانه شراب سازی در اینجا نشان داده شده خاموش سانتا رزا جاده در حال حامیان بابا Barbaran ائتلاف برای مسئول شاهدانه یک گروه غیر انتفاعی است که در زمینه دو پرونده های حقوقی به دنبال سخت تر قوانین و مقررات برای شاهدانه صنعت در شهرستان سانتا باربارا.

غیر قانونی گسترش?

در هیئت مدیره را برای حضور در زنبور عسل مشغول است Chytilo نمایش اسلاید هوایی گوگل ارث عکس از 2015 و 2018 ضد او گفت که Rotman به طور غیر قانونی خود را گسترش داد رشد از یک گلخانه به آنچه در ظاهر به شش گلخانه و 16 حلقه خانه.

این موضوع از گسترش کلیدی خواهد بود که بیشتر تولید کنندگان جلو آمده و برای به دست آوردن county ى مجوز. بسیاری از برنامه های کاربردی اجازه در خط لوله هستند برای شاهدانه عملیات بودند که تعیین شده توسط استانداری به عنوان “قانونی و غیر منطبق با” — صاحبان امضا گواهی حسن افزوده است که آنها در حال رشد ماری جوانا دارویی قبل از سال 2016. هیئت مدیره بموقع ارسال نامه به دولت اجازه صاحبان این به رشد خود ادامه حشیش در دولت موقت مجوز تا زمانی که آنها اعمال می شود برای یک شهرستان ى مجوز و شهرستان مجوز کسب و کار.

“نداشتن مجوز به معنی وجود دارد هیچ قوانین” Chytilo گفت. “این غیر قابل تنظیم رشد می کند که مسئول تخریب زیستگاه غیر قانونی چاه و استفاده از آفت کش ها. این معلوم نیست که آیا این رشد می کند در هر روز داده شده در حال فروش به بازار سیاه است. آن را رایگان برای همه.”

شهرستان زمین-استفاده از فرمان منع گسترش هر “غیر منطبق با” استفاده از زمین. در طول زنبور عسل مشغول است و جلسات و برنامه ریزان شهرستان گفت: آنها شروع به تحقیق و تفحص از اتهام ى تخلف با توجه به گسترش عملیات, اما آنها کاهش یافته است آن زمانی که Rotman کاربردی برای اجازه تصمیم گیری است که این ائتلاف می گوید: “incentivizes بد بازیگران.” شهرستان برنامه ریزان توضیح داد که آن را به سادگی به آنچه که آنها به طور معمول انجام دهید می گویند در یک مورد مربوط به غیر قانونی علاوه بر این از یک سوم اتاق خواب.

که نمی نشستن و با vintners عقاب گفت: “شما نمی توانید ساخت یک کارخانه شراب سازی و دریافت مجوز پس از این واقعیت است.”

در طول دو سال گذشته در این شهرستان تعطیل کرده است تعدادی از شاهدانه اپراتورها برای دروغ گفتن در خود گواهی حسن زیرا آنها یافت می شده اند در حال رشد هیچ شاهدانه قبل از سال 2016. و اشاره کرد که دولت محدود دارویی کشت به بیش از 100 فوت مربع ائتلاف ادعا میکند در آن طرح دعوی در دادگاه است که “بسیاری” از شاهدانه عملیات در شهرستان باید به طور غیر قانونی گسترش “فراتر از” فراتر از دارویی خود را رشد می کند. اما شهرستان خود را حفظ کند آهنگ.

در نامه ای به هیئت مدیره ستینفلد گفت که پس از Rotman خریداری اموال او در سال 2014 او شروع به شخم زدن همه قابل کشت سطح زیرکشت و چرای حیوانات مزرعه به منظور بازگرداندن تخلیه خاک دارویی شاهدانه.

“زنبور عسل مشغول شروع کاشت شاهدانه در سراسر مزرعه در ماه جولای 2015,” او گفت:. “… مشغول زنبور عسل پروژه نه تنها در دیدار, اما بیش از استاندارد است.”

مالیات سوالات

در استدلال نهایی در برابر زنبور عسل مشغول است ائتلاف چالش های این شهرستان تعریف از شاهدانه به عنوان یک “استفاده از کشاورزی” که واجد شرایط برای معافیت های مالیاتی تحت ویلیامسون عمل می کنند. به حفاظت از منابع طبیعی قانون را فراهم می کند مالیات دهندگان یارانه برای کشاورزان به منظور حفاظت از زمین های کشاورزی از توسعه شهری است.

تحت عمل تجاری تولید یک کالای کشاورزی نیاز ندارد یافته های سازگاری با مزارع اطراف آن. به عنوان یک نتیجه ائتلاف استدلال وجود نداشت شهرستان بررسی چگونگی زنبور عسل مشغول عملیات ممکن است تحت تاثیر قرار مجاور باغات ردیف محصولات زراعی و باغ های انگور که همه آنها در دیرینه کشاورزی را حفظ میکند.

در مارس 13, کالیفرنیا Farm Bureau Federation, یک سازمان با بیش از 500 عضو در سانتا باربارا شهرستان با ارسال نامه ای “به احترام جمع آوری یک موضوع حقوقی” با هیئت ناظران با بیان اینکه این شهرستان تعریف از شاهدانه به عنوان “کشاورزی بدون استفاده از” بود “را مطابق با” ویلیامسون عمل می کنند.

اما Ghizzoni معتقد است که دولت اجازه می دهد تا شهرستان به مجموعه قوانین خود را دارند. هیئت مدیره می توانید آنها را تغییر دهید بعد او گفت: ناظران هفته گذشته “اما ما قوانین فعلی به درستی طبقه بندی شاهدانه به عنوان یک کشاورزی استفاده شده است.”

ملیندا می سوزد یک روزنامه نگار مستقل در سانتا باربارا.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>