لری Saarloos دور می گذرد

این پرچم ها در نیمه کارکنان در Los Olivos این هفته به عنوان شناخته شده خمار لری Saarloos گذشت سهشنبه, مارس 24 10 روز پس از یک اسب سواری, حادثه در حالی که گرد کردن گاو در هالیستر در مرتع پرورش احشام.

Saarloos شد, پرواز به مرکز پزشکی UCLA زیر مارس 14 حادثه تحت یک عمل جراحی پنج ساعته. او هشدار و پاسخگو پس از درمان و به نظر می رسد در مسیر بهبودی به گفته خود پسر کیت Saarloos هفته گذشته است. کیت ارسال شده خبر مرگ او روز جمعه از طریق رسانه های اجتماعی که در آن بسیاری از هزاران نفر از حامیان آنها متعهد به دعا برای لری را بازیابی.

این Saarloos خانواده برای اولین بار به منطقه آمد و در سال 1999 زمانی که آنها کاشته تاکستان در بالارد دره عمیق و باریک. آنها نیز خود یکی دیگر از تاکستان به عنوان به خوبی به عنوان محبوب مزه اتاق در مرکز شهر Los Olivos.

یک مراسم یادبود در آثار.

ورود

لطفا توجه داشته باشید این ورود به ارسال حوادث و یا در مطبوعات. با استفاده از این صفحه در اینجا برای ورود به سایت خود را مستقل اشتراک

عضو نیستید ؟ ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>