لری Saarloos زنده اسب تصادف

شناخته شده Santa Ynez دره کشاورز لری Saarloos که کاشته اولین تاکستان در نزدیکی Los Olivos در سال 1999 بود به شدت مجروح سه شنبه گذشته پس از سقوط از اسب در هالیستر در مرتع پرورش احشام.

“این حادثه ناگوار گفت:” او پسر کیت Saarloos. “درست به فرم پدر من بود در خارج وجود دارد برای کمک به یک دوست. او شده است می خواهم حرکت گاو برای دو روز گذشته در یکی از زیبا ترین مکان بر روی زمین است.”

پس از airlifted به سانتا باربارا کلبه بیمارستان Saarloos که 65 سال بود و در پرواز به مرکز پزشکی UCLA که در آن او بعدها تحت عمل جراحی برای تعمیر دو شکسته مهره در گردن او. او در حال حاضر آگاه هشدار و دوره نقاهت بعد اگر چه همچنان در درد و هیچ جنبش و در عین حال زیر کمر.

“مردم در مورد آن را بسیار به سرعت به عنوان نشانی از پرتاب یک سایه” گفت: Keith Saarloos که اعتبارات بی شماری نماز که از پدر گسترده پشتیبانی شبکه برای توانمند سازی خود را در بقا و بهبود. “از کلیسای خود را به دوستان خود که هرگز دعا قبل از آنها گفت: “من دعا برای پدر خود که یک احساس شگفت انگیز” گفت: Saarloos. “من می دانم که برخی از افراد تردید دارند که, اما زمانی که شما در میان آن غیر ممکن است به انکار. ما آن را احساس جسمی به عنوان یک خانواده است.”

به دلیل COVID-19 همه گیر آن را دشوار است برای همسر و فرزندان خود را به بازدید Saarloos هر چند آنها شده اند قادر به در روز های اخیر. در همین حال شده است وجود دارد گسترده فوران پشتیبانی از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان کیت Saarloos همچنان به روز رسانی به طور منظم در Instagram account @saarloosandsons. هنگامی که کیت برادر سابق حرفه ای بازیکن بیس بال کرک Saarloos ارسال شده اخبار خود را در حساب توییتر @kirk_saarloosاو موفق به دریافت نزدیک به 10,000 دوست دارد و بیش از 750 آرزوی نظرات. آنها گفتند که حمایت های دیجیتال است که کمک به لری بهبود می یابند.

“رسانه های اجتماعی می شود تخطئه اما من مخالف گفت:” Saarloos. “فوران عشق واقعا عامل در آوردن روح خود را بالا و بالا و بالا.”

این Saarloos خانواده صاحب باغ های انگور در بالارد دره عمیق و باریک و در نزدیکی تقاطع 101 و 154 و عمل محبوب Saarloos و پسران مزه اتاق در Los Olivos. نام تجاری خود را بسیار خانواده-به جلو با بستگان اغلب بر روی برچسب.

وقتی پرسید که چگونه لری می خواهم به توصیف کیت جواب داد “افسانه است. چه با شما تماس Paul Bunyan? او یک چوب? شوهر, پدر, پدر بزرگ, کشاورز, cattleman نیروی طبیعت است.”

آیا او را بازیابند استفاده از پاهای خود را در این زمان ناشناخته است اما خانواده همچنان امیدوار. “نخاع نبود قطع فقط آسیب دیده بنابراین ما هنوز امیدوارم برای یک حرکت یا کشش ناگهانی در پا” گفت: Saarloos. “وجود دارد هزاران نفر از مردم دعا برای این پسر من نیست حکم هر چیزی است.”

خانواده است که به درخواست کسانی که می خواهم برای نشان دادن حمایت خود را برای بازدید و ادای احترام.شرکت/saarloos و ارسال پیام خود به لری Saarloos.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>