چمن علائم رانندگی در فارغ التحصیلی: چگونه ورمونت مدارس در حال ارسال کردن سالمندان دبیرستان

چند ماه گذشته از مدرسه بالا رفتن نیست راه فارغ التحصیل از سالمندان تصور است.

اما ورمونت مدارس و جوامع در اطراف بسیج سالمندان پیدا کردن راه های خلاق به افتخار آنها در طول بیماری همه گیر. فارغ التحصیلان در حال آماده سازی برای رفتن به جلو با درس در سازگاری و نوع دوستی.

جوامع Colchester, میلتون, Essex, South Burlington و دیگران نوشته شده در تصاویر و یا نام از فارغ التحصیلان به عنوان یک راه برای تشخیص موفقیت خود را. و رانندگی در فارغ التحصیلی اطمینان از این زمان هر چند از هم جدا اجتماعی فاصله باقی مانده خاص است.

South Burlington ارشد حیاط نشانه

در South Burlington ارشد تصویر چمن علائم تحویل داده شد به خانه از هر یک از بیش از 250 فارغ التحصیلان.

“آنها در واقع حفظ یک راز از ما. ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد” South Burlington ارشد میا Harton گفت.

Harton بود در یک زوم تماس با مشاور خود را که اتفاق می افتد به مدیر مدرسه پاتریک برک زمانی که او را شگفت زده کرد و آنها را با یک تصویر از این نشانه ها در مقابل مدرسه.

برک گفت: آن را سرگرم کننده است در آینده با راه های خلاقانه برای جشن سالمندان; این ایده خاص تبدیل به یک تعهد بزرگتر از انتظار است. Beltrami عکاسی صرف ساعت های بسیاری در طراحی هر نشانه ای از تصاویر ارشد در حال حاضر تایید شده در سالنامه. ارشد پدر و مادر کمک کرد تا با مرتب سازی, برچسب زدن و توزیع. و مدرسه مدیر عملیات با استفاده از حمل و نقل نرم افزار برای ایجاد مسیرهای شش اساتيد خواهد درایو به ارائه نشانه ها به هر دانش آموز در صفحه اصلی.

بیشتر: چگونه می ورمونت, کالج فارغ التحصیلی کلاس 2020? نگاهی به آنلاین commencements

ارائه 60 علائم خود Burke coaxed خود را در کالج سن پسر به درایو در حالی که آنها صرف بخشی بهتر از دو روز توقف به دانشجویان خارج از South Burlington.

“ما سوار مینی ون خانواده بیش از همه فرانکلین و Grand Isle شهرستان” برک گفت. او افزود که دیدن سالمندان و خانواده به او رشد کرده بود و نزدیک در طول سال بود “فقط آنچه که من نیاز.”

چادری در کلاه و لباس شب لباس Harton دستیار اصلی او تحویل داده ثبت نام. آن لحظه ای خاص بود — آنها عکس گرفت با هم و میا گفته شد این مدرسه تا به حال بیشتر برنامه ها برای آنها از جمله فارغ التحصیلی.

“فقط دانستن این دانشکده در حال کار بسیار سخت است واقعا شیرین” Harton گفت.

فارغ التحصیلی — یکی برای کتاب های تاریخ

South Burlington اعلام کرده است آن را زنده مراسم فارغ التحصیلی در اصلی آن تاریخ ژوئن 12.

برک گفت: بازخورد از خانواده راند تصمیم خود را برای حفظ تاریخ و آیا یک فرد در رویداد. این برنامه ها به صورت یک درایو در سبک مراسم در fairgrounds در اسکس جانکشن.

برک گفت: وجود خواهد داشت یک صفحه نمایش بزرگ و برخی از پیش تولید چند رسانه ای, اما آنها امید بسیاری از سخنرانان — چهار از پنج دانش آموزان — قادر خواهد بود به ارائه سخنرانی خود را زندگی می کنند در یک تریبون در سایت.

مهم این است که در این مراسم حفظ بسیاری از عناصر سنتی برنامه, او گفت:.

اسکس دبیرستان و چاپلین دره اتحادیه دبیرستان در حال تقسیم هزینه اجاره برای تعطیلات آخر هفته. هر یک از سه مدارس خود را داشته باشد مراسم فارغ التحصیلی در هر ژوئن 12 یا 13 ژوئن.

بیشتر: Burlington ساکنان همچنان به نقطه نقاشی های دیواری در اطراف شهرستان. در اینجا چگونه شما می توانید کمک به

جولی Pidgeon, یک پدر و مادر یک ایمیل به در گفت: “من غم را در از دست دادن بسیاری از rites of passage; من افتخار می کنم از فداکاری پسر من و همکلاسی های خود را در حال ساخت برای نگه داشتن مردم در امن; من ممنون هستم که مدرسه و جامعه هستند و شناخت کودکان و نوجوانان به اجازه دهید آنها را می دانیم ما آنها را ما درک خود را قربانی و ما در حال رفتن به جشن آنها را — حتی اگر آن را 6 فوت دور و پشت یک ماسک.”

Harton گرفته رویداد تغییر در گشاد گشاد راه رفتن و گفت او و همکلاسی هایش را به شوخی “ما میخوایم در کتاب های تاریخ.” آن را فراهم می کند یک تجربه منحصر به فرد است که سرگرم کننده خواهد بود به بازگو یک روز.

“ما در کلاس که تا به حال فارغ التحصیلی در اتومبیل های ما — چیزی به لاف زدن در مورد” او گفت:.

چالش های ساخت شخصیت

سالمندان را ملاقات چالش های قبل از آنها و “واقعا گله و شکایت نمی کند” با توجه به Burke.

“من دیده ام بچه های ما تعطیل خود را در اجتماعی ترین زمان از زندگی خود را.” برک گفت: “من دیده ام آنها را انجام دهد که به نفع جامعه است.”

او شده است heartened راه دانش آموزان گرفته اند در مسئولیت حفاظت از همسایگان خود و تلاش برخی از ساخته شده اند به عنوان ضروری کارگران در نظر گرفتن شغل در مواد غذایی و ذخیره مناسب به این دلیل که آنها سالم به اندازه کافی برای انجام این کار است.

“این چیزی است که من هرگز فراموش نکنید که در مورد سال 2020” برک گفت.

“این فارغ التحصیلان آینده هستند و آنها آزمایش شده اند در راه هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند. انعطاف پذیری خود را به من می دهد امید ” Pidgeon گفت.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>