لری کورتیس معشوق دیرین بلند, ساحل, شهرداری هادی باند, dies at 82

لری Curtis, ساحل طولانی را “مرد موسیقی” که در انجام محبوب شهر شهرداری گروه برای کنسرت 27 سال بود و لانگ بیچ دانشگاه ایالتی هادی از باند 25 سال درگذشت شنبه, ژوئن 13. او 82.

کورتیس درگذشت و در خانه اش در جنگل دریاچه از نادر و مهاجم نوع کیسه صفرا سرطان با توجه به لورا Spino یک دوست دیرین. او گفت که او مبتلا به سرطان تنها در پنج هفته پیش.

 • هادی لری Curtis راهنماهای طولانی ساحل شهرداری Band. فایل عکس

 • هادی لری Curtis راهنماهای طولانی ساحل شهرداری Band. عکس: آنا P. گوتیرز برای ثبت نام.

 • لری Curtis هدایت ساحلی شهرداری Band آنها به عنوان انجام یک کنسرت رایگان برای جمعیت زیادی از خانواده ها در Whaley پارک در ساحل طولانی در روز سه شنبه, جولای 2, 2019. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لری Curtis انجام ساحل طولانی شهری باند آنها به عنوان انجام “حرارت لاتین” در رامونا پارک در ساحل طولانی در روز شنبه, 31 جولای 2018. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لری کورتیس (عکس)

 • لری Curtis انجام ساحلی شهرداری Band به عنوان آنها انجام رامونا در پارک در ساحل طولانی در روز شنبه, 31 جولای 2018. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • هادی لری Curtis لبخند او به عنوان استقبال مخاطبان به “برای تلفن های موبایل بسیار گرم تابستان’ ارائه شده توسط ساحل طولانی شهری گروه در رامونا پارک در ساحل طولانی در روز شنبه, 31 جولای 2018. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لری Curtis pictiured پیش از 107 فصل از لانگ بیچ شهرداری Band. کنسرت در ال دردو پارک Jully 1, 2016. حسن نیت ارائه میدهد عکس

سابق ساحل طولانی شهردار بورلی اونیل به نام Curtis “ساحل طولانی گنج آورده است که موسیقی به هزاران نفر از مردم برای سال های بسیاری است. کنسرت های خود را در پارک ها بهترین چیز برای انجام در تابستان. ما خیلی خوش شانس هستیم که او ما را همه با هم با موسیقی است.”

سابق ساحل طولانی Councilwoman Rae Gabelich گفت که او و کورتیس مبارزه با هم برای نجات شهری باند سال پیش “در هنگام کاهش شدید بودند که در بودجه ساخته شده در سراسر شهر بود. ما غالب با کمک صدها نفر از ساکنان. لری صدای قوی برای جمع آوری کمک های مالی نگهداری می شود شهرداری Band زنده است.”

Gabelich گفت: او را از دست کورتیس و “او مسری است لبخند زیبا و باور نکردنی خود را به عشق از همه چیز موسیقی است.”

سال گذشته Curtis لگد کردن 109 فصل طولانی, ساحل, شهرداری, گروه, طولانی ترین در حال اجرا شهرداری باند در ایالات متحده است. کورتیس در زمان بیش به عنوان هادی در سال 1993 شده است و با تکان دادن باتوم او با نوازندگان حرفه ای و کسانی که سرگرم به عنوان بسیاری از 10,000 نفر در سال در پارک تابستان کنسرت در سراسر شهرستان.

در این تابستان برنامه شده است به دلیل نامشخص از coronavirus همه گیر Spino گفت. او گفت: Curtis زندگی می کرد “که اگر آن را همه در لیست خود سطل. او زندگی زندگی را به کمال و گفت که او مبتلا به سرطان, ‘من تا به حال یک زندگی بزرگ; آغاز خوب بود من تا به حال فوق العاده و در حال حاضر به پایان رسیده است.”

کورتیس متولد شد و در 25 ژوئن سال 1937 در دالاس تگزاس است.

Spino گفت: او به بازی (درامز) هنگامی که او جوان بود و تبدیل به یکی از کوچکترین افراد پذیرفته به جامعه بین المللی Rudimental طبل و تا به حال موفقیت های اولیه به عنوان یک درامر موسیقی جاز در باندهای بزرگ و جاز کوارتت ظاهر می شود در آمریکا دستهء موسیقی و تور با Trini لوپز باند.

او شروع به کالج را در سن 16 سالگی در یک جاز ضربت زنی بورس تحصیلی به شرق ایالت تگزاس دانشگاه نیز تحصیل کلارینت و ویولن در پیگیری از آنچه که او در نهایت می خواستم برای انجام: آموزش موسیقی است. او بعد از دریافت کارشناسی ارشد خود را از هنر موسیقی درجه از آدم دانشگاه ایالتی کلرادو است.

کورتیس شروع به کار تدریس در سن 20 در Walsenberg کلرادو و ساخته شده راه خود را به تدریس در پاسادنا دبیرستان در سال 1964. پس از پنج سال در پاسادنا او مدیر گروههای در ساحل, دانشگاه دولتی و موقعیت او برگزار شد به مدت 25 سال.

او ساخته شده در سراسر کشور مورد احترام وزش گروه برنامه. باد سمفونی در نظر گرفته شد به یکی از کشور بهترین دانشگاهی بی کلام گروه. در سال 1999 او تاسیس آمریکا بادها کنسرت گروه حرفه ای باند باد که انجام آن مراسم تحلیف کنسرت در هالیوود باول.

لری Curtis هدایت ساحلی شهرداری Band آنها به عنوان انجام یک کنسرت رایگان برای جمعیت زیادی از خانواده ها در Whaley پارک در ساحل طولانی در روز سه شنبه, جولای 2, 2019. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

به ساحل شهرداری هادی باند Curtis رهبری گروه برای نزدیک به 700 کنسرت خود را در طول 27 سال وجود دارد.

“او دوست داشت آنچه او” Spino گفت. “او ارائه شده در سطح حرفه ای با کیفیت بالا و اجرای درگیر مخاطبان با حکایات و بیت های جالب تاریخ موسیقی قبل از هر قطعه است.”

کورتیس نیز مهمان انجام ظاهر با اقیانوس آرام, سمفونی امریکاس گروه برنج, San Diego بادها و ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس.

او گفت: او همچنین مشتاق boater برای بیش از 50 سال قایقرانی به هاوایی دو بار و بی حد و حصر آخر هفته سفر به جزیره کاتالینا با قایق خود را مناسب به نام “ارابه موسیقی.”

او یک عضو از خط ساحلی قایق بادبانی باشگاه مهندسان باشگاه قایق بادبانی و کریتوس باهیا باشگاه قایق بادبانی.

کورتیس نهفته هزاران نفر از مردم از جمله دانشگاه و دبیرستان دانش آموزان را با طنز اجتماعی خنده و مزه برای زندگی Spino گفت.

در یک مصاحبه در سال گذشته با Grunion روزنامه, روزنامه کورتیس گفت: “لانگ بیچ دارای شخصیت خود را و مقدار زیادی از آن را با موسیقی و هنر و چگونه درگیر جامعه است با تمام آن فقط از یک محل خاص — آن را واقعا است — و آن را به یک نوع خاص از خدمات اجتماعی برای حمایت از همه از این است.”

کورتیس جان سالم به در با همسر خود را از 29 سال لیندا; پسرش, Kurt (سحر) و دختران هدر اندرسون (Lance) و لیندزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im