لیکرز’ دنی سبز بیانگر عدم اطمینان در مورد Dwight Howard, Avery Bradley بازی در NBA راه اندازی مجدد

حداقل دو لیکرز را آشکارا ابراز نگرانی در مورد لیگ برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد: Avery Bradley و دوایت هاوارد. و فقط یک روز قبل از بازیکنان باید به اطلاع تیم اگر آنها برنامه ریزی برای نشستن NBA راه اندازی مجدد در ماه آینده حداقل یکی از هم تیمی های خود را مطمئن نیست که هر دو بازیکن خواهد آمد.

در روز سه شنبه, Danny Green گفت: در “داخل اتاق سبز” پادکست که او تا به حال شده است در تماس با هر دو بازیکن در چند هفته گذشته و نمی تواند با اطمینان می گویند که آنها در حال رفتن به بازی. در حالی که سبز گفت: به اعتقاد او هوارد خواهد پیوستن به لیکرز در اورلاندو پس از یک مکالمه بیش از آخر هفته — هوارد گفت سبز است که او گفت: هرگز او نمی خواهد بازی — اما سبز گفت: او را درک اگر هاوارد تصمیم گرفتند.

“در بسیاری از چیزهای دیگر در پشت صحنه است که مردم در مورد نمی دانم و من درک” سبز گفت. “من گفت:” بدیهی است که ما به شما نیاز دارید از ما عشق شما مثل یک برادر. شما خانواده است. ما می خواهیم شما را به بخشی از این. اما صرف نظر از آنچه خود تصمیم گیری است که ما می دانیم آن را بزرگتر از توپ بسکتبال و که چیزهایی وجود دارد که مهم تر هستند.'”

سبز گفت که او امیدوار است که او را به صحبت برادلی دوباره به زودی.

این بود که مجموعه ای در برابر پس زمینه از NBA آزمایش اعضای پیشنهادی سفر احزاب برای 22 تیم NBA, آن, اولین گام برای ایجاد یک پردیس در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر به معنای عایق بازیکنان و کارکنان از ادامه COVID-19. اما این گام ارائه شده برخی از پیشامد تحولات به عنوان کلمه به بیرون درز حداقل دو تیم با تست مثبت.

Headliner شد نیکولا Jokic حق رای دادن مرکز دنور ناگتس که تست مثبت خواهد شد و تاخیر در بازگشت خود از سفر به ایالات متحده آمریکا از مادری اش صربستان دنور پست گزارش شده است. دو Phoenix Suns بازیکنان نیز آزمایش مثبت با توجه به آریزونا جمهوری که خود را تعطیل داوطلبانه تمرینات در تاسیسات.

لیکرز هم مورد آزمایش قرار گرفتند سهشنبه اما نتایج نمی شد فورا در دسترس است. در حالی که لیکرز قبلا فاش شده در مارس که دو بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 باقی ماند و بدون علامت NBA تا به طور کلی دگرگون و به افشای مثبت نتایج آزمون پزشکی و حفظ حریم خصوصی ،

بازیکنان نیز باید فرصتی برای انتخاب کردن از راه اندازی مجدد اگر آنها احساس می شود. آخرین مهلت برای بازیکنان تمایلی به شرکت به اطلاع تیم خود را پنج شنبه است. کسانی که مشخص شده است را در معرض خطر توسط یک پزشک پنل می تواند از دست دادن پرداخت پستها در طول بازی از دست رفته. دو بازیکن پورتلند Ariza ترور و واشنگتن دیویس Bertans در حال حاضر اذعان کرد که آنها نمی خواهند شرکت کنند. ESPN گزارش داد که NBA و NBPA توافق کردند که به “افزایش طرح بیمه” برای کسانی که قرارداد COVID-19 یا مجروح شده در طول راه اندازی مجدد.

جدول زمانی طراحی شده بود, در بخشی به دلیل تست مثبت شد پیش بینی: هنوز دو هفته قبل از تیم در حال برنامه ریزی برای خصوصی منشور به دیزنی جهان که در آن NBA در حال برنامه ریزی یک تاریخ 30 ژوئیه راه اندازی مجدد. سفر اعضای صورت تست بیشتر و قرنطينه زمانی که آنها می رسند.

اما NBA نکرده پاک کردن دقیقا چگونه بسیاری از تست مثبت آن است که حاضر به مقاومت در برابر به بازگشت به بازی. این 113-صفحه بهداشت یادداشت تنها به طور خلاصه به آدرس بالقوه برای لغو کرد و گفت: “وقوع یک کوچک و یا در غیر این صورت انتظار می رود تعداد COVID-19 موارد نمی خواهد نیاز به یک تصمیم به تعلیق یا لغو از سرگیری 2019-20 فصل است.”

ESPN گزارش داد که چندین لیگ مدیران شده بود عصبی در مورد سیل مثبت آزمون پس از بازگشت بازیکنان به بازار های مربوطه خود را. در سراسر کشور ایالات متحده آمریکا است که شاهد افزایش COVID-19 موارد به خصوص در جنوب و غرب است. کالیفرنیا تنظیم یک رکورد روزانه برای موارد جدید با بیش از 6 ، 000.

می تواند عموزاده دوباره ؟

به عنوان بخشی از NBA بازسازی توافق برای CBA تیم مجاز به ثبت نام در نمایندگی رایگان به فهرست خود را اگر آنها را به یک نقطه. فتنه دور اطراف مرکز DeMarcus Cousins برای چند هفته گذشته: سابق All-Star را سپری کرده است از آخرین سال دوره نقاهت بعد از یک ACL پاره او دچار ژوئیه گذشته و لیکرز چشم پوشی او در ماه فوریه به ثبت نام Markieff موریس.

اما عموزاده’ آمادگی است که هنوز معلوم نیست: ورزشی گزارش شده است که علاقه مند به تیم گفته شد که عموزاده برنامه ریزی شده بود به جست و خیز راه اندازی مجدد و در ادامه به ناتوانی برای فصل آینده است. لس آنجلس تایمز گزارش داد که عموزاده تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تا ذهن خود را.

اکسل مدیریت ورزشی عموزاده’ آژانس را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای روشن شدن به جنوب کالیفرنیا اخبار ،

عموزاده باقی مانده است نزدیک به لیکرز: او را از حق رای دادن به جلو Anthony Davis, سفر در تیم سفرهای زمانی که او مجروح شد و اجازه داده شد به ادامه rehabbing در لیکرز’ تمرین تسهیلات پس از او بخشیده بود. لیکرز به طور بالقوه می تواند نشانه ای عموزاده اگر آنها تصمیم به آزاد کردن یک نقطه فهرستی توسط waiving شخص دیگری.

به عنوان یک X-factor قبل از پایان فصل آسیب عموزاده هنوز نشان داده شده است موثر به ثمر رساند و rebounding زمانی که سالم است اما تلاش به دست آوردن مجدد All-Star فرم پس از یک سال 2018 تاندون آشیل پارگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im