لیکرز’ Kyle Kuzma را تشویق می کند آموزش و پرورش, رای گیری, فعالیت در مبارزه با نژادپرستی

کایل Kuzma ساخت صدای او شنیده می شود.

24-در سال لیکرز به جلو از فلینت میشیگان در دو روز گذشته تشویق آموزش و پرورش, تحسین, محلی و ملی فعالیت و تاکید کرد ارزش رای گیری به عنوان او اضافه افکار خود را به گفتمان نژاد پرستی و سوء استفاده پلیس در ایالات متحده است.

او به اشتراک گذاشته شده را چشم انداز خود را در یک بازیکنان تریبون قطعه “ain’t No چسبیده به ورزش” ارسال شده صبح روز سه شنبه و در یک مکالمه مجازی بیش از یک لیوان شراب دوشنبه شب با کارملو آنتونی پورتلند تریل بلیزرز ، Kuzma نیز تاریخ شکست نخوردگان مارک J. اسپیرز در 12:30 بعد از ظهر سه شنبه برای گفتگو خواهد شد که جریان در Instagram.

Kuzma خطاب به لحاظ تاریخی رابطه تیره و تار بین مردم و پلیس در هر دو گفتگو با آنتونی و در نوشته تکه, گسترده, 1,900-کلمه مقاله که در آن او همچنین لمس در زندگی چه چیزی در حال رشد کردن بود به عنوان پسر یک زن و یک مرد سیاه و سفید.

“مادر بزرگ من بود در واقع یک ستوان در فلینت اداره پلیس” Kuzma نوشت. “من می دانم که وجود دارد بزرگ افسران پلیس وجود دارد. اما حتی اگر این است که بخشی از خانواده من که در امریکا هیچ مهم نیست که شما معروف یا نه, شما هنوز هم همیشه برای رفتن به پارانوئید از پلیس …

“حتی به عنوان یک ورزشکار من هنوز می ترسم وقتی که من کشیده بیش از” Kuzma اضافه شده است. “اگر من دارم رانندگی می کنم و من یک پلیس هستم چک کردن آینه من مانند پنج دقیقه.

“که مظهر چه این انجام داده است و به ما به عنوان مردم سیاه و سفید, زندگی در یک جامعه ی نژادپرست. این چیزی است که ما را به ترس: افرادی که قرار است برای محافظت از ما.”

Kuzma صحبت بیشتر در مورد آن در روز دوشنبه قسمت از آنتونی “آنچه در شیشه ای خود را” سری.

“در بسیاری از خوب پلیس هم” Kuzma گفته آنتونی. “وجود دارد و همه نژادها از مردم خارج وجود دارد در یک, پلیس, یونیفرم, و آن را بیشتر در مورد سیستم از آن است که واقعی بخش است. ما نیاز به پلیس در اطراف. چه کسی به شما تماس بگیرید برای هر چیزی شما با پلیس تماس بگیرید … شما در حال القا به نوع تکیه بر آن در زمان ناامیدی.

“بزرگترین چیزی است که فقط در این سیستم و سیستم قدمت آن به برده داری و چگونه است که دستکاری ذهن مردم را به فکر می کنم که یک مسابقه باید بیش از دیگر.”

Kuzma تاکید کرد آموزش و پرورش تشویق کسانی که گوش دادن به مکالمه خود را با آنتونی به حفر کردن به تاریخچه آفریقایی و همچنین به حفاری عمیق تر به تاریخ.

در Kuzma کلمات در بازیکنان تریبیون:

“نژاد پرستی است که در مورد برده داری بیش از هر چیز و چه کسانی که داستان های برده داری به تصویب رسیده است به همراه سفید خانواده ها برای قرن ها و قرن ها.

“چیزی به نام سنگ بنای سخنرانی های مؤتلفه معاون رئیس جمهور که رهبری مردم را برای مبارزه با برده داری در جنگ داخلی به معنای واقعی کلمه گفت: حرکت خود را مبتنی بر این ایده که مردم همیشه نسبت به سیاه پوستان است. که از بدو تولد سیاه و سفید مردم به معنای زندگی می کنند به عنوان برده است.

“او گفت:” ما دولت جدید را پایه گذاشته و آن را سنگ بنای استوار بر حقیقت بزرگ که negro برابر است با مرد سفید پوست.’

“و هنگامی که برده بودند آزاد در سال 1865 و زمانی که جنگ داخلی انجام شد این بود که فقط مانند بوم, سیاه, افراد, رایگان, نژادپرستی انجام شود, شما می دانید ؟

“در آن زمان آزادی سیاه ترسناک بود برای بسیاری از مردم سفید پوست در این کشور است. وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که می خواستند برده داری همچنان ادامه دارد. من صحبت کردن در سناتوران و مردم در قدرت است. قانونگذاران با این طرز فکر.

“پس قوانین بودند به محل قرار پس از برده داری به قرار دادن مردم سیاه و سفید در یک نوع از خندق خواهد بود که سخت به خارج شدن از.

“نگاهی به 13 متمم. آن را لغو برده داری به جز به عنوان مجازات برای یک جرم و جنایت است. اساسا آنها گفت: خوب آنها در حال حاضر, اما آنها نمی تواند آزاد باشد و اگر آنها جنایتکاران. بنابراین اجازه دهید آنها را به مجرمان است. بیایید قوانین بسیار دشوار است که آن را آسان برای آنها را به ظروف سرباز یا مسافر.

Kuzma گفت: او همچنین می خواهد مردم را به آموزش خود را در مسائل جامعه در حال حاضر و پس از آن که دانش و کاربرد آن را در صندوق های رای.

“است که مهم ترین چیز” Kuzma گفته آنتونی اشاره کرد که او قبلا سوء ظن در مورد اعتبار رای گیری. “این یک چیز را به بیرون رفتن وجود دارد و مارس این یک چیز را به بیرون رفتن وجود دارد و اعتراض به گسترش آگاهی است. اما اگر شما می خواهید تغییر واقعی آن را از وجود دارد, شما می دانید ؟ واقعی تغییر رای گیری.

“اما در بالای رای گیری شما باید به تحصیل شد. و این هر دو زمینه: فقط به خاطر اینکه شما ضعیف و یا شما فقیر باور نمی کنم که شما باید به طور خودکار برای رای دموکرات ها و یا بالعکس اگر شما فوق العاده غنی, شما لازم نیست که برای رای دادن به جمهوری خواهان.

“در واقع آموزش خود را در سیاست های آموزش خود را در چه واقعی سیاستمداران بر این باورند در و ببینید که اگر آن را منطبق با آنچه شما انجام دهد. که در آن نهایی تغییر می آید.”

و در بازیکنان تریبون قطعه Kuzma نشان داد که چگونه او می تواند نزدیک شدن به او را وظیفه مدنی: “ما به رای مردم است که کورکورانه حمایت از هزینه های بیشتر در ادارات پلیس نسبت به بهداشت و درمان و آموزش و پرورش. و ما نیز به رای از مردم که به تغییر است که ما می خواهیم سریع به اندازه کافی.”

با که در ذهن Kuzma به پایان رسید بازیکنان خود را تریبون پست اعلام کرد که او برنامه ریزی برای راه اندازی یک رای گیری کمپین زیرا به او نوشت: “شما می دانید که پشت این همه آغاز دوران برده داری یکی از چیزهایی که مرد سفید می ترسید شد یک مرد سیاه و سفید است که تا به حال ذهن خود را. کسی که می تواند به عنوان خوانده شده. کسی که می تواند نوشتن. کسی که می تواند برای خود فکر می کنم. کسی که می توانستند رای بدهند.

“شما می دانید چرا ؟ چرا که فرد می تواند ایستادن!!

“و این چیزی است که من انجام می دهند و برای رفتن به ادامه کار تا زمانی که همه مردم آزاد هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net