LAFC را Bradley گرفتن بیمار رویکرد به عنوان MLS را هل بازگشت تاریخ

جهان آورده شده است به وقفه توسط COVID-19 همه گیر و با روشن پایانی لیگ برتر فوتبال اتحاد اصلاح اصلی آن طرح در زمانی که فصل ممکن است بازگشت. در روز سه شنبه MLS منتشر شد بیانیه ای اذعان که در لیگ بعید است به از سرگیری بازی در وسط ممکن است هدف قبلی برای بازی به راه اندازی مجدد.

“لیگ برتر فوتبال همچنان به طور منظم ارزیابی تاثیر COVID-19 همه گیر از جمله چگونه آن را تحت تاثیر برنامه های ما برای سال 2020 فصل است. اگر چه ما امیدوار به بازگشت به بازی در اواسط ماه مه است که بسیار بعید است که بر اساس هدایت های فدرال و محلی مقامات بهداشت عمومی” این لیگ در بیانیه ای گفت:. “هدف ما باقی مانده است به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است و در حالی که ما در حال حاضر به اندازه کافی خرما به بازی بازی های کل فصل ما می دانیم در این زمان است که ممکن است آن را دشوار است به انجام این کار است.”

لس آنجلس, باشگاه فوتبال خود را آغاز کرد 2020 فصل را با یک دانه پیروزی برابر Liga MX تیم باشگاه لئون در کونکاکاف لیگ قهرمانان 1-0 برنده شدن در آن MLS بازکن فصل مقابل اینتر میامی و هیجان 3-3 صفحه اصلی قرعه کشی در یک بازی لیگ در برابر فیلادلفیا یونیون. این باشگاه در حال آماده سازی برای میزبانی کروز آزول در پا برای اولین بار از کونکاکاف یک چهارم نهایی زمانی که COVID-19 متوقف اوایل فصل در آهنگ های خود را در مارس 12.

از آن پس سر مربی Bob Bradley شده است با استفاده از تکنولوژی را به ماندن متصل به کارکنان خود و بازیکنان. برادلی صحبت با رسانه ها در روز سه شنبه بعد از ظهر از طریق کنفرانس تلفنی پس از لیگ برتر فوتبال را اعلام و به بحث در مورد چگونه LAFC است که دست زدن به همه گیر و افکار خود را در زمانی که لیگ ممکن است بازگشت.

“بسیاری از آنچه اتفاق می افتد برای من این است که تلاش برای رسیدن به هر روز و نگه داشتن زبانه ها در خانواده و دوستان و بازیکنان کارکنان. برای پیدا کردن راه هایی برای تمام ماندن درگیر” برادلی گفت: از طریق زوم نشست. “من فکر می کنم که همه ما تمرین فیزیکی فاصله ما توانایی هنوز مطمئن شوید که ما در حال متصل در راه های دیگر می شود بسیار مهم است.

برادلی می گوید در حالی که او یک عضو از لیگ مربیگری کمیته او شده است در بحث و گفتگو با مربیان در سراسر لیگ. در شرایط زمانی که لیگ بازگردند و یا چه به صورت مختصر فرم در آن طول می کشد زمانی که آن را ندارد, Bradley است اتخاذ صبر کنید و ببینید سرود. او نگرانی های اولیه هستند و به طور کلی ایمنی و اجرای مناسب هنگامی که زمان می آید.

“لیگ است که انجام یک کار خوب از ماندن متصل به پزشکان و به CDC. ما می دانیم که زمان مناسب برای شروع است. ما می دانیم هنگامی که ما می توانید شروع به انجام برخی از چیزهایی که در آموزش. ما دیده ایم در این راه برخی از آموزش محدود آغاز شده است و در آلمان” برادلی گفت. “ما رقم کسانی که همه چیز و سپس در نهایت ما تعیین زمانی که ما می توانید شروع به بازی. بدیهی است که تست ممکن است نقش مهمی در زمانی که ما شروع می شود. با این حال مقدار زمان ما, من بسیار انعطاف پذیر است.”

باید لیگ بازگشت به خالی استادیوم LAFC خواهد بود خوش شانس به یک مربی با تجربه مربیگری در این مسابقات هستند. شورش در مصر ورزشگاه پورت سعید در فوریه 2012 به کشته شدن 74 حامیان و زخمی شدن بیش از 500 نفر دیگر. پس از آن دولت مصر تعطیل در لیگ برای دو سال. برادلی پس از آن سرمربی مصری تیم ملی مردان موفق این تیم خانه اول مقدماتی جام جهانی در اسکندریه در برابر موزامبیک در خالی ورزشگاه. او تساوی از آن تجربه برای کمک به بازیکنان خود را از طریق این نامشخص زمان.

“این احساس وهم آور. من به یاد داشته باشید زمانی که ما آموزش دیده در ورزشگاه شب قبل از بازی ما جمع شده بودند هر کس قبل از ما شروع به آموزش و به من گفت: “سعی کنید به نگاه به غرفه و تصور وجود دارد که 90 میلیون مصری ها در اینجا, چرا که اگر آنها تا به حال شانس همه آنها در اینجا خواهد بود با ما'” گفت: Bradley. “ارتباط ما با حامیان ما کلیدی است. بازی بدون طرفداران غم انگیز در راه است, اما ما نیز در سابقه بار. من می دانم که این نوع از بحث های که بدون چربی نسبت به راه اندازی مجدد بدون طرفداران, که هنوز هم یک راه برای دوباره به هم متصل. از آن خواهد شد یک چالش برای, مطمئن, اما در همان راه من فکر می کنم همه ما هنگامی که ما در نهایت شروع خواهیم نگاهی به آن می ایستد در مورد ما ما را ببینید 3252.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>