دیر شروع به ورمونت سال تحصیلی به معنی تاخیر برای ورزش دبیرستان فصل

دبیرستان ورزش نمی تواند شروع تمرین برای فصل پاییز تا روز اول در مدرسه راهنما با توجه به ورمونت مديران انجمن.

که روشن می آید پس از روز شنبه را اعلام توسط رژیم صهیونیستی. Phil اسکات که ورمونت مدارس را جهانی تاریخ شروع از سپتامبر. 8 و یک هفته یا بیشتر بعد از اصل برنامه ریزی شده به منظور فراهم کردن زمان بیشتر برای آماده شدن برای شروع سال تحصیلی جدید در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این VPA اعلام کرد در اوایل ماه جولای که این امر می تواند فشار شروع پیش فصل پاییز فعالیت های از اوت. 10 تا از اولین روز مدرسه. پست-روز کارگر شروع تاریخ تغییر نمی کند که موضع.

“مدارس می توانید شروع به تمرین در روز اول خود را در مدرسه آموزش. بنابراین اگر آن را در سپتامبر 8th, پس از آن است که شیوه می توانید شروع” نوشته باب جانسون VPA دیپلم, مدیر اجرایی در یک ایمیل.

بیشتر: VPA: دبیرستان سقوط ورزش را شروع با تاخیر به دلیل COVID-19

بیشتر: چرا VPA است به تأخیر انداختن شروع دبیرستان سقوط ورزش

گام برای از سرگیری بازی

جانسون گفت: موضوع بزرگتر برای از سرگیری رقابت است که در آن دولت خواهد بود و در آن مدل سه لایه برای شل شدن محدودیت در مدارس مشخص شده در اسکات دولت را “قوی و سالم شروع” استراتژی. این طرح برشمرد چگونه روش تغییر خواهد کرد بر اساس یک مدل سه لایه با مترقی کاهش محدودیت ها:

  • مرحله 1: مدارس بسته باقی می ماند از راه دور یادگیری صورت می گیرد.
  • مرحله 2: مدارس باز هستند و با افزایش فاصله اقدامات برای کسانی که زندگی در این منطقه جغرافیایی تنها.
  • مرحله 3: مدارس باز هستند و با افزایش فاصله اقدامات است. حضور محدود شده است به کسانی که از محدود انتقال مناطق تنها.

در حال حاضر جانسون گفت: ورمونت مدارس در حال آماده کردن خود برای شروع ترم پاییز در مرحله 2 — اما رسیدن به مرحله 3 مورد نیاز خواهد بود به بازی بازی بر خلاف غیر مدرسی فعالیت های مجاز در این تابستان.

“مدارس در رده های مختلف ما پاسخ به, وزیر آموزش و پرورش” جانسون گفت: مطبوعات آزاد در ماه گذشته. “هنگامی که ما صحبت در مورد رفتن به مدرسه ما در حال صحبت کردن در مورد نه تنها تیم مدرسه اما محیط مدرسه که در آن دانشجویان باید در تمام طول روز طولانی است. که بسیار در عمق بیش از فقط رفتن به یک عمل و یا یک بازی محلی خود (تابستان) تیم.”

رشته هاکی, فوتبال, فوتبال, والیبال, صلیب کشور در حال اجرا گلف و ماهیگیری باس هستند VPA را تحریم ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده در طول ماه پاییز.

به طور معمول پس از پیش فصل تعهدات برآورده تیم مجاز به برنامه اولین بازی خود را در فینال جمعه یا شنبه در ماه اوت با postseason رخ می دهد در اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر است. این احتمال وجود دارد که اگر یک فصل طول می کشد شکل این سقوط آن خواهد شد کوتاه تر از حد معمول ارائه دلیل بیماری همه گیر.

با توجه به بحران بهداشت و درمان این VPA تا به حال به لغو مانده از دختران بسکتبال پلی آف در ماه مارس و پس از آن کنار گذاشته تمام فصل بهار, یک تصمیم که برگزار شد تا پایان ماه آوریل است.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de