لیکرز’ دوایت هاوارد می گوید Breonna تیلور در مورد چیزی است که ما باید بحث در مورد’

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — دوایت هاوارد دیدم یک عکس به تازگی ساخته شده است که او ناراحت است.

عکس مشهور است از سابق لویی افسر پلیس برت Hankison یکی از افسران که منفجر به آپارتمان از Breonna تیلور در هیچ-knock جستجو در حکم در ماه مارس و به ضرب گلوله کشته EMT که شده بود در رختخواب لحظه قبل بود و در واقع یکی از اهداف این بررسی است. در عکس است که به طور گسترده ای منتشر شده رسانه های اجتماعی Hankison نشان داده شده است shirtless در ساحل ایستاده در کنار دو زنان.

Howard شده است اوایل داستان NBA حباب هر دو برای گفتن آنتونی دیویس که او تنها شرکت کنندگان در NBA DJ و متعدد برای او Instagram Live streams که در آن او نشان داده شده است با پوشیدن یک ماسک (او به نام در NBA را در نوک خط). اما در بعد از ظهر شنبه لیکرز مرکز سعی به تمرکز مکالمه.

“Breonna تیلور مردم که شنیع حادثه او را در برابر آنها هنوز هم رایگان” هوارد گفت. “آنها در خارج وجود دارد زندگی خود را به بهترین زندگی است. به جای نگرانی در مورد اگر من ماسک یا نه که چیزی است که ما باید به بحث در مورد. چرا این افراد آورده شده است ؟ چرا آنها متهم شده است برای هر چیزی و یا حتی بازداشت برای آنچه آنها انجام داده است؟”

تیلور مرگ همراه با جورج فلوید یکی از بزرگترین عوامل ایجاد انگیزه تظاهرات از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید که جاروب این کشور در ماه گذشته و ادامه داد: به طور متناوب در شهرهای آمریکا در حال حاضر. این مرد 26 ساله در مورد دریافت کرده است توجه در پی فلوید مرگ سه ماه پس از این واقعیت اما بر خلاف افسران فلوید در مورد هیچ یک از سه افسران – Hankison جان Mattingly و Myles Cosgrove – شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده و تنها Hankison اخراج شده.

این مورد بحث شده است در میان بازیکنان NBA در ماه گذشته و در شروع حباب برخی از بازیکنان را نگران کرده است و با افزایش آن دید. قطعات رو به جلو Jerami اعطای هدایت می شوید سوال در مورد بسکتبال در اوایل این هفته به بحث در مورد ترس خود را با دستگیری و یا اتهامات عنوان شده در این مورد. دنور ناگتس دنبال کرد تا با ارسال یک ویدئو از اعطای مصاحبه با عنوان: “بازداشت پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور.”

در بعد از ظهر جمعه, LeBron James در میان چندین ستاره NBA که نوشته شده: “عزیز Breonna, من متاسفم از این است که مصرف خیلی طولانی است.”

هوارد بود در میان بازیکنان ابراز شک و تردید در ماه ژوئن در مورد NBA راه اندازی مجدد صدور چندین بیانیه از طریق نماینده او که او تعجب اگر بازگشت به بسکتبال خواهد بود انحراف از بزرگتر جنبش های اجتماعی است که بسیاری از بازیکنان قرار داده اند وزن خود را پشت سر گذاشت.

زمانی که “هوارد” در سی ان ان اعلام کرد که او باز خواهد گشت گفت: “اهدای مانده از خود بازی چک به بنیاد خیریه تنفس دوباره که با هدف ترویج سواد مالی است. او همچنین امیدوار است برای آموزش کودکان در مورد کشاورزی در مزرعه خود را که او گفت: 800 هکتار زیادی به افشای آنها را به رشد و کشت زمین.

هوارد گفت: پایه و اساس خود را انجام داده بود تحقیقات نشان داد که سواد مالی یکی از بزرگترین مبارزات نه تنها برای کودکان محروم در جوامع شهری بلکه پدر و مادر خود را. او گفت: او را متزلزل شده است توسط خشونت بین کودکان بیش خرده تغییر دهید.

“یکی از دلایل که چرا ما با این ایده است که شده است وجود دارد بسیاری از کودکان و نوجوانان در آتلانتا – و احتمالا در سراسر شهرهای مختلف در آمریکا – این بچه ها در خیابان به فروش آب و Gatorade تلاش برای ایجاد برخی از پول به طوری که آنها می تواند زندگی می کنند,” او گفت:. “اما آنها نمی دانند که چگونه به نگه داشتن آن پول است. آنها نمی دانند که چگونه به صرفه جویی در پول خود را. آنها نمی دانند که چه چیزی برای انجام با آن پول است. بنابراین ما می خواهیم به این بچه ها یک خروجی.”

تم عدالت اجتماعی تکرار به خصوص شنبه پس از مرگ جمعه شب Rep., John Lewis, با نفوذ رهبر جنبش حقوق مدنی از گرجستان است. هوارد گفت: او ملاقات کرده بود لوئیس به عنوان یک کودک از طریق عموی خود پاول هوارد که یک وکیل منطقه در شهرستان Fulton. بازیکنان مانند جیمز جرد دادلی و سابق Laker Kareem Abdul-Jabbar تمام ارسال پیام های رسانه های اجتماعی مورد لوئیس’ در حال عبور است.

هوارد آن را دیدم به عنوان یک زمان برای سوگواری بلکه یک تماس به عمل است.

“من فکر می کنم ما باید زندگی خود را جشن می گیرند و همه چیز را که او ایستاده بود,” او گفت:. “همه چیز که او جنگیدند. چگونه او به نمایندگی از ما به عنوان مردم سیاه و سفید به عنوان به خوبی به عنوان او انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>