اجرای قانون موفقیت در نگه داشتن سانتا باربارا, ساحل, جمعیت پایین

با وجود شایعات از ازدحام بیش از حد در شهرستان سانتا باربارا سواحل آخر هفته گذشته همکاری بین سازمان های اجرای قانون محلی در سراسر سواحل جنوبی با موفقیت نگه داشته و جمعیت پایین به اندازه کافی در این آخر هفته که County نمی دید آنها را بیش از COVID-19 اجتماعی فاصله نگرانی.

“در حالی که ما تحت فرماندار ماندن در خانه سفارش هوای تازه و ورزش بسیار مهم برای حفظ سلامت جسمی و روحی خوب” گفت: 2nd District سرپرست گرگ هارت در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“اما در همان زمان ما هر یک مسئولیت را به انجام بخشی خود ما برای حمایت از مدیریت دوگانه چالش بازآفرینی با خیال راحت در حالی که همچنین محافظت از سلامت عمومی است.”

کنفرانس ساخته شده روشن است که در حالی که بسیاری از آنها تجربه “قرنطینه خستگی” نیاز فوری به این منظور است که هنوز هم وجود دارد. بهداشت عمومی افسر دکتر هنینگ Ansorg تصریح کرد که در حالی که بسیاری از آنها خارج از این گذشته داغ آخر هفته فرد دیگری درگذشت COVID-19 روز شنبه.

او گزارش داد که از روز دوشنبه وجود دارد دو موارد اضافی در شهرستان و در مجموع 473 موارد است. یک فرد ساکن در شهر سانتا باربارا و از سوی دیگر یک زندانی در لامپوک زندان فدرال.

از 473 موارد 99 نقاهت در خانه; 38 در بیمارستان, 11 که در بخش مراقبت ويژه; 322 باید به طور کامل بهبود یافتند; و هفت گذشت. یک صد و شصت و هشت نفر از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس قرار گرفتند زن در هنگام تولد 296 قرار گرفتند نر در هنگام تولد و نه ناشناخته است. از تمام موارد 59 در حال بهداشت و درمان کارگران است.

هارت همچنین ارائه مطلب خاص جغرافیایی داده ها برای کسانی که فوت کرده اند از این ویروس برای اولین بار. دو decedents بودند از Goleta یکی از unincorporated منطقه Goleta دره و Gaviota یکی از شهرستان بردسير یکی از لامپوک زندان یکی از سانتا ماریا و یکی از unincorporated قطعات Sisquoc, Casmalia, Garey, Cuyama جدید Cuyama و شهرستان گوادلوپ.

دیگر اعضا در کنفرانس مطبوعاتی آورده تا تلاش برای ادامه زندگی اجتماعی فاصله محدودیت در محل. مت Farris که رئیس بخش و شهرستان سانتا باربارا آتش نشانی گفت: در حال سازگار است قسمت جدید “عادی” بسیاری از صحبت کردن در مورد.

“پس از 911, ما همه ترس به پرواز” Farris گفت. “اما TSA ایجاد شد و در حال حاضر آن را خوب برای ما به صبر در دو ساعت خط. همه چیز در حال حاضر متفاوت است. شما رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی و آنها پاک و همه چیز را برای ما و ما را مجبور به پوشیدن یک ماسک و پایه 6 فوت از هم جدا و این درست است. بخشی از کار من است برای کمک به شما دریافت جدید طبیعی ” بنابراین ما می توانیم همه بازگشت به زندگی ما و بازگشت به کسب و کار است.”

بانک غذایی است اصلاح و در حال گسترش عملیات خود به جا جدید “عادی” بیش از حد. جودیت اسمیت-مایر مدیر ارتباطات در بانک مواد غذایی است که ایجاد یک برنامه جدید است که متصل های محلی سالمندان نیاز به با سالم و رستوران-تهیه غذا. این برنامه طول می کشد سرآشپزها که از کار هستند و از این بیماری همه گیر است و آنها را گرم وعده های غذایی برای سالمندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>